Ninebot eKickScooter ZING E8 modrá

Cena:
229,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 4,58 €

Nedá sa rezervovať

Odporúčame tieto služby

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Detská elektrokolobežka Ninebot eKickScooter ZING E8 v modrej farbe od prémiovej značky Segway je vhodná pre deti od 6 do 12 rokov, s maximálnym dojazdom 10 km. Nízke ťažisko a tri nezávislé brzdy uľahčujú používanie a zaručujú maximálnu bezpečnosť. Jednoduché zloženie pomocou jedného tlačidla. Bezpečný mód umožňuje pomalý rozbeh z nulovej rýchlosti. Pevný hliníkový rám znižuje hmotnosť iba na 8 kg. Maximálna nosnosť je 50 kg. Kolobežka dosahuje maximálnu rýchlosť 14 km/h a na jedno nabitie prejde vzdialenosť až 10 km.

Zobraziť celý popis

  • Doprava zadarmo
Popis produktu

Jednoduché používanie

Detská elektrokolobežka Ninebot ZING E8 ponúka unikátne automatické jazdné režimy, ktoré uľahčujú používanie elektrokolobežky. Automatický mód umožňuje rozjazd iba odrazom a následne udržiava rýchlosť - ľahký spôsob pre menšie deti. Bezpečný mód umožňuje pomalý rozjazd z nulovej rýchlosti pomocou plynovej páčky - maximálna rýchlosť 10 km/h. Turbo mód je plne elektrický mód - nie je treba sa odrážať, zároveň odomyká všetky možnosti elektrokoloběžky.

Bezpečnosť

Pri detských elektrokolobežkách značky Segway je bezpečnosť kladená na prvé miesto. Všetky modely ZING sú vybavené až troma nezávislými brzdamiNízke ťažisko uľahčuje manévrovateľnosť a zvyšuje pocit istoty. Pneumatiky poskytujú dostatočný grip a sú protišmykové. Samozrejmosťou sú aj kvalitné odrazky.

 

Inteligentná batéria

Batérie v produktoch značky Segway využívajú najmodernejšiu technológiu s ekologickým systémom rekuperácie, ktorý pri brzdní či jazde z kopca vracia energiu späť do batérie. Samozrejmosťou je vstavaný bezpečnostný systém (BMS), ktorý zabraňuje prebitiu, skratu alebo prehriatiu batérie. Batérie má kapacitu 55 Wh (2550 mAh), čo postačí až na 10 km dojazd. Plné nabitie dosiahnete už za 4 hodiny.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

Hmotnosť: 8 Kg
Kapacita batérie: 2550 Ah
Výkon motora: 200 W

Ďalšie vlastnosti

Značka: Ninebot by segway
iSmart: Nie
Maximálna nosnosť: 50 Kg
Určenie: detský
Max. rýchlosť: 14 km/hod.
Dojazd: 10 km
Výkon motora: 200 W

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: modrá
Šírka: 33 cm
Výška: 83 cm
Hĺbka: 85 cm
Hmotnosť: 8 Kg

Batérie

Doba nabíjania: 4 hod.
Kapacita batérie: 2550 Ah

Ďalšie parametre

Svetlá: Nie
Display: Nie
Odporúčaný vek: 6-12

Ostatné

Kód produktu: E8M

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore