NHL 18 - Xbox One

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 74,99 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vypredané v e-shope

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Pokračovanie úspešnej hokejovej simulácie NHL 18 pre Xbox One prichádza s vlnou noviniek a zmien. S hrou sa vydáte na hokejové štadióny najznámejších svetových družstiev. Priveďte svoj tím k víťazstvu, vďaka vylepšenému ovládaniu, ktoré vám dopomôže k robení kličiek a fínt. Tohtoročnou novinkou je arkádový 3 na 3 mód, či vytvorenie vlastného 32. týmu NHL. Výhodou je vylepšená inteligencia spoluhráčov, ktorých presnejšie prihrávky sa postarajú o vaše víťazstvo. Tešiť sa môžete taktiež na nový tím Vegas Golden Knights Tvárou obalu je kapitán Edmontonu Oilers Connor McDavid.

Zobraziť celý popis

  • Výpredaj − 73 %

Služby k produktu

  • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

    Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

  • NAY Extra klub NAY Extra klub

    S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

  • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

    Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

3v3 mód

Hra NHL 18 je vybavená zcela novými doplkami a funkciami. Spomedzi nich vašu pozornosť najviac upúta režim EA SPORTS™ NHL™ THREES, ktorý je inšpirovaný zábavou a jednoduchosťou arkádových športových hier. Prináša rýchlu akciu na väčšom priestore na ľade ako stvorenom pre parádne finty. Režim ponúka kampaň pre jedného hráča, v ktorom sa v rámci okružnej cesty stretnete s tímami z rôznych líg. Pripravte sa na nespútanú zábavu vďaka tomu, že sa v tomto móde ofsajdy ani zakázané uvoľnenie nepískajú.

Pretvorte ligu

Hra vám dáva jedinečnú možnosť zmeniť tvár celej NHL zásluhou rozširovacieho draftu, v rámci ktorého vám bude umožnené vytvoriť 32. tím NHL. Pre svoj nový tím si môžete vybrať sídlo z miest Severnej Ameriky ale i Európy, postaviť štadión, navrhnúť dres, vytvoriť logo a vôbec prvýkrát aj maskota. Vašou úlohou bude vybrať si hráčov z ligy, ujať sa postu manažéra a postarať sa o všetky záležitosti týkajúce sa chodu vášho tímu.

Systém hry

Koncept hry prináša vylepšené možnosti, ako ju naplno využiť. Úplne nové finty a kľučky budete môcť používať tak pri útoku ako aj pri obrane. Hra je vybavená novým ovládaním Defensive Skill Stick, ktorý je veľmi užitočný pri obrane, pretože vám poskytuje plnú kontrolu nad cieľom vášho napádania. Ofenzívnu silu a kontrolu vám zabezpečí lepšie nastavené ovládanie, s ktorým vám nebude robiť problém použiť finty ako bleskovú strelu, prihrávku medzi nohami,či bekhendovú sťahovačku.

Kreatívne UI

Vaši interaktívni hrou riadení spoluhráči využívajú rovnaký systém ako vy, čo zaručuje lepšiu koordináciu v rámci tímu. Po ľadovej ploche sa pohybujú a rozhodujú inteligentne, vďaka čomu budú pri útoku spolupracovať koordinovane a pri prihrávkach vás ľahšie nájdu. Využívajú taktiež Defensive Skill Stick, takže sú pri ofenzíve účinnejší. Za pomoci režimu viacerých hráčov môžete hru NHL 18 hrať aj so svojimi priateľmi a to lokálne, alebo online. Ponuka režimu poskytuje až 64 možností hrania viacerých hráčov.

Tréningový kemp

Hra má vylepšený aj tréningový kemp, ktorý bol navrhnutý tak, aby ste sa čo v najkratšom čase zlepšili natoľko, aby ste dokázali uspieť na ľade. Za pomoci videí od skutočných hokejových profesionálov sa naučíte akú akciu v aký moment predviesť. Následne stačí splniť jednotlivé výzvy a nič vám nebude stáť v ceste, aby ste sa stali komplexným tímom profesionálov. Kemp je integrovaný v nápovede, takže budete vždy upozornený, ak urobíte niečo zle a bude vám odporúčané video pre zlepšenie.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: DVD
Platforma: Xbox One
Typ hry: Športové
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: DVD
Titulky: české
Platforma: Xbox One
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 12+
Závadnosť obsahu: Násilie
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 137 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 140 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAX354531

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore