NHL 23 Standard Edition - PS5 hra

5,0 / 5

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Športová hra NHL 23 Standard Edition určená pre hernú konzolu PlayStation 5 je dodávaná na Blu-ray disku. Disponuje prepracovanými možnosťami úprav osláv, svetelnými projekciami pred zápasom a pri skórovaní aj vylepšenou inteligenciou divákov. Tiež ponúkne novú sériu herných animácií. V režime Organizácie upravíte vlastný klub, počet tímov v lige aj výšku platu jednotlivým hráčom. V režime Ultimate Team pridáte na súpisku najlepších hráčov a hračky sveta.

Audio-vizuálne spracovanie

Nové možnosti úprav osláv vám umožnia ešte viac si vychutnať radosť pri zdvíhaní Stanley Cupu nad hlavu. K dispozícii sú tiež svetelné projekcie na ľade pred zápasom aj pri skórovaní. Vďaka kompletne prepracovanej inteligencii divákov a systému zvuku ľudia v hľadisku rozumejú dianiu na hracej ploche a reagujú naň. Môžete si tak užiť pochvalné skandovanie po napínavom víťazstve na samostatné nájazdy alebo bučanie smerom k trestnej lavici, pokiaľ faulujete domáceho hráča.

Herný systém

Nová séria herných animácií v beznádejných situáciách dodá hre vyššiu úroveň autentickosti. Aj pri strate stability sa vytiahnete inštinktívnymi akciami alebo premeníte nevydarenú strelu na hviezdny okamih vďaka akcii s voľne sa pohybujúcim pukom. Brankári riadený hrou majú teraz prístup k viac ako 50 skupinám reflexívnych zákrokov.

Režim Organizácie

V režime Organizácie si upravíte vlastný klub a určíte počet tímov v lige aj počet zápasov v každej fáze vrátane play-off. Naviac môžete nastaviť minimálny a maximálny platový strop aj platy jednotlivých hráčov. 

Režim Ultimate Team

V režime Ultimate Team môžete pridať na súpisku najlepších hráčov a hráčky sveta a vytvoriť tak zmiešané ženské a mužské tímy. Funkcia Playlist HUT Rivals ponúkne možnosť súperiť v rade nových a meniacich sa zápasových formátov. Tiež si budete môcť odomknúť ďalšie tri úrovne odmien na základe víťazstva alebo sérií víťazstiev.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Médium BLU-RAY
Platforma PS5
Typ hry Športové
Lokalizácia anglická

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie NHL 23 Standard Edition - PS5 hra

100% Kvalita
Vynikajúca

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Slavomír

10. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáTibor

12. 12. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze Vynikajúca