Nillkin Liberty TWS čierno-červené

  • Výpredaj - 24 %

NFC: Nie, Rozhranie: micro USB, Bluetooth, Štýl nosenia: do uší,


Cena 41,90 €

Zľava 24 % z pôvodnej ceny: 54,90 € Zobraziť nápoveď

0,84 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Elegantné bezdrôtové slúchadlá Nillkin Liberty TWS v čierno-červenom prevedení sú vybavené čipom Bluetooth V5.0 s dosahom 10 m a 8 mm prispôsobenými dynamickými meničmi, ktoré podporujú stereofónne volanie. Slúchadlá sú odolné voči vode (IPX4) a automaticky sa párujú. Navyše majú kompaktný dizajn s hmotnosťou len 4g a sú dodávané v luxusnom nabíjacom puzdre, ktoré zabezpečí výdrž až 24 hodín vďaka 1500 mAh batérii. Samotné slúchadlá disponujú 50 mAh zabudovanou batériou, ktorá sa postará o 2-3 hodiny prehrávania na jedno nabitie.

Technológia Bluetooth V5.0

Slúchadlá Nillkin sú vybavené bezdrôtovou technológiou Bluetooth V5.0 s dosahom až 10 m, čo vám umožní pohodlné počúvanie vašej obľúbenej hudby bez zbytočných káblov pri športe či oddychu. Bluetooth pripojenie vám umožní spustiť prehrávanie, preskakovať skladby a ovládať hlasitosť bez toho, aby ste museli vyberať telefón z vrecka. Táto verzia bezdrôtového rozhrania sa vyznačuje menšou spotrebou energie slúchadiel, ale aj vášho telefónu, tabletu či počítača. Zároveň prináša stabilnejšiu a čistejšiu komunikáciu medzi zariadením a slúchadlami. Rozšírené bezdrôtové rozhranie Bluetooth je navyše podporované takmer všetkými zariadeniami.

Dizajnové slúchadlá s praktickým puzdrom

Dizajnové slúchadlá majú ergonomický tvar, čo zabezpečí ich pohodlné nosenie. Navyše tlmia okolitý hluk a vy sa tak môžete ponoriť do ladných tónov vašich obľúbených skladieb. Vďaka vodeodolnosti IPX4 ich môžete používať aj v nepriaznivom počasí. Slúchadlá sa dodávajú spolu s nabíjacím puzdrom, ktoré zabezpečí výdrž až 24 hodín na jedno nabitie. Praktické nabíjacie puzdro na uloženie slúchadiel je vybavené LED diódou, ktorá informuje o kapacite nabitia vašich slúchadiel. Puzdro sa nabíja prostredníctvom micro USB kábla.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

NFC Nie
Rozhranie micro USB, Bluetooth
Štýl nosenia do uší

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nillkin Liberty TWS čierno-červené

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené