Niceboy PILOT Q3

Cena:
54,90 €

Pôvodná cena 75,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,10 €

Doprava zdarma

Len vystavené kusy v 1 predajni
Kde môžem produkt rezervovať?

Nedá sa rezervovať

POPIS PRODUKTU

Niceboy PILOT Q3 je veľmi kvalitná záznamová kamera do vášho auta vybavená množstvom zaujímavých a užitočný funkcií. Kamera zvláda nahrávať video v rozlíšení FullHD 1920x1080 pixelov pri 30 snímkach za sekundu. Objektív kamery má široký pozorovací uhol dosahujúci 170° takže na videu budú vidieť aj krajnice vozovky. Je vybavená G-senzorom, ktorý pri otrase zamkne video proti prepísaniu. Ďalej nechýba ani parkovací režim a sledovanie pohybu. PILOT Q3 sa sama automaticky zapína a vypína pri detekcii začatia alebo ukončenia napájania. Kamera podporuje asistenčné systémy ADAS. Nechýba ani 3" LCD displej, ktorý umožňuje živý náhľad a vykonávanie nastavení. Záznam možno ukladať na pamäťové karty microSD s maximálnou kapacitou 32 GB.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zdarma
 • Zľava 27 %

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

Niceboy PILOT Q8 je kvalitná palubná kamera, ktorá je vybavená množstvom užitočných funkcií, ktoré vám spríjemnia vašu jazdu. Kamera zvládneme nahrávať záznam v super fullHD rozlíšení 2304x1296 pixelov. Výhodou je možnosť redukcie efektu rybieho oka a možnosť nastavenia šírky zorného poľa. Medzi zaujímavé funkcie kamery patria asistenčné systémy ADAS, detekcia rýchlostných radarov vďaka GPS modulu, kvalitný nočný záznam, sledovanie trasy, G-senzor, nahrávanie do slučky, aktuálne informácie o polohe a rýchlosti a možnosť nahrávania do slučky. Nechýba ani 2,7" LCD displej. Záznamy možno ukladať na pamäťovú kartu microSD s maximálnou kapacitou 128 GB.

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 2,7 "
 • Wi-Fi: Nie
 • GPS: Áno

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Veľmi kvalitný záznam

Niceboy PILOT Q3 je skvelá záznamová kamera, ktorá vytvára nahrávky vo vysokom rozlíšení FullHD 1920x1080 pixelov pri 30 snímkam za sekundu. Vďaka vysokému rozlíšeniu budú na videu vidieť aj najmenšie detaily vrátane ŠPZ okolitých automobilov. Vďaka širokouhlému objektívu so zorným poľom dosahujúcim 170° bude na zázname vidieť nielen to, čo sa deje priamo pred vami, ale aj okraje vozovky. Všetok záznam bude kamera ukladať na microSD kartu s maximálnou kapacitou 32 GB.

Skvelé funkcie

Palubná kamera Niceboy PILOT Q3 je vybavená tiež množstvom skvelých a hlavne užitočných funkcií, ktoré ochránia vás aj vaše auto. Je vybavená G-senzorom, ktorý v prípade väčšieho otrasu automaticky uzamkne príslušnú video slučku proti prepísaniu. G-senzor ďalej umožňuje automatické spustenie nahrávania v parkovacom režime pri zaznamenaní aj malého otrasu. Záznamy bude kamera nahrávať v slučkách a nahraný záznam postupne prehrávať, aby nedošlo k rýchlemu zaplneniu pamäte. Pokiaľ bude chcieť určitú slučku zálohovať stačí ju uzamknúť proti prepísaniu.

Asistenčné služby a veľký LCD displej

Ďalšou skvelou funkciou, ktorá sú asistenčné systémy ADAS. Tieto systémy obsahujú indikáciu nebezpečenstva kolízie s autom pred vami, postráži za vás bezpečnú vzdialenosť a tiež vás upozorní na vyjdenie z jazdného pruhu. To všetko možno sledovať na 3" LCD displeji, ktorým je kamera vybavená. Displej je samozrejme možné vypnúť, alebo nastaviť šetrič.

Jednoduchá inštalácia aj použitie

Inštalácia kamery je veľmi jednoduchá a rýchla. V balení sa nachádza všetko príslušenstvo potrebné k prevádzke kamery, mimo microSD karty, ktorá sa v balení nenachádza. S kamerou dostanete tri metre dlhý napájací kábel, ktoré pohodlne dosiahne až k autozásuvke. Ďalej nechýba ani veľmi kvalitný stojan s veľkou prísavkou, ktorú môžete umiestniť na palubnú dosku alebo čelné sklo automobilu. V balení nájdete i USB autonabíjačku. Integrovaná batéria poskytne dostatok energie na cca 15 minút prevádzky.

Obsah balenia: autokamera Niceboy Pilot Q3, nabíjací USB kábel, nabíjačka do auta, prísavný držiak, návod k obsluhe 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 3 "
iWi-Fi: Nie
iGPS: Nie
Dotyková obrazovka: Nie
Zabudovaný mikrofón: Áno
Výdrž batérie: 0,2 hod.
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Rozlíšenie: 2 mpx
Uhol záberu hl.kamery: 170
Fotorežim: Áno
Parkovací režim: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Niceboy
Uhol záberu hl.kamery: 170
Počet kamier: 1

Display/Grafika

iUhlopriečka: 3 "
Dotyková obrazovka: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 87 mm
Výška: 50 mm
Dĺžka: 10 mm
Hmotnosť: 62 g

Multimedia

Podporované video formáty: MOV
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkcie

iGPS: Nie
G-shock senzor: Áno
Parkovací režim: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: Návod

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SDHC

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: Micro SDHC

Batérie

Výdrž batérie: 0,2 hod.
Zabudovaná batéria: Áno

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 2 mpx

Objektív

Max. svetelnosť objektívu: 2

Fotoaparát

Fotorežim: Áno

Ostatné

Kód produktu: Q3

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore