Nillkin Magic Disc IV ružová

Cena:
10,79 €

Pôvodná cena 29,90 €
Späť na NAY Extra kartu 0,22 €

Produkt je možné rezervovať v predajni

Rezervuj v predajni

POPIS PRODUKTU

Bezdrôtová nabíjačka Nillkin Magic Disc IV v ružovej farbe je určená pre rýchlejšie nabitie mobilného telefónu s podporou technológie WPC Qi. Zabudovaný inteligentný čip pre automatické spustenie a vypnutie nabíjania. Ochrana proti prehriatiu a vysokému napätiu. Vyrobené z tvrdeného skla a odolného ABS materiálu. Identifikácia stavu zariadenia podľa farebných odtieňov, biela farba pri vypnutí zariadenia, modrá farba pri nabíjaní. Počas noci môže nabíjačka svietiť až 16 miliónmi rôznych farebných odtieňov. S nabíjačkou bude nabíjanie smartfónu efektívnejšie a bezpečnejšie. Kompatibilná so zariadeniam s podporou technológie Qi.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj − 64 %

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Magic Disc IV

Bezdrôtová nabíjačka od značky Nillkin prichádza v štýlovom dizajne s kompaktnými rozmermi. Tenké okrúhle telo nabíjačky je vyrobené z odolných a kvalitných materiálov. Vrchná časť je pokrytá tvrdeným sklom, ktoré chráni po obvode hladký plášť z ABS materiálu. Okrem povrchovej úpravy zaujme aj svetelné vybavenie. Nabíjačka disponuje až 16 miliónmi farieb, ktoré si môžete nastaviť v čase, keď sa nabíjačka nepoužíva. Na nabíjanie vás upozorní jemné modré svetlo uprostred nabíjacej plochy. Po ukončení nabíjania sa rozsvieti LED svetlo s teplým bielym odtieňom. Svetlá prepnete jednoduchým stlačením tlačidla.

Efektívne nabíjanie

Nabíjačka NILLKIN Magic Disc IV ponúka až o 40% vyššiu rýchlosť nabitia, a to vďaka 9 V rýchlemu nabíjaniu. S takouto rýchlosťou bude smartfónu prinavrátená energia za oveľa kratší čas oproti iným nabíjačkám. Pri nabíjaní sa využíva technológia WPC Qi s pohotovostným režimom vypnutia pri úplnom nabití, ktorý chráni batériu vášho telefónu. 

Zabudovaný čip

V nabíjačke sa nachádza výkonný čip s rýchlou reakciou, ktorý po priložení mobilného telefóna okamžite reaguje a spúšťa režim nabíjania. V prípade položenia rôznych kovových predmetov nabíjačka nabíjanie nespustí. Rovnako sa nabíjanie zastaví aj pri zvýšenom napätí. Magic Disc IV je kompatibilný so zariadenia podporujúcimi nabíjací štandard Qi.

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nillkin

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 110 mm
Výška: 110 mm
Hmotnosť: 119,6 g
Hĺbka: 16,5 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: Bezdrôtová nabíjačka, Kábel, Manuál

Konektivita

Rozhranie: RF Wireless

Energetické údaje

Max. výstupný prúd: 2 A
Vstupné napájacie napätie: 5

Ďalšie parametre

Typ rýchlonabíjania: Fast Charge
Výkon nabíjačky: 10 W

Ostatné

Kód produktu: 6902048152298

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore