Niceboy HIVE XL čierne

Cena:
49,90 €

Pôvodná cena 75,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,00 €

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

POPIS PRODUKTU

Štýlové bezdrôtové slúchadlá Niceboy HIVE XL v čiernej farbe so sebou prinášajú pohodlie a kvalitný zvuk s technológiou MaxxBass. Budete môcť počúvať hudbu vo vysokej kvalite nech sa nachádzate kdekoľvek. Sú vyrobené z príjemných materiálov v modernom a elegantnom prevedení. Na jedno nabitie vydržia prehrávať vašu obľúbenú hudbu až neuveriteľných 20 hodín. Integrovaný mikrofón je ideálny na hands-free vybavovanie telefonátov a každého potešia aj tlačidlá na rýchle a jednoduché ovládanie. Nemusíte sa spoliehať iba na výdrž batérie – slúchadlá sú vybavené aj vstupom pre audio kábel, ktorý je súčasťou balenia. Ak ich práve nebudete potrebovať, môžete ich jednoducho zložiť a odložiť na bezpečné miesto.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 33 %

Zvážte aj tento produkt

Čierne, bezdrôtové slúchadlá SONY MDRXB650BTB.CE7 sú vybavené technológiou EXTRA BASS, ktorá bola vyvinutá priamo na tanečnú hudbu a pre intenzívne a hlboké basy. Na zvýšenie kvality zvuku je v slúchadlách dôraz kladený na vyššiu úroveň zvukovej izolácie. Pohodlnému počúvaniu hudby môžu napomôcť technológie Bluetooth a NFC. Slúchadlá obsahujú 30 mm neodymové reproduktory, s frekvenčným rozsahom 20 až 20000 Hz a citlivosťou 95 dB/mW. Pri nepoužívaní je možné slúchadlá sploštiť, čo sa hodí pri balení, ak človek niekde cestuje. Ovládanie hlasitosti a mikrofón je samozrejmosť. Slúchadlá sa vyrábajú vo viacerých farebných variáciách.

Základné parametre

 • Značka: Sony
 • Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
 • NFC: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Kľúčové vlastnosti

 • Bluetooth (bezdrôtové) slúchadlá cez uši

 • Špičkový zvuk s MaxxBass technológiou

 • Až 20 hodín hudby

 • Možnosť pripojenia aj cez audio kábel

 • Skvelá izolácia od okolia

 • Jednoducho zložiteľné

 • Ovládanie priamo na slúchadlách

 • Hands-free telefónne hovory

Nič než hudba

So slúchadlami cez uši Niceboy HIVE XL vás pri počúvaní obľúbenej hudby nebude už nič rušiť. Skvele izolujú ruchy okolia a vďaka veľkokapacitnej batérii vydržia až neuveriteľných 20 hodín.

Perfektné odhlučnenie

HIVE XL sú masívne slúchadlá, ktorých náušníky zakryjú celé uši. Vďaka tomu dochádza k silnému odhlučneniu okolitých ruchov pre nerušené počúvanie. Slúchadlá HIVE XL vás doslova vtiahnu do sveta hudby, v ktorom môžete pobudnúť až po dobu 20 hodín. Pohodlné počúvanie je podporené tiež kvalitnou konštrukciou slúchadiel a použitými materiálmi, počnúc polstrovaním na hlavovom moste až po mäkké náušníky.

Vylepšené basy s MaxxBass technológiou

O perfektný zvuk s hutnými basmi sa starajú moderné technológie na čele s MaxxBass. HIVE XL posúva počúvanie obľúbenej hudby na celkom iný level. Pôžitok z počúvania ešte umocní vysoký štandard spracovania slúchadiel, ktorý zaisťuje veľmi pohodlné nosenie. O spoľahlivý prenos zvuku sa stará pokročilý Bluetooth 4.2, vďaka ktorému môžete slúchadlá pripojiť k akýmkoľvek zariadeniam s Bluetooth technológiou.

Až 20 hodín hudby

Niceboy HIVE XL vlastnia veľkokapacitnú batériu a zároveň používajú moderný Bluetooth 4.2, ktorý je extrémne šetrný pre spotrebu batérie. Môžete si tak vychutnávať nerušené počúvanie hudby až 20 hodín v kuse. Doba, ktorá predčí nejeden playlist. Aby ste sa však nemuseli spoliehať iba na batériu a Bluetooth, sú slúchadlá Niceboy HIVE XL osadené aj vstupom pre audio kábel, ktorý je súčasťou balenia.

Robustné a napriek tomu skladné

Slúchadlá Niceboy HIVE XL sú vyrobené z odolných, ale zároveň ľahkých materiálov, preto ich môžete brať kamkoľvek so sebou. Sú tiež veľmi pohodlné, čo z nich robí ideálneho spoločníka na cesty. Prednosťou je aj ich skladnosť - keď ich nepotrebujete, jednoducho ich zložíte a schováte.

Obsah balenia

 • Bluetooth (bezdrôtové) slúchadlá Niceboy HIVE XL

 • Viacjazyčný návod na obsluhu

 • Nabíjací microUSB kábel

 • Audio kábel AUX (3,5 mm)

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Značka: Niceboy
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie vlastnosti

Značka: Niceboy
Ovládanie prehrávania: Áno
iStupeň krytia: nemá

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Hmotnosť: 200 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Rozhranie: Bluetooth, 3,5 mm
Odnímateľný kábel: Áno
Dosah: 10 m

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Obsah balenia

Dokovacia stanica: Nie

Batérie

Výdrž batérie: 20 hod.

Ostatné

Kód produktu: 85183095

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore