Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Paušál na Istotu na kávovary Paušál na Istotu na kávovary

  Nákupom na paušál získate s kávovarom balík služieb. Predĺženú záruku, bezplatný servis, náhradný počas opravy, zľavu na kávu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

Hore

Popis produktu

Nivona NICR1030

Nivona predstavuje plnoautomatické espresso, ktoré spája v sebe špičkové technológie a plnú výbavu zároveň. Spĺňa všetky požiadavky a potreby domácnosti, kancelárskych priestorov alebo malých firiem. Oceníte extrémne tichý, tvrdený kužeľový nerezový mlynček s perfektným výsledkom mletia. Dokonalú chuť kávy zabezpečuje aj 15 barové čerpadlo. Ďalšou prednosťou je extra veľká nádržka na kávu: 600g s možnosťou zväčšenia nádržky až na 1 kg kávy. Samozrejme nechýba ani extra veľká nádoba na vodu: 3,5 l.

Veľký a prehľadný displej

Premyslený dizajn, jednoduchý čitateľný displej a jednoduché programovanie znamenajú ozajstné potešenie v príprave kávy. Dotykové textové symboly vám umožnia prehľadne a jednoducho a rýchlo nastaviť daný program. Možné nastavenia: teplota mlieka nastaviteľná v 2 stupňoch, teplota kávy nastaviteľná v 3 stupňoch a intenzita kávy nastaviteľná v 5 stupňoch (7,8,9,10,11 gramov). Ďalšie nastavenia: objem kávy cca 20 až max 240 ml, a nastaviteľný objem mliečnych nápojov až 360 ml.

Možnosť obsluhy smartfónom

Ešte viac potešenia a pohodlia. Vďaka Nivona-App sú funkcie vášho modelu ovládané cez Bluetooth. Ovládajte jednoducho svoj kávovar v pohodlí zo smartphonu. Môžete ľahko vybrať svoju kávu, meniť nastavenia, alebo spustiť proces varenia kávy. Nivona-App vás tiež naučí, ako pripraviť svoju prvú kávu. Ďalej tu nájdete tipy a triky pre dokonalú kávu a mliečnu penu. Navyše umožní obsluhovať kávovar, vytvárať nové recepty a ukladať svoje vlastné nastavenia pomocou mobilného telefónu.

Technológia One-Touch-Spumantore Duo

Vďaka funkcii OneTouch-Spumatore Duo získate naraz  dve šálky Cappuccino odrazu a to jediným dotykom, teraz aj na dotykovej obrazovke.

Systém Aroma Balance

Nový systém Aroma Balance zvláda to, čo doposiaľ dokázal iba barista. Mení tlak, rýchlosť prietoku a dobu, po ktorú sa čerstvo zomletá káva lúhuje. 3 profily intenzity arómy pre maximálnu arómu a ideálnu mieru vylúhovania.

Nastavenie „Moja káva"

Prednosťou automatu Nivona je individuálne programovateľné nastavenie kávy podľa vašich osobných potrieb: aróma, pomer zmiešania a veľkosť nápoja si môžete individuálne nastaviť pre každú kávu čiste podľa seba. Okrem štandardného nastavenia možnosť individuálneho nastavenia podľa vlastnej chuti na výber máte až 18 individuálnych nápojových receptov.

Cappuccino-Connaisseur

Možnosť nastaviť tri varianty prípravy podľa vlastnej chuti: 1. najskôr káva, potom mlieko ( mliečna pena ) 2. najskôr mlieko ( mliečna pena ) potom káva, 3.káva a mlieko odrazu

Jednoduchá údržba

Čistotu, hygienu a optimálnu prevádzku prístroja zabezpečia hygienické programy jediným stlačením (preplach, čistenie, odvápňovanie). Samozrejmosťou je aj automatický preplach napeňovacej trysky.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno

Ďalšie vlastnosti

Značka: Nivona
iSmart: Áno
Objem vodného zásobníka: 3500 ml
Maximálny prevádzkový tlak: 15 bar
Spôsob prípravy peny: automatická
Objem nádoby na kávové zrná: 600 g
Objem nádoby na mlieko: 0,9 L
Počet stupňov jemn.mletia: 5

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 31 cm
Výška: 42 cm
Hĺbka: 50 cm
Hmotnosť: 13 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: plastová nádoba na mlieko

Display/Grafika

Vstavaný displej: Áno

Funkcie

Časovač: Nie
Odvápňovací systém: Áno
Automatické vypnutie: Nie
Typ kávovaru: Espresso - plnoautomat
Počet teplotných nastavení: 3

Energetické údaje

Príkon: 2700 W

Ďalšie parametre

Technológia: Bluetooth
Samočistiaca: Áno
iSmart (ovládanie mobilom): Áno
Nastaviteľné množstvo vody: Áno
Nastaviteľné množstvo kávy: Áno
Prednastavené programy: Áno
Mletá káva: Nie
Cappuccino 1 tlačidlom: Áno
Počet užívateľských profilov: 18

Ostatné

Kód produktu: NICR1030

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore