Niceboy PILOT Q8 (s detekciou radarov) vystavený kus s plnou zárukou

Cena:
89,00 €

Pôvodná cena 149,00 €
Späť na NAY Extra kartu 1,78 €

Doprava zadarmo

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Termíny doručenia

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

Niceboy PILOT Q8 je kvalitná palubná kamera, ktorá je vybavená množstvom užitočných funkcií, ktoré vám spríjemnia vašu jazdu. Kamera zvládneme nahrávať záznam v super fullHD rozlíšení 2304x1296 pixelov. Výhodou je možnosť redukcie efektu rybieho oka a možnosť nastavenia šírky zorného poľa. Medzi zaujímavé funkcie kamery patria asistenčné systémy ADAS, detekcia rýchlostných radarov vďaka GPS modulu, kvalitný nočný záznam, sledovanie trasy, G-senzor, nahrávanie do slučky, aktuálne informácie o polohe a rýchlosti a možnosť nahrávania do slučky. Nechýba ani 2,7" LCD displej. Záznamy možno ukladať na pamäťovú kartu microSD s maximálnou kapacitou 128 GB.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 40 %
 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Nákup na splátky Nákup na splátky

  Nepotrebujte hotovost, nakupujte na splátky. Výšku splátky a dĺžku splácania si prispôsobíte svojim potrebám. Platí pre nákupy v hodnote od 112 €.

Hore

Zvážte aj tento produkt

GPS navigácia s kamerou CARNEO Combo A9400 zaznamená dopravnú situáciu odohrávajúcu sa pred vami počas jazdy autom. Pripojenie k sieti pomocou siete 3G a SIM karty. Jednoduchá inštalácia na palubnú dosku pomocou držiaka. Disponuje širokouhlým dotykovým LCD displejom s uhlopriečkou 17 cm a prednou DVR kamerou s rozlíšením Full HD. Pracuje s platformou Android 5.0, procesorom ARM A7 Quad s frekvenciou 1.3 GHz a 1 GB operačnou pamäťou RAM. Pre záznamy je k dispozícii 16 GB interná pamäť s možnosťou rozšírenia do 32 GB. Aplikácia Car Assist pre online sledovanie vášho vozidla. O výdrž navigácia sa stará 900 mAh batéria.

Základné parametre

 • Uhlopriečka: 6,86 "
 • Bluetooth: Áno
 • Kompat.pamäť.karty: micro SDHC

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Veľmi detailné zábery

Niceboy PILOT Q8 zaistí tvorbu naozaj kvalitných a ostrých záberov z vašej jazdy. Kamera je vybavená kvalitným čipom Ambarella A7, ktorý umožní nahrávanie v maximálnom rozlíšení 2304x1296 pixelov. Vďaka veľmi širokému zornému poľu, ktoré dosahuje 170°, budú na zázname vidieť aj okraje vozovky. Na videu vynikne každý detail vrátane ŠPZ okolitých vozidiel. Video tak bude skvelým dôkazným materiálom. Video možno použiť samozrejme aj na súkromné ​​účely napríklad na zdieľanie vašich zážitkov z ciest. Kamera je vybavená slotom na microSD a poradí si s maximálnou kapacitou 128 GB.

GPS modul

GPS modul integrovaný priamo v kamere prináša ďalšie skvelé funkcie a možnosti. Jednou z iste užitočných vecí je zobrazenie aktuálnej polohy a rýchlosti. Kamera váš tiež upozorní na prípadné prekročenie rýchlostných limitov. Ďalej dokáže kamera rozoznať rýchlostné radary alebo úseková merania a včas vás na ne upozorniť. Ak kamera rozpozná úsekové meranie automaticky vám vypočíta priemernú rýchlosť, aby ste mali istotu, že ste neprekročili daný rýchlostný limit. Kamera tiež zaznamenáva celú vašu trasu, ktorú si po skončení jazdy môžete prezrieť v Google mapách.

Asistenčné systémy

Ďalšie perfektné funkcie sú pokročilé asistenčné systémy ADAS. Tieto systémy vám pomôžu najmä pri dlhých cestách. Na základe týchto systémov vás kamera upozorní napríklad na opustenie jazdného pruhu, na riziko čelného stretu aj na to, že sa auto pred vami rozbehlo.

Kvalitný nočný záznam a ďalšie funkcie

Niceboy PILOT Q8 bude vytvárať skvelé zábery aj v noci vďaka kvalitnému nočnému záznamu. Vo výbave kamery nechýba ani G-senzor, ktorý je veľmi citlivý a rozozná náhly a prudký pohyb. Pokiaľ toto nastane, kamera automaticky uzamkne príslušnú video slučku pred premazaním. Táto funkcia je užitočná hlavne pri nehode, aby ste neprišli o záznam, ktorý ukazuje, čo nehode predchádzalo. S kamerou tiež dostanete všetko príslušenstvo potrebné pre jej bezproblémovú prevádzku. Nechýba autonabíjačka, USB kábel a kvalitný držiak s prísavkou.

Obsah balenia: autokamera Niceboy Pilot Q8, nabíjací USB kábel, nabíjačka do auta, prísavný držiak, návod k obsluhe 

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iUhlopriečka: 2,7 "
iWi-Fi: Nie
iGPS: Áno
Dotyková obrazovka: Nie
Zabudovaný mikrofón: Áno
Výdrž batérie: 0,25 hod.
iMax.rozlíš.videa: 2304x1296
Rozlíšenie: 4 mpx
Uhol záberu hl.kamery: 170
Fotorežim: Áno
Parkovací režim: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Niceboy
Uhol záberu hl.kamery: 170
Počet kamier: 1

Display/Grafika

iUhlopriečka: 2,7 "
Dotyková obrazovka: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 34 mm
Výška: 60 mm
Dĺžka: 97 mm
Hmotnosť: 87 g

Multimedia

Podporované video formáty: MP4
Podporované obraz.formáty: jpeg

Funkcie

iGPS: Áno
G-shock senzor: Áno
Parkovací režim: Áno

Obsah balenia

Obsah balenia: Prísavný držiak

Pamäť

Kompat.pamäť.karty: micro SDXC

Mikrofón

Zabudovaný mikrofón: Áno

Dátové úložisko

iUkladacie médium: micro SD

Batérie

Výdrž batérie: 0,25 hod.
Zabudovaná batéria: Áno

Video

iMax.rozlíš.videa: 2304x1296
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Obrazový senzor

Rozlíšenie: 4 mpx

Objektív

Max. svetelnosť objektívu: 2

Fotoaparát

Fotorežim: Áno

Ostatné

Kód produktu: Q8

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore