NHL 21 - PS4 hra

Zobraziť

 • Zľava 33 %

Médium: BLU-RAY, Platforma: PlayStation 4, Typ hry: Športové,


Cena 46,90 €

Zľava 33% z pôvodnej ceny: 69,90 € Zobraziť nápoveď

0,94 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

4 dva nákupy

Zobraziť 5 recenzií

Popis produktu

Športová hra NHL 21 je pre hernú konzolu PS4 a je dodávaná na Blu-ray disku. V nej si zahráte proti najznámejším hráčom z NHL. Každý z nich disponuje jedinečnými prednosťami, slabosťami aj herným štýlom. O reálne stvárnenie pohybov sa postará technológia RPM s podporou autentických striel a manévrov superhviezd. Vývojári do hry priniesli nové možnosti obrany a pohybov, s použitím ktorých zaútočíte sa súperovu bránku. Zlepšila sa taktiež umelá inteligencia hráčov, ktorí budú na vaše akcie, strely či prihrávky reagovať prirodzenejšie a reálnejšie. Tešiť sa môžete na zmeny v móde Be a Pro, World of CHEL, či dokonca nový HUT Rush a Deadline Frenzy Minigame. Na hranie online je potrebné mať predplatné služby PlayStation Plus.

 

Prirodzenejšie pohyby a reakcie

Hra NHL 21 ponúka inovatívny herný systém, o ktorý sa postará známa technológia RPM s podporou autentických striel superhviezd, ktorá bola použitá aj v predošlej hernej verzii. V hre sa stretnete s pohybom ,,The Michigan'' Andreia Svečnikova, či „no-move deke“ Nikitu Kučerova.

Hráči z NHL vyzerajú a pôsobia reálne aj vďaka typickým streleckým štýlom. Prepracované animácie, prihrávky a spracovanie puku bez zníženia rýchlosti hráča zabezpečia dynamickejšiu hru. K dispozícií je tiež vylepšená umelá inteligencia. Tá zahrňuje kompletnú analýzu nahrávok, striel a útoku, vďaka čomu budú hráči a brankár reagovať reálnejšie a prirodzenejšie. Oklamte obrancu, prekĺznite popri mantinelu, alebo si oň odrazte puk a pokračujte v útoku až k bránke.

Zapracovaná UI automaticky pošle vašich spoluhráčov dopredu, aby vám poslali prihrávku tam, kam to budete mať namierené. Spolupracujte, čakajte a vystreľte. Pri útoku dajte ale pozor na súpera. Vďaka umelej inteligencii budú ich obranné zákroky niekedy náročné. Analyzujú pohyby vášho tímu a budú vás chcieť spomaliť.

Novú úroveň dostala aj pozičná hra brankárov. S vylepšenými reflexnými zákrokmi budete môcť vychytať aj náročnejšie strely. Všetko je len vo vašich rukách. Využite častejšie pri pohybe brankára pravú páčku ovládača a presúvajte sa tak plynulejšie. 

Vylepšený Be a Pro mód

Vaša kariéra začne v CHL, NHL alebo Európe. Vaším cieľom bude dodržiavať pravidlá a plniť sľuby, ktoré svojmu trénerovi a spoluhráčom dáte. EA Vancouver v hre zabezpečí viaceré príbehové deje zo života hráča. Svoj príbeh budete môcť ovplyvňovať aj vďaka dialógovým možnostiam, ktoré si zvolíte.

Neustále sa starajte o tri dôležité atribúty – spoluhráči, manažment, značka. Budujte si lepší vzťah so svojimi spoluhráčmi aj mimo ľadovej plochy - zlepší sa tým tímová morálka a súdržnosť. Vzťahy s trénerom a vedením klubu majú vplyv na váš hráčsky čas. Práca so značkou buduje jej silu, čo vám pomôže pri získavaní nových sponzorov.

Nové herné možnosti

HUT/ HUT Rush - Hráči budú motivovaní, aby ich herný štýl nebol prospešný len pri strelení gólu, ale aby zlepšovali aj svoje nasadenie v podaní stratégie. Ak strelíte gól, váš herný štýl sa vynásobí podľa toho, čo všetko ste spravili pre tento úspech (útočný štýl, nahrávka, obranný či uhýbací manéver). Vytvorte si vlastné súpisky zo súčasných, ale aj bývalých hráčov. Staňte sa úspešný so svojim tímom a získajte za to patričné odmeny.

World of CHEL - V tomto móde sú pripravené viaceré novinky. Ones, Threes, Drop-in a Clubs majú teraz samostatné rebríčky a postup hrou. Hrajte s priateľmi o rôzne odmeny, trénujte pred zápasmi a zúčastnite sa veľkého finále sezóny (EASHL). V online zápasoch budete môcť nahlásiť protihráčov, ktorí nehrajú úplne podľa pravidiel (urážlivé mená hráčov a postáv).

Deadline Frenzy Minigame - Simuluje reálne situácie, ktoré vznikajú medzi manažérmi pred ukončením možnosti vymeniť hráčov. V minihre si umiestnite hráčov na tzv. Trade Block a následne sledujte analýzu ostatných tímov a vykonávajte tak potrebné zmeny. 

Ďalšie herné režimy, ktoré v ponuke nájdete:

 • Okamžitá hra - vyberte si tím a hrajte proti hre alebo spoluhráčovi vedľa vás 
 • Penaltové rozstrely - trénujte nájazdy a kľučky, ktoré budete môcť použiť proti hre alebo v online zápasoch (na 5 víťazných pokusov)
 • Chamions Hockey League - turnaj hokejových tímov Európy
 • Online mód - hrajte a postupujte vo svetovej tabuľke až na vrchol
 • Režim Tréning - trénujte od úplných základov striel, nahrávok, až po strategické útoky či obranné metódy
 • Organizácia - pocíťte vrchol sezóny, ktorý prináša prestup hráčov, informácie o výbere hráčov v iných tímoch a meniace sa tržné ceny za prestup

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PlayStation 4
Typ hry Športové

Hodnotenie

5,0 / 5

5 recenzií NHL 21 - PS4 hra

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ondrej

8.8.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • Top...

Terézia

18.2.2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


Paradny zazitok z hry


Alexander

5.11.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • poriadne vylepseny be a pro mod
 • nove klucky
 • aj AI vie premienat najazdy (konecne po xy rokoch)
 • nove animacie
 • vyladena hratelnost
 • az tak vela zmien sa neudialo
 • uz roky hrozna replay kamera (velakrat ani nevidno puk, kvoli hroznym uhlom, alebo dialke)

skvela hra


Lukáš

2.11.2020

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené