Niceboy HIVE XL 2021 čierno-tyrkysové

Cena:
36,90 €

Späť na NAY Extra kartu 0,74 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá na uši Niceboy HIVE XL 2021 v čierno-tyrkysovom dizajne so sebou prinášajú pohodlie a kvalitný zvuk s technológiou MaxxBass, takže hudbu vo vysokej kvalite tak budete môcť počúvať nech sa nachádzate kdekoľvek. Na jedno nabitie vydržia prehrávať vašu obľúbenú hudbu až skvelých 35 hodín. Integrovaný mikrofón je ideálny na hands-free vybavovanie telefonátov a každého potešia aj tlačidlá na rýchle a jednoduché ovládanie, podpora hlasových asistentov či Bluetooth 5.0. Nemusíte sa spoliehať iba na výdrž batérie – slúchadlá sú vybavené aj vstupom pre audio kábel, ktorý je súčasťou balenia. Ak ich práve nebudete používať, stačí ich jednoducho zložiť a odložiť na bezpečné miesto.

Zobraziť celý popis

Zvážte aj tento produkt

Štýlové Bluetooth slúchadlá na uši Sony WH-CH510 v čiernom farebnom prevedení prinesú do vašich uší jedinečný zvuk s hlbokými basmi a jasnými výškami. Na jedno nabitie dokážu hrať nepretržite 35 hodín, čo určite oceníte počas dlhších ciest. Disponujú skladacou konštrukciou, vďaka ktorej ich poľahky prenesiete aj vo svojom ruksaku či kabelke. Komfort zabezpečujú ľahké a pohodlné náušníky s 30 mm dynamickými meničmi. S určitosťou poteší prítomnosť integrovaného mikrofónu (pre jednoduché hands-free vybavovanie telefonátov) a ovládacích tlačidiel umiestnených priamo na slúchadle. Špecifikom je možnosť pripojenia k hlasovému asistentovi vášho smartfónu.

Základné parametre

 • Značka: Sony
 • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
 • NFC: Nie

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti

 • Bezdrôtové slúchadlá cez uši

 • Stabilita zvuku s Bluetooth 5.0

 • Špičkový zvuk s MaxxBass technológiou

 • Výdrž až 35 hodín

 • Podpora hlasových asistentov

 • Pripojenie aj cez audio kábel

 • Skvelá izolácia od okolia

 • Jednoducho zložiteľné

 • Hands-free telefonické hovory

 • Ovládanie priamo na slúchadlách

Skutočne basový zvuk s MaxxBass technológiou

O perfektný zvuk s hutnými basmi sa starajú moderné technológie na čele s MaxxBass. Niceboy HIVE XL 2021 posúva počúvanie obľúbenej hudby na celkom novú úroveň. O spoľahlivý prenos zvuku sa stará pokročilý Bluetooth 5.0, vďaka ktorému môžete slúchadlá pripojiť s akýmkoľvek zariadením s Bluetooth technológiou.

Jedným nabitím získate 35 hodín hudby

Výdrž batérie, ktorá prekonáva nejeden playlist. Na jedno nabitie si môžete vychutnávať až 35 hodín hudby. V prípade vybitia slúchadiel sa nič nedeje, stačí pripojiť kábel (ktorý je súčasťou balenia) a môžete pokračovať v počúvaní!

Doprajte si pohodlné, ničím nerušené počúvanie

Náušníky slúchadiel svojou konštrukciou krásne sadnú na celé uši a vďaka tomu dochádza k potlačeniu okolitých ruchov. Pohodlie je podporené použitými materiálmi, počínajúc čalúnením na hlavovom moste až po mäkkú penu náušníkov z PU kože.

Slúchadlá stvorené na cesty

Slúchadlá Niceboy HIVE XL sú vyrobené z odolných, ale zároveň ľahkých materiálov, preto ich môžete brať kamkoľvek so sebou. Sú tiež veľmi pohodlné, čo z nich robí ideálneho spoločníka na cesty. Prednosťou je tiež ich skladnosť, kedykoľvek ich nepotrebujete, jednoducho ich zložíte a schováte.

Mobil môžete nechať vo vrecku

Kompletné ovládanie hudby aj hands-free telefonických hovorov zvládnete pomocou ovládacích prvkov na slúchadlách. Obsahuje aj spoločný port na nabíjanie a audio vstup. Zvoľte si, či vám vyhovuje počúvanie bez drôtu alebo s ním. K tomu všetkému nová verzia pridáva podporu hlasových asistentov.

Obsah balenia

 • Bezdrôtové slúchadlá Niceboy HIVE XL 2021

 • Viacjazyčný návod na obsluhu

 • Nabíjací USB kábel

 • Audio kábel AUX (3,5 mm)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Niceboy
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Rozhranie: 3,5 mm
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Niceboy
Ovládanie prehrávania: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 180 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Áno

Konektivita

Rozhranie: 3,5 mm
Dosah: 10 m
Rozhranie nabíjacieho puzdra: USB

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie s puzdrom: 35 hod.

Ostatné

Kód produktu: HIVE-XL-2021

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore