Niceboy ORYX X200

Cena:
19,99 €

Pôvodná cena 38,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,40 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Headset Niceboy Oryx X200 v čiernej farbe s červenými detailami zaistí kvalitný zvuk s výraznými basami. Vyznačuje sa odolnou, ale flexibilnou konštrukciou. Pohodlné používanie zabezpečuje nastaviteľný hlavový most a mäkké náušníky. Vo výbave má nastaviteľný mikrofón a ovládanie hlasitosti na slúchadlách. Pre pripojenie ju zdroju zvuku využíva opletený 1,8-metrový kábel s konektorom 3,5 mm jackom pre univerzálne použitie pre PC, konzoly aj mobilné telefóny. Ich frekvenčný rozsah je 20 – 20 000 Hz, citlivosť 103 dB a impedancia 32 Ohmov.

Zobraziť celý popis

  • Akcia
  • Zľava 49 %

Zvážte aj tento produkt

Headset Niceboy Oryx X400 v čiernej farbe prinesú do vašej hry priestorový 7.1 kanálový zvuk. Vyznačujú sa pevnou kovovou konštrukciou a nastaviteľným hlavovým mostom. Pohodlné náušníky sa postarajú o komfort počas celej doby používania. Slúchadlá majú vo výbave sklápací mikrofón s redukciou šumu. Ovládanie hlasitosti sa nachádza na slúchadlách. Pre pripojenie využíva opletený 2,1-metrový kábel s konektorom USB 2.0. Ich frekvenčný rozsah tvorí 20 Hz až 20 kHz, impedancia 32 ohmov a citlivosť 103 dB.

Základné parametre

  • Zabudovaný mikrofón: Áno
  • Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000
  • Citlivosť: 103 dB

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Masívny zvuk s výraznými basmi

Zvuk slúchadiel Niceboy ORYX X200 vychádza z kvalitných komponentov a najmä meničov s veľkosťou 40 mm. Ergonomický tvar uzavretých náušníkov vás dokonale izoluje od ruchu okolitého sveta a vy sa tak budete môcť dokonale sústrediť na svoju hru.

Široká kompatibilita s 3,5 mm jackom

Postavte sa limitom a obmedzeniam. Slúchadlá Niceboy ORYX X200 sú vybavené 3,5 mm jackom. Ľahko je tak prepojíte s takmer akýmkoľvek zariadením od PC, cez herné konzoly až k mobilným zariadeniam.

Nastaviteľný mikrofón

Tímová spolupráca a spoločný herný zážitok si žiada možnosť komunikácie. Slúchadlá Niceboy ORYX X200 sú preto vybavené kvalitným a hlavne flexibilným mikrofónom. Máte tak možnosť nastaviť si slúchadlá naozaj sebe na mieru.

Odolná a pevná konštrukcia

S Niceboy ORYX X200 získate slúchadlá, ktoré len tak všeličo nerozhodí. Hlavový most v sebe zlučuje odolnosť a zároveň flexibilitu. Použitie kvalitných materiálov je zárukou naozaj dlhej životnosti slúchadiel.

Pohodlie po celú dobu užívania

Slúchadlá Niceboy ORYX X200 sú vybavené pohodlnými, ergonomicky tvarovanými náušníky a nastaviteľným hlavovým mostom. Slúchadlá tak dokonale sadnú na uši, netlačí a všetko je tak pripravené pre niekoľkohodinové herné jazdu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000
Citlivosť: 103 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Niceboy
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20 -20000
Citlivosť: 103 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 1,8 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: ORYX-X-200

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore