NHL 20 PS4 hra

Cena:
29,99 €

Pôvodná cena 69,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,60 €

POPIS PRODUKTU

Hra NHL 20 pre hernú konzolu Sony PlayStation 4 má českú lokalizáciu a je dodávaná na Blu-ray disku. V nej si zahráte proti najznámejším hráčom z NHL. Každý z nich disponuje jedinečnými prednosťami, slabosťami aj herným štýlom. O reálne stvárnenie pohybov sa postará technológia RPM s podporou autentických striel superhviezd. Hockey Ultimate Team dostal mód Squad Battles, známy z hry EA SPORTS FIFA. V ňom môžete získať odmeny v offline bitkách. K dispozícii bude tiež herný režim Eliminátor, ktorý ponúkne nový spôsob, ako súťažiť v módoch NHL ONES a NHL THREES.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 57 %
Popis produktu

Autentické pohyby a streľba

Hra NHL 20 prichádza s veľkou inováciou herného systému, o ktorú sa postará technológia RPM s podporou autentických striel superhviezd. Hráči z NHL vyzerajú a pôsobia reálne aj vďaka typickým streleckým štýlom. Do hry pribudlo 45 kontextových animácií striel. Prepracované animácie, prihrávky a spracovanie puku bez zníženia rýchlosti korčuliara zabezpečia dynamickejšiu hru. K dispozícií je tiež vylepšená inteligencia brankárov. Tá zahrňuje kompletnú analýzu útoku ešte pred prípadnými dorážkami.  

Ďalšia generácia vysielania zápasov

Prepracované vysielanie zápasov prinesie do NHL 20 vylepšené komentovanie, ktoré je skombinované s hodnotiacimi tabuľkami, prehľadnými oknami a pohybovou grafikou. Všetko je nastavené tak, aby ste boli v centre pozornosti. Vaše pamätné okamihy zo zápasu si môžete pozrieť v Play Of The Game.

Nový režim a hráči v Hockey Ultimate Team

Hockey Ultimate Team ponúkne nový spôsob hrania v podobe módu Squad Battles, ktorý je obľúbený v EA SPORTS FIFA. Ten vám umožní súťažiť a získavať veľké odmeny v offline bitkách. Každý deň budete mať k dispozícií nových súperov, vrátane mužstiev vytvorených hráčmi z NHL, slávnymi hudobníkmi aj významnými športovcami z iných športov. Hockey Ultimate Team má tiež rozšírený zoznam hráčov z hokejového sveta, vďaka čomu sa celkový počet postáv zvýši na 400.

Rozšírené spôsoby, ako hrať s priateľmi

NHL 20 obsahuje herný režim Eliminátor. Ten ponúkne nový spôsob, ako súťažiť v módoch NHL ONES a NHL THREES. Proti sebe postaví až 81 hráčov, ktorí sa pokúsia získať titul pre absolútneho víťaza. Obľúbený režim ONES z predchádzajúcej hry NHL 19 bude k dispozícii aj v lokálnom multiplayeri. Vy a dvaja vaši kamaráti si môžete vybrať z elitného zoznamu hráčov NHL, z ktorých má každý svoj jedinečný herný štýl a zmerať si sily na 8 vonkajších klziskách.


 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Médium: BLU-RAY
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Športové
Lokalizácia: česká

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ea games
Médium: BLU-RAY
Titulky: české
Platforma: PlayStation 4
Typ hry: Športové
Vekové obmedzenie: 12+
Lokalizácia: česká

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 140 mm
Výška: 170 mm
Hmotnosť: 100 g
Hĺbka: 15 mm

Ďalšie parametre

VR hra: Ne
PlayLink: Ne

Ostatné

Kód produktu: EAP454551

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore