Niceboy ORYX M600 čierna

Cena:
24,99 €

Pôvodná cena 64,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,50 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

V hernej myši Niceboy ORYX M600 nájdete vynikajúci optický senzor s maximálnou presnosťou a DPI až do hodnoty 10000. Je vybavená vlastným softvérom v českom jazyku, s ktorým si ľahko nastavíte makrá či podsvietenie a integrovanou pamäťou, ktorá si zapamätá každú vašu konfiguráciu. Herná myš ponúka 8 prednastavených režimov a tiež možnosť presného nastavenia pomocou vlastného programu. Jednoduchým stlačením tlačidla medzi nimi prepínate, preto vás zmena situácie nerozhodí. Na myši sa nachádza až 8 programovateľných tlačidiel a jedno rolovacie koliesko, ktoré sa vyznačujú veľmi tichou a rýchlou odozvou. Myš si pripojíte na kompatibilné zariadenia pomocou opleteného USB kábla.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 61 %
Popis produktu

Špičkový senzor a DPI až 10000

V hernej myšou Niceboy ORYX M600 nájdete vynikajúce senzor s maximálnou presnosťou a DPI až do hodnoty 10000 DPI. Herná myš ponúka 8 prednastavených režimov a tiež možnosť presného nastavenia pomocou vlastného programu. Jednoduchým stlačením tlačidla medzi nimi prepínate, preto vás zmena situácie nerozhodí. Či už je potreba presnosť alebo rýchlosť, s Niceboy ORYX M600 máte v ruke presne tú hodnotu, ktorú v danú chvíľu potrebujete.

Integrovaná pamäť

V hernej myši Niceboy ORYX M600 nechýba ani 32bit ARM procesor a vnútorná pamäť, vďaka ktorej si môžete nastavenie citlivosti, podsvietenie, či makier uložiť. Nie je tak treba všetko zdĺhavo nastavovať znovu pri každom zapnutí počítača a vy sa tak hneď od začiatku môžete venovať vašej hre.

Softvér pre nastavenie makier

S vlastným softvérom možno herná myš Niceboy ORYX M600 uspôsobiť sebe maximálne na mieru. Nielenže si môžete v programe nastaviť makrá pre všetkých 8 tlačidiel či prenastaviť ich funkcie, myš zároveň ponúka i dokonalé 7-zónové RGB podsvietenie, ktoré je plne programovateľné. Myš tak môžete zladiť s celým svojím herným setom do posledného detailu.

Dokonalá ergonómia

Niceboy ORYX M600 bola dizajnovaná s cieľom poskytnúť maximálnu prirodzenosť a pohodlnosť úchytu. Myš tak padne dokonale do ruky a povrch je príjemný na dotyk. Umiestnenie tlačidiel a ich modelovanie je intuitívne a myš sa tak stane vašou predĺženou rukou.

Flexibilný a odolný opletený kábel

Kvalitný kábel je základným kameňom výborné herné myši. Z toho dôvodu myš Niceboy ORYX M600 disponuje opletených káblom, ktorý v sebe kombinuje na jednej strane pevnosť a odolnosť, na strane druhej zaručuje dostatočnú pružnosť, aby umožňoval plynulý a ničím neobmedzovaný pohyb.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Rozhranie: USB
Typ použitia: herné
Prevedenie: Káblové
Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 10000 dpi
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ďalšie vlastnosti

Značka: Niceboy
Prevedenie: Káblové

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 84 mm
Výška: 41,3 mm
Hmotnosť: 145 g
Hĺbka: 123 mm

Konektivita

Rozhranie: USB

Funkcie

Podsvietenie: Áno

Operačný systém

Podporovaný OS: MAC OS X 10.9, Windows 8.1, Windows 10, Windows 7, Windows 8

Klávesnica

Typ použitia: herné

Vstupné zariadenie

Typ senzora: optická
Rozlíšenie senzoru: 10000 dpi
Nastaviteľná ergonómia: Nie
Programovat.tlačidlá myši: Áno
Bezdrôt.dok s nabíjaním: Nie

Ostatné

Kód produktu: ORYX-M-600

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore