Ninebot by Segway eKickScooter Zing A6

  • Doprava zadarmo

E-kolobežka, Maximálna nosnosť: 40 kg, Určenie: detský, Kapacita batérie: 2,5 Ah, Maximálny dojazd: 5 km, Výkon motora: 50 W, Max. rýchlosť: 12 km/hod.. Viac info


Cena 149,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrická kolobežka Segway Ninebot eKickScooter Zing A6 je kvalitná a bezpečná kolobežka určená pre deti vo veku 6-10 rokov. Dosahuje maximálnu rýchlosť 12 km/h. Je vybavená 2,5 Ah batériou, ktorá zabezpečí pri plnom nabití dojazd 5 km a motorom s výkonom 50 W. Na výber ponúka tri rýchlostné stupne. Po stranách a na prednom kolese sa nachádzajú svetlá, ktoré zviditelnia kolobežku aj počas jazdy v tme.

Inteligentná batéria

Batérie v produktoch značky Segway využívajú najmodernejšiu technológiu s ekologickým systémom rekuperácie, ktorý pri brzdení či jazde z kopca vracia energiu späť do batérie. Samozrejmosťou je vstavaný bezpečnostný systém (BMS), ktorý zabraňuje prebitiu, skratu alebo prehriatiu batérie. Batéria má kapacitu 2,5 Ah a pri plnom nabití zabezpečí dojazd 5 km.

Spoľahlivý motor

Kolobežka disponuje motorom s výkonom 50 W. Ponúka tri jazdné režimy. Svetelný indikátor na stupačke informuje o aktuálnom rýchlostnom stupni. Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť 12 km/h.

Osvetlenie počas jazdy

Kolobežka disponuje farebným osvetlením po bočných stranách a na prednom kolese, takže je na ceste viditeľná aj počas večerných hodín.


 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 4.6 Kg
Kapacita batérie 2.5 Ah
Výkon motora 50 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ninebot by Segway eKickScooter Zing A6

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami