Niceboy X-fit GPS čierny

Cena:
34,90 €

Pôvodná cena 74,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,70 €

POPIS PRODUKTU

Niceboy X-fit GPS je štýlový fitness náramok, ktorý je vhodným doplnkom pre každého aktívneho jedinca, ktorý chce mať svoje výkony pod kontrolou. Jeho dominantou je 0,96" OLED farbený dotykový displej. Niceboy X-fit GPS je vybavený tiež optickým senzorom srdcovej frekvencie, krokomerom a vlastným GPS modulom. Tento fitness náramok dokáže tiež rozoznať až 22 športov a aktivít. Ďalšou skvelou vlastnosťou je vodeodolnosť podľa certifikácie IP67. Integrovaná batéria Li-ion má kapacitu 160 mAh a poskytne dostatok energie až na 10 dní. Pri využívaní GPS na 5 hodín. Na nabíjanie nie je potrebný žiadny kábel, pretože je náramok vybavený vlastným USB konektorom. Farba čierna.

Zobraziť celý popis

  • Zľava 53 %
Popis produktu

Moderné a vodeodolné prevedenie

Niceboy X-fit GPS vyniká predovšetkým svojím pekným a moderným dizajnom a vďaka čiernej farbe pôsobí decentne a elegantne. Prednej časti dominuje OLED displej, ktorý má uhlopriečku 0,96". Tento displej je dotykový a farebný, navyše je jemný a všetky informácie budú zobrazené pekne a hlavne čitateľne. Výhodou je tiež integrovaný USB konektor, ku ktorému získate prístup po odňatí remienka. Náramok tak stačí pripojiť do USB portu počítača alebo napríklad do powerbanky. Nemusíte tak so sebou nosiť ďalšie kábel na nabíjanie.

Majte pod kontrolou svoje srdce

Dôležitým faktorom pri každej aktivite a športu je tiež vaše srdce. náramok disponuje integrovaným optickým senzorom tepovej frekvencie, ktorý presne vyhodnotí tepovú frekvenciu pri každej vašej aktivite. Výhodou je tiež meranie spálených kalórií, ktoré vám pomôže zostaviť si ideálny jedálniček podľa vašej záťaže.

Nepreberné množstvo funkcií

Niceboy X-fit GPS vyniká možnosťou sledovania až 22 rôznych športov a ďalších aktivít. Môžete behať, jazdiť na bicykli alebo napríklad lyžovať alebo hrať futbal. Z každej aktivity vám pak vyjdú presné dáta ohľadom vašej srdcovej akcie a o spálených kalóriách. V prípade behu alebo cyklistiky môžete sledovať aj svoju prejdenú trasu pomocou GPS, ktorú má tento model integrovanú priamo v sebe, takže nepotrebuje využívať lokalizáciu zo smartfónu. Všetky namerané dáta vám vyhodnotí chytrá aplikácia, ktorá je k náramku zadarmo dostupná pre platformy Android a iOS.

Chytrá aplikácie

Fitness náramok Niceboy X-fit GPS si môžete prostredníctvom Bluetooth spárovať s vaším smartfónom. Z telefónu potom môžete dostávať notifikácie priamo do náramku a môžete tak mať nepretržitý prehľad o prichádzajúcich emailoch, SMS správach, hovoroch a ďalších notifikáciách z vašich obľúbených aplikácií. K náramku je tiež zadarmo dostupná aplikácia, ktorá dokáže vyhodnotiť namerané dáta z náramku a ukázať vám prehľadné tabuľky a grafy, ktoré vám pomôžu zlepšiť vašú kondíciu.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iFunkcie: krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Vodovzdornosť: vodeodolný

Ďalšie vlastnosti

Značka: Niceboy
iSmart: Áno
Určené pre: unisex
Slot na SIM: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Áno
iNFC: Nie
Nabíjanie z USB: Áno

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 20 mm
Výška: 13 mm
Hmotnosť: 30 g
Hĺbka: 227 mm

Funkcie

iGPS: Áno
Ant+: Nie

Obsah balenia

Obsah balenia: "Fitness náramok Niceboy X-fit GPS Návod k obsluhe

Display/Grafika

Dotyková obrazovka: Áno
Zobrazenie: OLED

Operačný systém

Podporovaný OS: Android, iOS

Ďalšie parametre

iFunkcie: krokomer, senzor tepovej frekvencie, notifikácie, monitoring spánku
Aktivita: fitness, turistika, cyklistika, beh
Typ nabíjania: USB
Vodovzdornosť: vodeodolný
Materiál remienku: plast

Ostatné

Kód produktu: XFIT-GPS

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore