Nikon Coolpix W100 biely vystavený kus s plnou zárukou

0% úrok pri splátkach na 10 mesiacov.

Cena:
125,00 €

Pôvodná cena 155,00 €
Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 2,50 €

Doprava zdarma

Dostupné iba na predajni

Rezervuj v predajni

Vystavený kus
Kedy bude produkt v predajni?

Nákup len v predajni

POPIS PRODUKTU

NIKON COOLPIX W100 WHITE je kompaktný digitálny fotoaparát s rozlišením 13,2 megapixelov. Je možne používať ho až 10 metrov pod vodou a navyše je odolný voči otrasom pri páde z výšky 1,8m, odolný voči chladu až do –10 °C a odolný voči prachu, aby zvládol všetko, čomu ho život vystaví. Snímajte vysokokvalitné fotografie a videosekvencie v rozlíšení Full HD so stereofónnym zvukom, pričom aplikácia SnapBridge automaticky prenáša snímky do inteligentného zariadenia, aby ste ich mohli jednoducho zdieľať a ukladať. Jednoúčelové tlačidlá a jednoduché rozhranie zjednodušujú ovládanie.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 19 %
 • Doprava zdarma

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava do 30 kg Komfortná doprava do 30 kg

  Objednávku vám doručíme cez víkend alebo v pracovných dňoch vo večerných hodinách. Zabezpečíme aj odvoz starého spotrebiča.

 • Paušál na istotu na fotoaparáty Paušál na istotu na fotoaparáty

  Nákupom na paušál získate s fotoaparátom aj balík služieb. Bezplatnú opravu, náhradný počas opravy, 150 fotografií zadarmo.

 • Fotozberňa Online Fotozberňa Online

  Fotografie vám vytlačíme na kvalitný fotopapier alebo ako elegantnú fotoknihu. Vieme ich vytlačiť aj na plátno, pohľadnice a rôzne darčeky.

Hore

Popis produktu

Bezstarostná odolnosť

Tento fotoaparát zvládne všetko, čomu ho život vystaví. Je vodotesný až do hĺbky 10 m, odolný voči otrasom pri páde z výšky 1,8 m, takže sa nemusíte obávať poškodenia pri páde alebo ponorení do bazéna. Je odolný voči chladu až do –10 °C a aj voči prachu, takže si ho môžete zobrať bez starostí kamkoľvek. Stačí sa uvoľniť a užívať si zábavu, ktorú všetci pri fotografovaní zažijete.

Jednoduché zdieľanie pomocou aplikácie SnapBridge

S aplikáciou SnapBridge sa vaše vysoko kvalitné snímky z fotoaparátov Nikon stanú v okamihu ozdobou sociálnych sietí. Táto aplikácia využíva technológiu Bluetooth® Low Energy (BLE) na udržiavanie neustáleho pripojenia medzi vaším fotoaparátom a až piatimi inteligentnými zariadeniami pri nízkej spotrebe energie. Fotografie je možné automaticky prenášať do telefónu alebo tabletu už počas fotografovania. Stačí zobrať do ruky inteligentné zariadenie a vaše fotky sú na mieste: veľkosť snímok synchronizovaných počas fotografovania sa automaticky zmení tak, aby sa zjednodušilo ich prezeranie a urýchlilo ich nahrávanie do sociálnych médií. Ak nechcete, aby sa automaticky synchronizovala každá fotografia, môžete pomocou jednoduchého ovládania ručne preniesť iba vybraté fotografie alebo preniesť fotografie vo väčšom rozlíšení či synchronizovať videosekvencie.

Snímanie videosekvencií v rozlíšení FULL HD

Vytvárajte skvelé videosekvencie s priateľmi a rodinou jedným stlačením tlačidla. Stačí stlačiť samostatné tlačidlo záznamu videosekvencií a snímate videosekvenciu s kvalitou Full HD 1080p a stereofónnym zvukom. Keď sa začne akcia, vždy budete pripravení na zaznamenanie pamätných okamihov v pohybe, pričom elektronická stabilizácia obrazu zabezpečuje, že videosekvencie budú plynulé. Dokonca sa môžete pohrať s efektom diorámy, vďaka ktorému budú videosekvencie vyzerať ako miniatúrne scény. Videosekvencie môžete prehrávať na televízore HDTV pomocou voliteľného kábla HDMI. Oživte výnimočné oslavy a scenérie z ciest prostredníctvom vysokokvalitných videosekvencií, ktoré sa dokonale hodia na zdieľanie v sociálnych sieťach.

Vždy vysokokvalitné snímky

Rozlúčte sa so zrnitými zábermi a zmeškanými okamihmi, keď môžete snímať pomocou krištáľovo čistého objektívu NIKKOR a 13,2-megapixelového snímača CMOS. Objektív NIKKOR s 3-násobným optickým priblížením rozšíriteľným na 6-násobok pomocou funkcie Dynamic Fine Zoom vás priblíži k objektu, aby ste mohli nasnímať všetku zábavu a zachytiť aj skvelé výrazy tváre. Je zaručená vysoká kvalita snímok umožňujúca snímať fotografie a videosekvencie, ktoré budete s hrdosťou zdieľať.

Jednoduché a intuitívne ovládanie

Keď sa odohráva akcia, tou poslednou vecou, o ktorú by ste sa chceli obávať, je spôsob ovládania fotoaparátu. Fotoaparát COOLPIX W100 vám preto ovládanie uľahčuje. Štyri samostatné tlačidlá umožňujú priamy prístup k ponuke, zatiaľ čo jednoducho použiteľné rozhranie umožňuje poľahky vyhľadať potrebnú funkciu. Tlačidlá sú malé a vhodné aj pre malé ruky, aby bolo snímanie pohodlné pre fotografov všetkých vekových skupín. Keď vyberiete jednoduchý automatický režim, fotoaparát optimalizuje všetky nastavenia za vás, vďaka čomu budete vždy mať skvelé snímky. Veľký 230 000-bodový 6,7-centimetrový/2,7-palcový monitor TFT LCD zjednodušuje komponovanie záberov. Jeho antireflexná vrstva a regulácia jasu znamenajú, že vždy budete dobre vidieť, dokonca aj pri slabom osvetlení alebo priamom slnečnom svetle. Nabíjanie pomocou portu Micro-USB je rýchle, vďaka čomu budete vždy pripravení zachytiť dokonalý okamih.

Funkcie pre celú rodinu

Fotoaparát COOLPIX W100 zjednodušuje snímanie aj pre tých najmenších fotografov pomocou premenlivej ponuky, ktorú môžete zmeniť na ponuku pre dospelých alebo pre deti. Detská ponuka obsahuje jasne sfarbenú úvodnú obrazovku, ktorá sa v závislosti od času snímania mení z dennej na nočnú. Zobrazujú sa aj uvítacie postavičky, ktoré robia snímanie ešte zábavnejším. Deti sa môžu pohrať s pridávaním efektov komiksu alebo roztomilých značiek, ako sú napríklad srdiečka a hviezdičky, do snímok. Fotoaparát je k dispozícii v rôznych žiarivých farbách, ktoré sa prispôsobia akémukoľvek životnému štýlu.

Buďte kreatívni pomocou obrazových efektov

Nechajte svoje fotografie vyniknúť pomocou rôznych efektov, od zvýraznenia farieb, ktoré na čiernobielu snímku pridá nádych vybratej farby, až po rybie oko a hračkársky fotoaparát. Funkcia skrášľovania umožňuje upraviť osoby pomocou rozličných možností, ako je napríklad maskara, vybielenie zubov alebo rúž. Môžete dokonca pridať do fotografií svetelné stopy pomocou viacnásobnej expozície na zosvetlenie alebo priamo vo fotoaparáte vytvoriť prezentáciu so zvukom. Už žiadny deň nevýrazných fotografií!

Dokonalé portréty jednoducho

Systém inteligentného portrétu zjednodušuje fotografovanie lichotivých portrétov rodinných príslušníkov a priateľov. Aktivuje funkcie, ako je napríklad automatické zaostrovanie s prioritou tváre, ktoré automaticky rozpozná tvárovú časť objektu a zaostrí na ňu. Aj vtedy, ak sa objekt pohne alebo zmeníte kompozíciu fotografie, sa automaticky zachová zaostrenie na tvár objektu. V režime úsmevu sa aktivuje uzávierka, keď sa rozpozná úsmev objektu. Kontrola žmurknutia vás okamžite upozorní, ak objekt počas fotografovania žmurkol, aby ste mohli záber zopakovať. Vďaka komponovaniu tváre pod vodou sa pri snímaní pri bazéne alebo na pláži nemusíte namočiť, pretože keď sa rozpoznajú ľudské tváre, automaticky sa zhotovia zábery pod vodou.

Spoľahlivé dokonalé zaostrenie

Vyhľadanie cieľa s automatickým zaostrovaním (v automatickom režime) umožňuje dosiahnuť pri každej snímke dokonalé zaostrenie. Presne určí hlavný objekt na zábere, takže stačí skomponovať snímku a automaticky sa dosiahne zaostrenie. Pred stlačením tlačidla spúšte sa na monitore zobrazí zaostrovacie pole, aby ste presne vedeli, ktorá časť snímky bude zaostrená. V prípade ľudských objektov sú pri zaostrovaní prioritou tváre.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iCelkový počet megapixelov: 13,2 Mpx
iOhnisková vzdialenosť: 4.1 - 12.3
iEfektívny počet pixelov: 13 Mpx
iUhlopriečka: 2,7 "
iWi-Fi: Áno
iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie
iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Vodotesný: Áno
iOptický zoom: 3
Rozlíšenie: 13,2 mpx
Stabilizácia obrazu: digitálna
iHľadáčik: Nie
Min.ohnisková vzdialenosť: 12,3 mm

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nikon
Vodotesný: Áno
Odolné prevedenie: Áno

Display/Grafika

Zorné pole: 96 %
iEfektívny počet pixelov: 13 Mpx
iUhlopriečka: 2,7 "
Dotyková obrazovka: Nie
Výklopný displej: Nie

Konektivita

PictBridge: Áno
iWi-Fi: Áno

Energetické údaje

Vstavaná nabíjačka: Nie

Fyzické vlastnosti a farba

Hmotnosť (vrátane batérie): 177 gram
Farba: biela
Šírka: 109,5 mm
Výška: 67 mm
Dĺžka: 38 mm
Hmotnosť: 177 g

Obrazový senzor

iCelkový počet megapixelov: 13,2 Mpx
iVeľkosť obrazového snímača: 25.4/78.7
Rozlíšenie: 13,2 mpx
Typ obrazového senzora: CMOS
Formát snímača: 1/3,1"

Objektív

Digitálny zoom: 2 x
iOhnisková vzdialenosť: 4.1 - 12.3
Minimálna clona: 3,3
Maximálna clona: 5,9
Výmenný objektív: Nie
iOptický zoom: 3
Stabilizácia obrazu: digitálna
Min.ohnisková vzdialenosť: 12,3 mm
iMakro od: 5 cm
Max.ohnisková vzdialenosť: 90 mm

Batérie

Životnosť batérie (CIPA štandard): 220 snímkov
Kapacita batérie: 700 mAh
Typ batérie: Li-Ion
Kapacita batérie/snímkov: 220

Zaostrovanie

Nastavenie ohniska: auto
Režimy automatického zaostrovania: Contrast Detection Auto Focus
Detekcia tváre: Áno
Manuálne ostrenie: Nie

Blesk

Dosah blesku (wide): 0.3 - 3.1
Dosah blesku (tele): 0.6 - 1.7
Sánky na blesk a prísluš.: Nie

Pamäť

Pamäťové sloty: 1
Kompat.pamäť.karty: SDXC

Spúšť

Samospúšť: 10
Rýchlosť clony (min): 0,0005 s
Rýchlosť clony (max): 25 s

Multimedia

Súborový systém fotoaparátu: Exif 2.3
Podporované video formáty: MP4
Podporované obraz.formáty: jpg

Obsah balenia

Vrátane batérií: Áno

Osvetlenie

iISO citlivosť: 125
Nastavenie expozície: Program AE
Citlivosť ISO (min): 125
Citlivosť ISO (max): 1600
Korekcia expozície: ± 2EV (1/2EV step)

Funkcie

iGPS: Nie
i3D kompatibilita: Nie

Video

iMax.rozlíš.videa: 1920x1080
Sním.frekvencia pri videu: 30 sn/s

Hľadáčik

iHľadáčik: Nie

Fotoaparát

Rýchlosť sériov.snímania: 7,1 sn/s

Ostatné

Kód produktu: VQA010K001

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hodnotenia odborníka

Najviac oceňované vlastnosti

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • pomer cena / výkon

80%
Veľmi dobrý

Všetky hodnotenia (1)

Rastúcej obľube sa tešia kompaktné fotoaparáty odolné voči vonkajším podmienkam, či už negatívnym vplyvom počasia alebo okolitého prostredia. Medzi túto "outdoorovú" komoditu patrí aj Nikon Coolpix W100. Jeho najväčším benefitom je nesporne jeho odolnosť, môžeme s ním fotiť pod vodnou hladinou do hĺbky 10 metrov, je odolný voči prachu, otrasom, teplotám až do -10 stupňov a zvládnuť bez ujmy by mal aj pád z výšky maximálne 1,8 metra. Japonský výrobca ho vybavil snímačom v počte bodov 13,2MPix, trojnásobným optickým zoomom a displejom s uhlopriečkou 2,7 palca. Popri skvelých fotografiách nezaostáva kvalitou ani Full HD video so stereofónnym zvukom. W100 je prioritne určený používateľom mladšej vekovej kategórie, ktorí iste ocenia pripojenia NFC, wi-fi a bluetooth, možnosť rýchleho zdieľania nasnímaných fotografií a videí i pestrú paletu farebných variácií tohto modelu. Pavol Piskla, NAY Poprad ... zobraziť viac

 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • pomer cena / výkon

Zbaliť hodnotenia

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore