Nintendo Joy-Con Pair Pastel Pink

Gamepad, Pre zariadenia: Nintendo Switch, Farba: ružová. Viac info

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Atraktívne prevedenie týchto dvoch farebných herných ovládačov Vás okamžite zaujme. Pastelovo ružové prevedenie sa stane neprehliadnuteľným prvkom v každom interiéri. Nintendo Joy-Con Pair sú určené pre hernú konzolu Nintendo Switch, pričom ide o príslušenstvo, ktoré je nevyhnutné k jej plnohodnotnému používaniu. Kvalitné spracovanie je zjavné už na prvý pohľad, čím sa aj predlžuje ich životnosť. Oba, teda pravý aj ľavý, sa vyznačujú sadou tlačidiel, akcelerometrom a gyroskopickým senzorom pohybu. Funkciou HD rumble precítite každú jednu hru oveľa intenzívnejšie.

Nintendo Joy-Con Pair Pastel Pink (NSP088)

Herný ovládač Nintendo Joy-Con Pair sa vyznačuje mimoriadne kvalitnou konštrukciou, jednoduchým používaním a širokými možnosťami, ktoré ako zanietený hráč bez pochýb oceníte. Použiť ho možno samostatne v jednej ruke, v oboch rukách alebo zapojením do príslušenstva Joy-Con gripu. Pre ktorý spôsob sa už v daný moment rozhodnete je na vás. 

Konštrukcia 

Každý z ovládačov je vybavený sadou tlačidielakcelerometrom gyroskopickým senzorom pohybu, vďaka čomu je ovládanie pravej a ľavej strany úplne nezávislé. Spolu s ním zažijete ohromné herné zážitky, ktoré Vás úplne strhnú. Či už pri samostatnej hre alebo v režime multiplayer. Prostredníctvom tlačidla Capture na ľavom ovládači zachytíte silné momenty z hry, o ktoré sa môžete podeliť so svojimi blízkymi na sociálnych sieťach. Pravý ovládač disponuje NFC bodom pre interakciu s figúrkami Amiibo. Nemožno opomenúť ani IR pohybovú kameru, pomocou ktorej zisťujete vzdialenosť, tvary a pohyb blízkych objektov. Presne teda viete dedukovať, kde sa nachádza hráčova ruka a aký formuje tvar. 

Spracovanie 

HD rumble funkciou bude precítenie hry oveľa prirodzenejšie a realistickejšie. Avšak len pri kompatibilných hrách. Všetky efekty, ktoré sa budú v hrách vyskytovať, sú oveľa detailnejšie a podstatne intenzívnejšie. Dokonca pocítite aj tie najjemnejšie vibrácie, ako napríklad kocky ľadu v pohári. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Pre zariadenia Nintendo Switch

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nintendo Joy-Con Pair Pastel Pink

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami