Nivona NICR1030 CafeRomatica

Cena:
1 999,00 €

Na splátky s Ahoj spočítať
Na splátky s Quatro spočítať
Späť na NAY Extra kartu 39,98 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Plnoautomatické espresso Nivona NICR1030 spája elegantný dizajn, nadštandardné funkcie a hlavne výbornú kvalitu pripravenej kávy. Ovláda sa veľmi jednoducho pomocou farebného TFT displeja. Ponúka až 18 rôznych nastavení v menu "Moja káva", tak si každý člen rodiny môže jedným stlačením tlačidla vyčarovať svoju obľúbenú kávu - s vlastným symbolom a vlastným názvom. Novinkou je integrovaný Bluetooth modul pre aplikáciu Nivona-App. Kávovar využíva profesionálne čerpadlo s maximálnym tlakom až 15 barov a k dispozícii je aj mliečna dýza, vďaka ktorej môžete ľahko pripravovať aj také špeciality, ako je Cappuccino alebo Latte Macchiato. Ak práve nie je kávovar v prevádzke, prepne sa do ECO režimu. Nechýba ani niekoľko funkcií, ktoré kávovar udržujú v neustálej čistote (preplach, čistenie, odvápňovanie). Farba: čierna so striebornými doplnkami.

Zobraziť celý popis

 • Doprava zadarmo

Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na kávovary Paušál na Istotu na kávovary

  Nákupom na paušál získate s kávovarom balík služieb. Predĺženú záruku, bezplatný servis, náhradný počas opravy, zľavu na kávu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

Nivona NICR1030

Nivona predstavuje plnoautomatické espresso, ktoré spája v sebe špičkové technológie a plnú výbavu zároveň. Spĺňa všetky požiadavky a potreby domácnosti, kancelárskych priestorov alebo malých firiem. Oceníte extrémne tichý, tvrdený kužeľový nerezový mlynček s perfektným výsledkom mletia. Dokonalú chuť kávy zabezpečuje aj 15 barové čerpadlo. Ďalšou prednosťou je extra veľká nádržka na kávu: 600g s možnosťou zväčšenia nádržky až na 1 kg kávy. Samozrejme nechýba ani extra veľká nádoba na vodu: 3,5 l.

Veľký a prehľadný displej

Premyslený dizajn, jednoduchý čitateľný displej a jednoduché programovanie znamenajú ozajstné potešenie v príprave kávy. Dotykové textové symboly vám umožnia prehľadne a jednoducho a rýchlo nastaviť daný program. Možné nastavenia: teplota mlieka nastaviteľná v 2 stupňoch, teplota kávy nastaviteľná v 3 stupňoch a intenzita kávy nastaviteľná v 5 stupňoch (7,8,9,10,11 gramov). Ďalšie nastavenia: objem kávy cca 20 až max 240 ml, a nastaviteľný objem mliečnych nápojov až 360 ml.

Možnosť obsluhy smartfónom

Ešte viac potešenia a pohodlia. Vďaka Nivona-App sú funkcie vášho modelu ovládané cez Bluetooth. Ovládajte jednoducho svoj kávovar v pohodlí zo smartphonu. Môžete ľahko vybrať svoju kávu, meniť nastavenia, alebo spustiť proces varenia kávy. Nivona-App vás tiež naučí, ako pripraviť svoju prvú kávu. Ďalej tu nájdete tipy a triky pre dokonalú kávu a mliečnu penu. Navyše umožní obsluhovať kávovar, vytvárať nové recepty a ukladať svoje vlastné nastavenia pomocou mobilného telefónu.

Technológia One-Touch-Spumantore Duo

Vďaka funkcii OneTouch-Spumatore Duo získate naraz  dve šálky Cappuccino odrazu a to jediným dotykom, teraz aj na dotykovej obrazovke.

Systém Aroma Balance

Nový systém Aroma Balance zvláda to, čo doposiaľ dokázal iba barista. Mení tlak, rýchlosť prietoku a dobu, po ktorú sa čerstvo zomletá káva lúhuje. 3 profily intenzity arómy pre maximálnu arómu a ideálnu mieru vylúhovania.

Nastavenie „Moja káva"

Prednosťou automatu Nivona je individuálne programovateľné nastavenie kávy podľa vašich osobných potrieb: aróma, pomer zmiešania a veľkosť nápoja si môžete individuálne nastaviť pre každú kávu čiste podľa seba. Okrem štandardného nastavenia možnosť individuálneho nastavenia podľa vlastnej chuti na výber máte až 18 individuálnych nápojových receptov.

Cappuccino-Connaisseur

Možnosť nastaviť tri varianty prípravy podľa vlastnej chuti: 1. najskôr káva, potom mlieko ( mliečna pena ) 2. najskôr mlieko ( mliečna pena ) potom káva, 3.káva a mlieko odrazu

Jednoduchá údržba

Čistotu, hygienu a optimálnu prevádzku prístroja zabezpečia hygienické programy jediným stlačením (preplach, čistenie, odvápňovanie). Samozrejmosťou je aj automatický preplach napeňovacej trysky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nivona
iSmart: Áno
Objem vodného zásobníka: 3500 ml
Maximálny prevádzkový tlak: 15 bar
Spôsob prípravy peny: automatická
Objem nádoby na kávové zrná: 600 g
Objem nádoby na mlieko: 0,9 L
Počet stupňov jemn.mletia: 5

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 31 cm
Výška: 42 cm
Hĺbka: 50 cm
Hmotnosť: 13 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: plastová nádoba na mlieko

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Nie
Odvápňovací systém: Áno
Automatické vypnutie: Nie
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplotných nastavení: 3

Energetické údaje

Príkon: 2700 W

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth
Samočistiaca: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Nastaviteľné množstvo vody: Áno
Nastaviteľné množstvo kávy: Áno
Prednastavené programy: Áno
Mletá káva: Nie
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet užívateľských profilov: 18

Ostatné

Kód produktu: NICR1030

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore