Nokia 2.3 sivý

  • Doprava zadarmo

Uhlopriečka: 6.2 ", Operačná pamäť RAM: 2 GB, Kapacita: 32 GB, Rozlíšenie displeja: HD+,

  • Sledovať zmeny
  • Do obľúbených
  • Vytlačiť

Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Mobilný telefón Nokia 2.3 s podporou Dual SIM v elegantnom sivom prevedení ponúka 6,2" IPS displej s HD+ rozlíšením, 1520 x 720 pixelov. Využíva 4- jadrový procesor MediaTek Helio A22 s frekvenciou 2 GHz, operačný systém Android 9 Pie a 2 GB RAM. K dispozícii je 32 GB interná pamäť s možnosťou rozšírenia pomocou karty Micro SD až o 400 GB. Výdrž poskytne batéria s kapacitou 4000 mAh. Disponuje prednou 5 Mpx kamerou a zadným duálnym 13 Mpx + 2 Mpx fotoaparátom s LED bleskom. Nechýba 4G, GPS, FM rádio, Wi-Fi a Bluetooth 5.0. V konektorovej výbave ponúka tiež Micro USB a 3,5 mm jack.

Hladký chod počas požívania 

Plynulý chod bez nadmerného sekania vám poskytne jeho 4-jadrový procesor Mediatek Helio A22 s frekvenciou 2,0 GHz v kombinácii s 2 GB RAM a operačným systémom Android 9.0 Pie. Na uloženie dát a aplikácii je k dispozícii interná pamäť s veľkosťou 32 GB. V prípade potreby je možné ju rozšíriť pomocou pamäťovej karty Micro SD až o 400 GB. O prísun energie sa postará batéria s kapacitou 4000 mAh. Vo výbave nechýba Micro USB, 3,5 mm jack, Bluetooth 5.0 alebo Wi-Fi

 

Zadný duálny fotoaparát

Všetky vaše zážitky alebo aj všedné dni môžete zaznamenať vďaka dvojici snímačov na zadnej strane. K dispozícii je hlavný 13 Mpx fotoaparát so svetelnosťou f/2,2, ktorý dopĺňa ďalší hĺbkový snímač s rozlíšením 2 Mpx. Nechýba praktický LED blesk, na ktorý sa môžete spoľahnúť v zhoršených svetelných podmienkach. Neodmysliteľnou súčasťou je predná 5 Mpx kamera f/2,4, ktorý môžete využiť na moderné selfie alebo videohovory.

 

V jednoduchosti je krása

Nokia 2.3 sa vyznačuje elegantným sivým prevedením a kompatknými rozmermi, čo vám umožňuje pohodlné ovládanie. Aby bolo používanie čo najefektívnejšie ponúka 6,2" displej s HD+ rozlíšením, 720 x 1560 pixelov. Inovatívna IPS technológia vám poskytne široké pozorovacie uhly a bohaté farby.

Obsah balenia: Micro USB kábel, nabíjačka, vidlica na SIM karty.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 6.2 "
Operačná pamäť RAM 2 GB
Kapacita 32 GB
Rozlíšenie displeja HD+

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nokia 2.3 sivý

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené