Nintendo Labo Robot Kit

Zobraziť


Prevedenie: Bezdrôtové, Pre zariadenia: Nintendo Switch,


Cena 29,99 €

Zľava 62 % z pôvodnej ceny: 77,99 € Zobraziť nápoveď

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 0,60 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


 • Sledovať zmeny
 • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

1 jeden nákup

Zobraziť jednu recenziu

Popis produktu

Súprava Nintendo Labo Robot Kit predstavuje novú líniu interaktívnej tvorby, hry a objavov nových skúsenosti, ktoré inšpirujú kreativitu mysle a hravé srdcia. Spolu s konzolou Nintendo Switch, set Labo dodáva nástroje a technológie pre tvorbu DIY (Do It Yourself), hranie hier s vašimi výtvormi a objavovanie ako sa Nintendo Switch technológie premietajú do reality. Nintendo Labo umožňuje hocikomu vyzdvihnúť a vychutnať tvorbu, hranie a objavovanie. S Robot Kit si vytvoríte nositeľný robotový oblek s ovládačmi pre Joy-Con.

Nintendo Labo Robot Kit

Zostavením hárkov kartónu rozličných tvarov nazývaných Toy-Con a ich kombináciu s Nintendo Switch môžete ich priviesť ku životu. Vytvorte si krok za krokom kartónové príslušenstvo Toy-Con pomocou interaktívnych pokynov na vašej konzole Nintendo Switch. Kombináciou hernej konzoly a tohto príslušenstva si zahráte hry úplne novým spôsobom. Odhaľte ako každá hračka funguje. Spojte ich, potom použite svoje objavy, aby ste vymysleli nové spôsoby hrania.

Robot Toy-Con

Vytvorte si nositeľný robotový oblek a vložte ľavý a pravý Joy-Con do pripravených otvorov na batohu a štítku, aby ste získali kontrolú nad robotom, ktorý je zobrazení na televízore pri pripojení konzoly Nintendo Switch. Vychutnajte si množstvo zábavných herných zážitkov, vrátane režimu Robot, kde môžete zničiť budovy alebo UFO.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Prevedenie Bezdrôtové
Pre zariadenia Nintendo Switch

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Nintendo Labo Robot Kit

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Martina

12. 8. 2019

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


 • funkcie / výbava
 • dizajn
 • jednoduchosť ovládania
 • Jednoduchý, praktický video návod
 • Skladanie pre celú rodinu
 • Jednoduché a intuitívne ovládanie
 • Zlepšuje sústredenie
 • Trénuje trpezlivosť
 • Naučí ako veci fungujú

Keď sme si kúpili Nintendo Labo robot, nečakali sme, že nás to tak zaujme. Rozbalili sme doma krabicu, vložili kartu do konzoly a postupovali sme pri skladaní potrebných častí podľa praktického a jasného videonávodu. Zábava bola hneď pri samotnom skladaní. Aj keď skladanie zo začiatku troška potrápi, ale postupne si človek zvykne a pochopí princíp, akým ovládanie robota funguje. Po doskladaní výbavy prišla na rad samotná hra. Jednoduché a intuitívne ovládanie robota, lietanie, strieľanie, zmena na auto.... Toto všetko hra ponúka. My sme sa doma pretekali, kto nazbiera najviac bodov. Určite vrelo odporúčam.