Nintendo Switch Lite Turquoise​ + kód na hru Animal Crossing: New Horizons + 3M NSO

  • Doprava zadarmo
  • Zľava

Platforma: Nintendo Switch,

Farba


Cena 279,00 €

Zľava 7 % z pôvodnej ceny: 299,00 € Zobraziť nápoveď

5,58 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Herná konzola Nintendo Switch Lite v tyrkysovom vyhotovení má rozmery 208x91x14 mm a hmotnosť len 297 gramov. Plynulý chod spustených hier zabezpečí procesor NVIDIA Tegra. Je vybavená internou pamäťou s kapacitou 32 GB. K dispozícii je tiež slot na pamäťové karty microSD, microSDHC alebo microSDXC aj slot pre GameCard. Váš herný obsah zobrazíte na 5,5" LCD displeji s rozlíšením 1280x720 pixelov. Vo výbave má akcelerometer, gyroskop, 3570 mAh lítium-iónovú batériu, port USB-C na nabíjanie batérie aj bezdrôtové technológie NFC, Bluetooth a Wi-Fi. Balenie tiež obsahuje kód na stiahnutie hry Animal Crossing: New Horizons a poukaz na 3-mesačné predplatné služby Nintendo Switch Online.

Kompaktná herná konzola

Hernú konzolu Nintendo Switch Lite si môžete vziať kdekoľvek so sebou. Vďaka svojim rozmerom 208x91x14 mm a hmotnosti len 297 gramov sa ľahko zmestí do vrecka. Je špeciálne navrhnutá pre hry podporujúce Handheld mód. Jednoduché ovládanie zabezpečia integrované ovládacie prvky umiestnené na pravej aj ľavej strane vedľa displeja.

Plynulá prevádzka

O rýchle reakcie a spoľahlivý chod sa postará procesor NVIDIA Tegra. Vaše hry uložíte do 32 GB internej pamäte, ktorej časť je vyhradená pre systém. Úložný priestor môžete rozšíriť prostredníctvom pamäťových kariet microSD, microSDHC alebo microSDXC. K dispozícii je tiež slot pre GameCard. Vaše hry zobrazíte na kapacitnom dotykovom LCD displeji s uhlopriečkou 5,5" a rozlíšením 1280x720 pixelov. Napájanie poskytne 3570 mAh lítium-iónová batéria s približnou výdržou od 3 do 7 hodín.

Multiplayer a možnosti pripojenia 

Hernú konzolu môžete lokálne bezdrôtovo prepojiť až s 8 systémami Nintendo Switch alebo Nintendo Switch Lite a zahrať si tak hry spoločne s priateľmi. O stabilný bezdrôtový prenos sa postarajú technológie Bluetooth vo verzii 4.1 a Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac. K dispozícii je aj technológia NFC a port USB-C, ktorý je určený len na nabíjanie batérie.

Rodičovský zámok 

Ak si chcete byť absolútne istý, že sa vaše ratolesti venujú len zábave a hraniu hier, bez pochýb oceníte rodičovský zámok. Jeho nastavenie je veľmi jednoduché a zaberie vám len krátku chvíľu. Nad užívateľmi teda budete mať absolútnu kontrolu, pričom vám neunikne žiadny detail. Jeho nastavenia dokonca viete upravovať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie na vašom smartfóne. 

Hra Animal Crossing: New Horizons

Hra vás prenesie na opustený ostrov, kde si vychutnáte nový život v divokej prírode. Vašou úlohou bude zbierať materiál a vyrábať najrôznejšie veci od nábytku až po náradie. Upravovať môžete vašu postavičku i domov, ozdobiť okolitú krajinu či vyskúšať množstvo relaxačných aktivít, ako napríklad záhradníčenie, rybárčenie a rozhovory s okúzľujúcimi zvieratkami. Na jednom ostrove bude môcť bývať až 8 hráčov, pričom štyria obyvatelia rovnakého ostrova môžu hrať spoločne na jednom zariadení Nintendo Switch.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Platforma Nintendo Switch

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nintendo Switch Lite Turquoise​ + kód na hru Animal Crossing: New Horizons + 3M NSO

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené