Nillkin Go TWS čierne

  • Výpredaj −12 %

Zabudovaný mikrofón: Áno, Štýl nosenia: do uší, Výdrž batérie: 5 hod.,


Cena 43,90 €

Zľava 12 % z pôvodnej ceny: 49,90 € Zobraziť nápoveď

0,88 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Štýlové bezdrôtové slúchadlá Nillkin Go TWS v čiernom prevedení zaujmú kvalitným zvukom a ergonomickým prevedením. Na komunikáciu s telefónom využívajú Bluetooth verzie 5.0 a protokoly HSP, HFP, A2DP a AVRCP. Umožňujú tiež telefonovanie, vďaka integrovanému mikrofónu. Vhod príde aj potlačenie okolitého hluku DSP. Slúchadlá ďalej disponujú dotykovým ovládaním, ktorým je možné ovládať hudobný prehrávač i hovory. Každé slúchadlo je vybavené 50 mAh batériou a vydrží pracovať až 5 hodín. V špeciálnom puzdre sa nachádza 750 mAh batéria pre opakované nabitie slúchadiel. Celková výdrž tak môže dosiahnuť až 30 hodín. Výhodou je i odolnosť podľa certifikácie IPX5.

True wireless slúchadlá Nillkin

Bezdrôtové slúchadlá Nillkin vám umožnia počúvať svoju obľúbenú hudbu bez otravných káblov. Na komunikáciu s telefónom využívajú Bluetooth verzie 5.0 a protokoly HSP, HFP, A2DP a AVRCP. Vďaka tomu je zaručený stabilný prenos signálu. O produkciu kvalitného zvuku sa postarajú 8 mm meniče. Môžete sa tešiť na pekný zvuk s čistými výškami a hlbokými basmi. Slúchadlá disponujú tiež dotykovým ovládaním, ktoré umožní ovládanie hovorov a hudobného prehrávača. Výhodou je aj automatické párovanie.

Ergonomické prevedenie s potlačením okolitého hluku DSP

Ďalšou prednosťou bezdrôtových slúchadiel Nillkin Go TWS je ich perfektná ergonómia. Slúchadlá sú zároveň aj veľmi ľahká, iba 5 g, takže budú skvele držať v uchu a zároveň bude ich nosenie pohodlné i pri dlhodobom počúvaní. Aby bol pôžitok z hudby ešte intenzívnejší, sú slúchadlá vybavené technológiou potlačenia okolitých ruchov DSP. Pri cestovaní v dopravných prostriedkoch tak nebudete rušení nepríjemnými zvukmi.

Skvelá výdrž batérie

Každé zo slúchadiel disponuje vlastnou batériou s kapacitou 50 mAh. Na jedno nabitie zvládnu pracovať až 5 hodín. Dodávané sú so špeciálnym ochranným puzdrom, ktoré ukrýva batériu poskytujúca extra energiu pre vaše slúchadlá. Jej kapacita je 750 mAh. Vďaka opakovanému nabíjaniu z puzdra sa výdrž slúchadiel posunie až na 30 hodín. Puzdro je zároveň kompaktné, takže budete môcť mať stále svoje slúchadlá pri sebe a pripravená na použitie. Súčasťou balenia je aj USB kábel a rôzne veľkosti špuntov.

Odolnosť IPX5 a podpora Siri

Nillkin Go TWS ponúknu tiež vyššiu odolnosť podľa certifikáciu IPX5. Sú tak pripravené odolávať potu a nezľaknú sa ani ľahkého dažďa. Skvelou funkciou je tiež podpora hlasového asistenta Siri. Pre jeho aktiváciu stačí 1,5 sekundy pridržať dotykové tlačidlo v aktívnom stave slúchadiel.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 5 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nillkin Go TWS čierne

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené