Nintendo Switch Lite sivá

Zobraziť

  • Doprava zadarmo

Kapacita: 32 GB, Platforma: Nintendo Switch Viac info

Farba


Cena 229,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 4,58 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

5,0 / 5

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

2 dva nákupy

Zobraziť 2 recenzie

Popis produktu

Herná konzola Nintendo Switch Lite v sivom vyhotovení má rozmery 208x91x14 mm a hmotnosť len 297 gramov. Plynulý chod spustených hier zabezpečí procesor NVIDIA Tegra. Je vybavená internou pamäťou s kapacitou 32 GB. K dispozícii je tiež slot na pamäťové karty microSD, microSDHC alebo microSDXC aj slot pre GameCard. Váš herný obsah zobrazíte na 5,5" LCD displeji s rozlíšením 1280x720 pixelov. Vo výbave má akcelerometer, gyroskop, 3570 mAh lítium-iónovú batériu, port USB-C na nabíjanie batérie aj bezdrôtové technológie NFC, Bluetooth a Wi-Fi.

Kompaktná herná konzola

Hernú konzolu Nintendo Switch Lite si môžete vziať kdekoľvek so sebou. Vďaka svojim rozmerom 208x91x14 mm a hmotnosti len 297 gramov sa ľahko zmestí do vrecka. Je špeciálne navrhnutá pre hry podporujúce Handheld mód. Jednoduché ovládanie zabezpečia integrované ovládacie prvky umiestnené na pravej aj ľavej strane vedľa displeja.

Plynulá prevádzka

O rýchle reakcie a spoľahlivý chod sa postará procesor NVIDIA Tegra. Vaše hry uložíte do 32 GB internej pamäte, ktorej časť je vyhradená pre systém. Úložný priestor môžete rozšíriť prostredníctvom pamäťových kariet microSD, microSDHC alebo microSDXC. K dispozícii je tiež slot pre GameCard. Vaše hry zobrazíte na kapacitnom dotykovom LCD displeji s uhlopriečkou 5,5" a rozlíšením 1280x720 pixelov. Napájanie poskytne 3570 mAh lítium-iónová batéria s približnou výdržou od 3 do 7 hodín.

Multiplayer a možnosti pripojenia 

Hernú konzolu môžete lokálne bezdrôtovo prepojiť až s 8 systémami Nintendo Switch alebo Nintendo Switch Lite a zahrať si tak hry spoločne s priateľmi. O stabilný bezdrôtový prenos sa postarajú technológie Bluetooth vo verzii 4.1 a Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac. K dispozícii je aj technológia NFC a port USB-C, ktorý je určený len na nabíjanie batérie.

Rodičovský zámok 

Ak si chcete byť absolútne istý, že sa vaše ratolesti venujú len zábave a hraniu hier, bez pochýb oceníte rodičovský zámok. Jeho nastavenie je veľmi jednoduché a zaberie vám len krátku chvíľu. Nad užívateľmi teda budete mať absolútnu kontrolu, pričom vám neunikne žiadny detail. Jeho nastavenia dokonca viete upravovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie na vašom smartfóne. 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Kapacita 32 GB
Platforma Nintendo Switch

Hodnotenie

5,0 / 5

2 recenzie Nintendo Switch Lite sivá

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Zuzana

8. 5. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • funkcie / výbava
  • jednoduchosť ovládania
  • pomer cena / výkon

Robert

2. 4. 2021

Celkové hodnotenie

Kvalita Nehodnotené

Hodnota za peniaze Nehodnotené


  • výkon
  • Super grafika.najlepšia handled konzola