Nikon D7500 telo

Zobraziť

 • Zľava 24 %
 • Doprava zadarmo

Uhlopriečka ("): 3.2 ", Wi-Fi: Áno, GPS: Nie, Dotyková obrazovka: Áno, 3D kompatibilita: Nie, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Rozlíšenie: 21 mpx, Výklopný displej: Áno, Hľadáčik: optický, Formát snímača: APS-C,


Cena 1 089,00 €

Zľava 24 % z pôvodnej ceny: 1 439,00 € Zobraziť nápoveď

21,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Digitálna zrkadlovka NIKON D7500 v čiernej farbe je vybavená 21 MPx snímačom CMOS a citlivosťou ISO 100 - 51 200. Dotykový 3,2 palcový LCD displej s možnosťou výklopu. Výkonný obrazový procesor EXPEED 5. Zaznamenajte videá vo Full HD kvalite, v objektíve zabudovaný stabilizátor pre ostrý obraz. Snímkovacia frekvencia je až 8 sn./s. Podporované formáty MOV, MP4 a obrazový formát RAW. Uloženie fotografií na karty SD, SDHC, SDXC. K dispozícii je aj Wi-Fi pripojenie a technológia Bluetooth. Vďaka ľahkému a štýlovému telu sa fotoaparát ľahko prenáša. Balenie obsahuje len telo fotoaparátu - bez objektívu.

Dotykový LCD displej s vysokým rozlíšením

Digitálna zrkadlovka NIKON D7500 využíva pri svojej činnosti kvalitný a prehľadný LCD displej, ktorý má uhlopriečku 8 cm, teda 3,2 palca. Tento LCD displej ponúka rozlíšenie až 922 000 bodov a široký pozorovací uhol. Vy si tak môžete pohodlne prezerať fotografie a natočené videá.

Vysoká kvalita snímok

Ak patríte medzi vášnivých fotografov, NIKON D7500 bude pre vás tou najlepšou voľbou. Vytvoríte ním naozaj kvalitne vyzerajúce snímky plné ostrých detailov a sýtych farieb. 21-megapixlový obrazový snímač CMOS formátu DX zaznamená aj tie najmenšie detaily vo vysokom rozlíšení. Navyše optický hľadáčik ponúka až 100 % pokrytie obrazového poľa. Vysoká hodnota citlivosti ISO 100- 51 200 zaručí kavlitné záznamy aj pri zhoršených svetelných podmienkach. Zaznamenajte každý okamih.

Kompaktný a ľahký

Svojim prevedením a nízkou hmotnosťou len 640 gramov je fotoaparát ideálny na turistiku, cestovanie i voľný čas. Odolné telo umožňuje pevné uchopenie a naozaj pohodlné používanie. Digitálna zrkadlovka s výbornými parametrami je odolná voči vplyvom počasia a prachu. 

180 000-pixelový snímač merania RGB

S týmto snímačom zachytíte krásne a presné expozície. Každý objekt bude zaznamenaný vo výbornej kvalite. Dokonca aj keď fotíte rýchlo sa pohybujúce objekty. Pri vysokokontrastných scnénach sa snaží predchádzať preexponovaniu najjasnejších prvkov v obrazovom poli a pomáha tak predchádzať snímkam s preexponovanými svetlými oblasťami.

Za každých podmienok 

Fotenie počas jasného slnečného dňa alebo v počas jasnej noci je vďaka 51-bodovému automatickému systému zaostrovania skutočne jednoduché. Vyberte si objekt, ktorý chcete zaznamenať a nechajte pracovať systém. 15 krížových snímačov (hladina osvetlenia  –3 EV)  sa postará o to, aby vaše snímky boli vždy ostré napríklad aj v noci bez potreby použitia ďalšieho osvetlenia. Režim automatického zaostrenia s výberom zo skupiny polí ponúka vylepšené rozpoznanie a sledovanie objektu pri snímaní objektov, ktoré sú pomerne malé a nachádzajú sa v blízkosti vysokokontrastného alebo rušivého pozadia.

Videá v rozlíšení Full HD

Digitálna zrkadlovka NIKON D7500 umožní natočiť video v skvelom Full HD rozlíšení, s frekvenciou snímok 30 snímok za sekundu. Praktický port HDMI využiteje pri odosielaní vidí na externé zariadenia a zároveň na pamäťovú kartu SD vo fotoaparáte. Videá budú zaznamenané vo formátoch MP4 alebo AAC. Nemusíte sa báť chvenie pri natáčaní, pretože elektronická stabilizácia obrazu znižuje účinky chvenia. Vaše video tak bude naozaj kvalitné.

Zachyťte to

Zrkadlovka dokáže zaznamenať takmer všetko. Ak fotíte momenty, ktoré sú plné dynamiky oceníte rýchlosť snímania až  8 snímok za sekundu. Dokážete zhotoviť až 50 14-bitových snímok vo formáte NEF (RAW) alebo 100 snímok vo formáte JPEG. Nemusíte sa báť zníženia kvality. Záznamy budú aj napriek rýchlemu snímaniu ostré.

SnapBridge

Vytvoríte úžasné fotografie, s ktorými sa chcete pochváliť. Zábery alebo videá môžete okamžite poslať vašim blízkym. Pripojte sa pomocou Bluetooth s vášmu smartfónu, prípadne inému zariadeniu s podporou. Takýmto spôsobom synchroznizujete zábery so svojím zariadením počas snímania bez potreby opätovného vytvárania pripojenia. Taktiež môžete využiaj aj možnosť pripojenia k sieti Wi-fi a manuálne tak prenášať videá. SnapBridge aplikácia vám umožní diaľkovo ovládať fotoaparát pomocou inteligentných zariadení. 

Digitálni zrkadlovka NIKON D7500

 • Digitálni jednooká zrkadlovka

 • Objektív Bajonet Nikon F (s pripojením a kontaktmi pre automatické zaostrovanie)

 • Obrazový snímač DX, CMOS

 • Systém Picture Control

 • Ukladací priestor SD, SDHC (kompatibilné s normou UHS-I), SDXC (kompatibilné s normou UHS-I)

 • Hľadáčik s pentaprizmou v rovine očí pre jednooké zrkadlovky

 • Zväčšenie cca 0,94× (objektív 50 mm f/1,4 zaostrený na nekonečno, −1,0 m−1)

 • Elektronicky ovládaná clona

 • Zaostrovacia matnica BriteView Clear Matte Mark II typu B s automatickými zaostrovacími poľami (možno zobraziť pomocnú mriežku)

 • Elektronicky ovládaná štrbinová mechanická uzávierka s vertikálnym chodom, elektronická uzávierka s použitím prvej lamely dostupná v režime snímania s predsklopením zrkadla

 • Až 8 snímok za sekundu

 • Meranie expozície TTL pomocou snímača RGB približne so 180 000 pixelmi

 • Možnosť vybrať z 51 alebo 11 zaostrovacích bodov

 • Sánky ISO 518 s kontaktmi na synchronizáciu a prenos údajov a bezpečnostným zámkom

 • Videosekvencie - formát súborov MOV, MP4

 • Pokročilé kódovanie videa H.264/MPEG-4

 • Vstavaný stereofónny alebo externý mikrofón s nastaviteľnou citlivosťou

 • Vkladanie indexov, časozberné videosekvencie, elektronická stabilizácia obrazu

 

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 3.2 "
Wi-Fi Áno
GPS Nie
Dotyková obrazovka Áno
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 21 mpx
Výklopný displej Áno
Hľadáčik optický
Formát snímača APS-C

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Nikon D7500 telo

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené