Niceboy ORYX X700 Legend čierny

Cena:
68,90 €

Späť na NAY Extra kartu 1,38 €

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Herný headset Niceboy ORYX X700 Legend v čiernom prevedení disponuje priestorovým zvukom 7.1, ktorý poskytne podmanivý audio zážitok. Navyše sa pýši vlastným softvérom pre nastavenie podľa vašich potrieb. Za čistým zvukom stoja kvalitné 55 mm meniče s hlbokými basmi, ostrými výškami a vyrovnanými stredmi. Odolný opletený kábel je vybavený ovládaním hlasitosti. Pevná konštrukcia doplnená o mäkké polstrované náušníky zabezpečí nielen dlhú životnosť, ale aj pohodlie počas dlhých herných chvíľ. Nechýba odnímateľný mikrofón s redukciou šumu pre jasnú a čistú komunikáciu so spoluhráčmi. Frekvenčný rozsah slúchadiel je od 20 Hz do 20 000 Hz, impedancia 32 ohmov a citlivosť 110 dB. O konektivitu s PC či hernou konzolou sa postará 2,1 metrový kábel s možnosťou pripojenia pomocou rozhrania USB alebo 3,5 mm jackom.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Nechajte sa uchvátiť virtuálnym priestorovým zvukom

Niceboy ORYX X700 Legend s priestorovým 7.1 zvukom ponúka maximálny herný zážitok a vďaka nemu odhalíte nepriateľa, nech už sa k vám blíži z ktorejkoľvek strany. Užite si aj filmy, slúchadlá vás vtiahnú priamo do centra diania. O impozantný a čistý zvuk sa starajú meniče s veľkosťou 50 mm. Vychutnajte si hlboké basy, ostré výšky a vyrovnané stredy.

Niceboy ORYX X700 Legend čierny

 

Kompatibilné so všetkými hernými platformami

Či iž preferujete hru na vašom počítači alebo uprednostňujete niektorú z herných konzol, slúchadlá vás nezradia. Sú kompatibilné s každou hernou platformou. Možnosť pripojenia ponúka rozhranie USB s virtuálnym priestorovým zvukom, ako aj 3,5 mm jack konektor s režimom stereo. Súčasťou balenia je aj redukcia 1*3,5 mm na 2*3,5 mm jack.

 

Prispôsobte si zvuk na mieru

Slúchadlá disponujú vlastným softvérom ORYX s možnosťou individuálneho nastavenia zvuku v slúchadlách aj mikrofóne do posledných detailov podľa vašich preferencii. Už nemusíte strácať čas s hľadaním ovládania zvuku v počítači či hernej konzole. Odolný opletený kábel je totiž vybavený samostatnou ovládacou jednotkou.

Redukcia šumov pre čistú komunikáciu

Dohodnúť si stratégie a komunikovať so spoluhráčmi už nebude žiaden problém. Každý správny hráč uvíta mikrofón s redukciou šumu vďaka softvéru ORYX. Aby vám neprekážal počas počúvania hudby alebo sledovania filmov, prichádza Niceboy ORYX X700 Legend s pohodlným riešením pre dlhé filmové večery v podobe možnosti jednoduchej odnímateľnosti mikrofónu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Zabudovaný mikrofón: Áno
Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 110 dB
Impedancia: 32 ohm
Štýl nosenia: náhlavné
Typ headsetu: herné
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Ďalšie vlastnosti

Značka: Niceboy
Impedancia: 32 ohm
Typ headsetu: herné

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 248 mm
Výška: 255,5 mm
Hmotnosť: 458 g

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Zvuk

Frekvenčný rozsah (Hz): 20-20000
Citlivosť: 110 dB
Ovládanie hlasitosti: Áno
Potlačenie šumu: Nie

Konektivita

iNFC: Nie
Odnímateľný kábel: Nie
Dĺžka kábla: 2,1 m
Bezdrôtové: Nie
Konektor: 3,5 mm jack

Dizajn

Štýl nosenia: náhlavné

Ďalšie parametre

Odpojiteľný mikrofón: Nie

Ostatné

Kód produktu: ORYX-X-700-LEGEND

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore