Nineboot by Segway KickScooter F30E

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

E-kolobežka, Maximálna nosnosť: 120 kg, Určenie: univerzálny, Kapacita batérie: 10,2 Ah, Maximálny dojazd: 30 km, Výkon motora: 350 W, Max. rýchlosť: 25 km/hod.. Viac info


Cena 599,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 11,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrická kolobežka Segway Ninebot KickScooter F30E je moderný dopravný prostriedok, ktorý vás ľahko prepraví do školy, do práce alebo na nákup. Disponuje motorom s výkonom 300 W. Je poháňaná 10,2 Ah batériou, ktorej plné nabitie trvá 6,5 hodín. Pri plnom nabití ponúka dojazd až 30 km. Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť až 25 km/h. 10" pneumatiky ponúkajú komfort a hladkú jazdu. Vďaka skladacej konštrukcii môžete kolobežku jednoducho a rýchlo zložiť a vziať so sebou kdekoľvek. Informácie o rýchlosti jazdy, stave batérie a iné môžete sledovať na LED displeji alebo prostredníctvom aplikácie vo vašom telefóne pomocou Bluetooh pripojenia.

Maximálny komfort 

Model F30E je navrhnutý tak, aby bola vaša jazda na kolobežke bezpečnejšia a plynulejšia. Vďaka svojim 10-palcovým pneumatikám nielen zvyšuje výkonnosť, ale tiež absorbuje nárazy a umožňuje jazdiť aj na drsnejšom teréne. Umiestnenie batérie do stupačky navyše poskytuje nízke ťažisko a ponúka tak stabilnejšiu jazdu.

Výkonný motor s dojazdom 30 km

Kolobežka je vybavená elektrickým motorom s výkonom 300 W, ktorý dosahuje maximálnu rýchlosť až 25 km/h a je schopná zdolať až 15 % stúpanie. Maximálny dojazd pri plnom nabití je až 30 km.

Jednoduchý skladací mechanizmus

Kolobežku možno jednoducho zložiť jednou rukou vďaka kompatnému skladaciemu mechanizmu. Hmotnosť kolobežky je iba 16,9 kg. Môžete ju tak v prípade potreby prenášať a rozložiť aby ste mohli znova jazdiť. 

Praktický LED displej

Na digitálnom LED displeji môžete sledovať informácie o stave kolobežky aj počas jazdy. Umožňuje kontrolovať úroveň batérie, informácie o rýchlosti a pripojení Bluetooth a vybrať si zo štyroch režimov jazdy. Režim Eco je vhodný na dlhú jazdu, štandardný režim pre dobrú rovnováhu rýchlosti a dosahu, športový režim pre silnejšiu jazdu alebo režim chôdze na pomalú jazdu.

Inovatívny brzdový systém

Inovatívny regeneratívny brzdový systém robí z vášho Ninebot F30E vozidlo poháňané elektrickou energiou a recyklovanou energiou z jazdy. Kolesá sú schopné regenerovať energiu zachytenú pri brzdení a uložiť ju do integrovanej lítiovej batérie. Vďaka 2 nezávislým brzdám, elektronickej prednej a zadnej kotúčovej brzde poskytuje KickScooter bezpečnejšie a rýchlejšie brzdenie!

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 16.4 Kg
Kapacita batérie 10.2 Ah
Výkon motora 350 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nineboot by Segway KickScooter F30E

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami