Niceboy X-Fit Watch 2 Lite čierne


  NFC: Nie, Funkcie: notifikácie,


  Cena 39,00 €

  0,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


  Top príslušenstvo

  Zadarmo
  Zadarmo

  Ukázať všetko príslušenstvo

  Popis produktu

  Smart hodinky Niceboy X-Fit Watch 2 Lite v čiernej farbe, 1,69" LCD displej 240x280 pixelov, Bluetooth 5.0, stupeň krytia IP67, výdrž batérie 7 dní, meranie tepu, meranie krvného tlaku, meranie okysličenia krvi, monitorovanie spánku, výzva na pohyb, krokomer, prehrávanie hudby, počasie, stopky, časovať, kompatibilné s Android a iOS, silikónový remienok

  Špecifikácia

  • Dotykový 2,5D LCD displej s veľkosťou 1,69 palcov
  • Bezdrôtové rozhranie Bluetooth 5.0
  • Pohodlný, vymeniteľný silikónový pásik
  • Vodotesné a prachuodolné telo (stupeň krytia IP67)
  • Ľahký dizajn s hmotnosťou iba 16,9 gramov
  • Výdrž batérie až 7 dní
  • Až 75 štýlových motívov ciferníkov
  • Sledovanie zdravotných hodnôt/funkcií (srdcový tep, krvný tlak, okysličenie krvi atď.)
  • Mobilné aplikácie pre ďalšie funkcie a štatistiky (Android aj iOS)
  • Upozornenie na prichádzajúce hovory, SMS a ďalšie aplikácie
  • Hodinky aj aplikácie vo viacerých jazykoch (vrátane češtiny)
  • Športové režimy pre 7 športov
  • Ďalšie chytré funkcie (prehrávanie hudby, stopky, počasie atď.)
    

   

  Veľký, čitateľný displej a ľahké telo

  Smart hodinky s kovovým telom, silikónovým remienkom a nízkou váhou 16,9 gramov sa pýši certifikáciou IP67, ktorá vám zaručí odolnosť voči prachu a vode. O používanie bez obmedzenia sa postará batéria s kapacitou 180 mAh s výdržou 7 dní. Sú vybavené 1,69" dotykovým LCD displejom so zaoblenými okrajmi 2,5D a rozlíšením 240 x 280 pixelov.

   

  Prispôsobí sa vášmu štýlu

  Hodinky si jednoducho prispôsobíte svojmu vkusu, svojej osobnosti. Elegantný, unisex dizajn perfektne doplní akýkoľvek outfit. Ľahko si zmeníte ciferník, kde máte na výber až 75 rôznych motívov. A možnosť vymeniť remienok za ktorýkoľvek iný sa šírkou 20 mm otvára ďalšie možnosti, ako si hodinky prispôsobiť stopercentne podľa svojho.

   

  Podporí v aktívnom pohybe

  Niceboy X-fit Watch 2 Lite sú ideálnym spoločníkom pri vykonávaní vašich obľúbených športotých aktivitách. K dispozícii tiež krokomer či výzva na pohyb pri dlhšej nečinnosti. Okrem toho monitorujú krvný tlak, okysličenie krvi či tepovú frekvenciu. Keďže monitorujú aj kvalitu spánku nemusíte si ich skladať ani počas odpočinku. K dispozícii až pre 7 športových režimov vrátane behu, cyklistiky a ďalších.

   

  Spojenie so svetom

  Sú kompatibilné s operačným systémom Android a iOS. Spárovanie so smartfónom prebieha prostredníctvom technológie Bluetooth vo verzii 5.0 s dosahom 10 metrov. Vďaka tomu budete mať neustály prehľad o prichádzajúcich SMS správach, hovoroch, e-mailoch či notifikáciách z vašich obľúbených aplikácií. Ak patríte medzi tých, ktorí pri športovaní preferujú počúvanie hudby tak nepochybne oceníte ovládanie hudby na hodinkách. Okrem iného môžete sledovať počasie alebo využívať stopky.  

   

  Mobilná aplikácia pre detailné informácie a extra funkcie

  S chytrou mobilnou aplikáciou vyťažíte z hodiniek ešte viac zábavy a možností. Nájdete tu prehľady svojich aktivít a štatistiky zdravotných dát, môžete si tu nastaviť ciele aj sledovať svoje pokroky. S aplikáciou si tiež nastavíte pokročilé chytré funkcie hodiniek podľa svojho. Ovládanie je pohodlnejšie aj preto, že hodinky aj aplikácie hovorí vašej jazykom. Na výber je rad jazykov, vrátane češtiny aj slovenčiny.

  Obsah balenia: nabíjací kábel, návod k obsluhe.

  Parametre produktu

  Kľúčové parametre produktu

  NFC Nie
  Funkcie notifikácie

  Hodnotenie

  0,0 / 5

  0 recenzií Niceboy X-Fit Watch 2 Lite čierne

  0% Kvalita
  Nehodnotené

  0% Hodnota za peniaze
  Nehodnotené