Niceboy HIVE Pins 2 ANC čierne

Cena:
56,90 €

Pôvodná cena 92,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,14 €

Odporúčame tieto služby

Okamžitá výmena

Na vybavenie záručnej reklamácie nečakajte 30 dní. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá do uší Niceboy HIVE Pins 2 ANC v čiernom farebnom prevedení vás už na prvý pohľad očaria skutočnou bezdrôtovou slobodou a výnimočným zvukom. Po jednoduchej synchronizácii cez Bluetooth si budete môcť začať užívať vysoko kvalitné tóny plynúce z malých 8 mm meničov. Špecifikom je funkcia aktívneho potlačenia okolitého hluku ANC (vďaka ktorej si vychutnáte každý tón obľúbenej skladby bez nežiaduceho ruchu), ambient mód (budete počuť aj zvuky z okolia), podpora bezdrôtového nabíjania či odolnosť voči vode so stupňom krytia IPX5. Integrovaná batéria zabezpečí prevádzku na 6 hodín, ale k dispozícii budete mať aj nabíjacie puzdro, ktoré ich dodatočne nabije na ďalších 18 hodín.

Zobraziť celý popis

 • Zľava 38 %

Zvážte aj tento produkt

Dizajnové bezdrôtové slúchadlá do uší Sony WF-XB700 v čiernom farebnom prevedení vás ohúria skutočne bezdrôtovou slobodou, výrazným vzhľadom a pútavým zvukom s funkciou Extra Bass. Ergonomické tvarovanie poskytne dokonalé pohodlie počas celého dňa a vy sa tak môžete nerušene započúvať do vašej obľúbenej hudby. Bezdrôtová technológia Bluetooth sa postará o spoľahlivý a stabilný prenos zvuku, zatiaľ čo zabudovaná batéria dodá slúchadlám energiu na 9 hodín posluchu. Ak by vám stále bolo málo, praktické nabíjacie puzdro zabezpečí výdrž batérie na dlhých 18 hodín. Navyše s odolnosťou IPX4 vás pri počúvaní nevyruší striekajúca voda ani pot. Integrovaný mikrofón umožní jednoduché vybavovanie hands-free telefonátov a tlačidlá na slúchadlách umožnia prehrávať skladby, upravovať hlasitosť a poskytnú jednoduchý prístup k hlasovému asistentovi.

Základné parametre

 • Značka: Sony
 • NFC: Nie
 • Rozhranie: Bluetooth

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Vašu hudbu nič nevyruší

Chcete sa odpojiť od okolitého sveta? S týmito slúchadlami je to vďaka aktívnemu potlačeniu hluku (Active Noise Cancelling) samozrejmosť. Alebo beháte v meste, takže potrebujete počuť prevádzku v okolí? S ambient módom to nie je problém. A do tretice všetko dobré – slúchadlá vydržia na jedno nabitie hrať celých 6 hodín a keď ste na cestách, s nabíjacím puzdrom máte vo vrecku celých 24 hodín počúvania.

Kľúčové vlastnosti

 • Technológia ANC pre potlačenie okolitého ruchu

 • Dotykové ovládanie

 • Výdrž slúchadiel 6 hodín (a až 24 hodín s nabíjacím puzdrom)

 • Podpora bezdrôtového nabíjania

 • Nabíjanie s USB-C

 • Ambient mód

 • Kodek AAC a SBC

 • Odolnosť voči vode so stupňom krytia IPX5

 • Bezdrôtový prenos s Bluetooth 5.0

 • Podpora hlasových asistentov

 • Mikrofón pre hands-free telefónne hovory

Okolité zvuky iba na želanie

Vďaka technológii ANC, teda aktívnemu potlačeniu ruchov, budete počuť hudbu a nič viac. Žiadny hluk ani hovory v okolí nebudú rušiť vaše počúvanie. Pokiaľ ale napríklad radi beháte s hudbou v ušiach a zároveň chcete behať bezpečne, stačí aktivovať ambient mód. Potom budete počuť aj zvuky dopravy alebo hlasy z okolia, takže vás nič počas tréningu nemôže prekvapiť. 

Malé slúchadlá, veľká výdrž

Slúchadlá vydržia hrať celých 6 hodín. Pokiaľ si so sebou na cesty vezmete ešte predom nabité puzdro, budete mať hneď celkom 24 hodín počúvania vo vrecku, pretože puzdro poslúži ako nabíjačka. 

Dokonalý zvuk predovšetkým

Slúchadlá majú vyladený zvuk – basy sú hlboké, stredy jasné a výšky ostré. Vďaka dostatočne veľkým meničom (8 mm) je zvuk výrazný a za kvalitným prenosom hudby stojí okrem iného aj kodek AAC. Spolu s už zmieneným ANC sa tak môžete s týmito slúchadlami úplne ponoriť do hudby, ktorú máte radi. 

Nabíjajte bezdrôtovo alebo cez USB-C

Bezdrôtové slúchadlá vám dajú slobodu pohybu a ich puzdro zase prináša moderné a pohodlné nabíjanie, a to aj vďaka USB-C konektoru, u ktorého pri zapájaní nemusíte riešiť, kde je dole a kde hore. A nabíjanie ide aj bez káblov, energiu totiž rýchlo doplníte aj cez bezdrôtové nabíjanie.

Pre malé aj veľké uši

Nespadajú vaše uši do kategórie štandard? S týmito slúchadlami nebude počúvanie hudby problém – v balení totiž nájdete 3 veľkosti špuntov, takže si nájdete tú správnu veľkosť, nech už máte uši akékoľvek. Dotykové ovládanie slúchadiel je potom jednoduché a intuitívne. A čo keď pobežíte v daždi? Nevadí, slúchadlá majú stupeň krytia IPX5, takže ich len tak niečo neohrozí. 

Obsah balenia

 • Slúchadlá

 • Nabíjací box

 • Náhradné nástavce do uší

 • USB-C kábel

 • Manuál

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Niceboy
iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Štýl nosenia: do uší

Ďalšie vlastnosti

Značka: Niceboy
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: IPX5

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 43 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: USB-C
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB-C

Dizajn

Štýl nosenia: do uší

Zvuk

Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Áno

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 24 hod.

Ostatné

Kód produktu: HIVE-PINS-ANC

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore