Ninebot by Segway eKickScooter Zing C10

  • Doprava zadarmo

E-kolobežka, Maximálna nosnosť: 50 kg, Určenie: detský, Kapacita batérie: 2,5 Ah, Maximálny dojazd: 10 km, Výkon motora: 120 W, Max. rýchlosť: 16 km/hod.. Viac info


Cena 244,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,88 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Elektrická kolobežka Segway Ninebot eKickScooter Zing C10 je kvalitná a bezpečná kolobežka určená pre deti vo veku 8-14 rokov. Dosahuje maximálnu rýchlosť 16 km/h. Je vybavená 2,5 Ah batériou, ktorá zabezpečí pri plnom nabití dojazd 10 km a motorom s výkonom 120 W. Na výber ponúka tri jazdné režimy.

Inteligentná batéria

Batéria je umiestnená na stupačke a využíva najmodernejšiu technológiu s ekologickým systémom rekuperácie, ktorý pri brzdení či jazde z kopca vracia energiu späť do batérie. Samozrejmosťou je vstavaný bezpečnostný systém (BMS), ktorý zabraňuje prebitiu, skratu alebo prehriatiu batérie. Batéria má kapacitu 2,5 Ah a pri plnom nabití zabezpečí dojazd 10 km. Nabitie batérie trvá približne 2,5 h.

Spoľahlivý motor a 3 jazdné režimy

Kolobežka disponuje motorom s výkonom 120 W a ponúka tri jazdné režimy.Tie je možné nastaviť pomocou tlačidla na riadidlách. Svetelný indikátor informuje o aktuálnom jazdnom režime. Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť 16 km/h.

Bezpečná jazda

Elektrická kolobežka je vybavená brzdovou pákou, ktorá ovláda zadné koleso. Konštrukcia tvorená dvojitým rámom v trojuholníkovom tvare zabezpečuje dostatočnú pevnosť a stabilitu.

Skladná a prenosná

Obrovskú výhodu, ktorú určite oceníte, je skladnosť. Kolobežku je možné zložiť jedným stlačením do kompaktnej podoby, a jednoducho uložiť do kufra auta a vyraziť na celodenný výlet mimo mesto.

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Hmotnosť 9.5 Kg
Kapacita batérie 2.5 Ah
Výkon motora 120 W

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Ninebot by Segway eKickScooter Zing C10

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami