Mobilné telefóny Nokia

Spoločnosť Nokia, ktorá od svojho vzniku prešla mnohými vzostupmi a pádmi, je vďaka vysokej kvalite a špičkovému výkonu svojich zariadení stále populárna aj dnes. Či už si vyberiete rokmi overenú klasiku, alebo vsadíte na moderný dizajn, mobilné telefóny Nokia vás určite nesklamú.

Nájdite príslušenstvo pre:

Výberom značky a modelu sa dostanete na stránku kompatibilného príslušenstva

Filtrovať

Cenové rozpätieZnačka

Skladová dostupnosť

iUhlopriečka

iKapacita

Rozlíšenie displeja

Rozlíšenie hl.fotoaparátuVodeodolný

i3,5 mm jack

Bezdrôtové nabíjanie

iOperačná pamäť RAM

Podpora rýchleho nabíjania

Pridať ďalšie parametre

Vymazať všetky filtre

V kategórii aktuálne zobrazujeme 1 produkt
Použite filtráciu pre spresnenie vašich požiadaviek.

Najpredávanejšie Najlacnejšie Najdrahšie Najlepšie hodnotené

Legendárny model Nokia 3310

Nebolo to tak dávno, keď spoločnosť Nokia predstavila svoj legendárny model Nokia 3310. Ten sa stal nielen najpopulárnejším GSM telefónom, ale jedným z najúspešnejšie predávaných telefónov vôbec. Na trh bol uvedený v roku 2000 a predalo sa neuveriteľných 126 miliónov kusov. 

Mobilné telefóny Nokia. Aký si vybrať? 

Smartfóny Nokia, ktoré vyrába fínska spoločnosť HMD Global, lákajú nielen priaznivou cenou, ale aj svojou vysokou spoľahlivosťou. Ak patríte k milovníkom kvalitných fotografií, potom vás určite zaujme model Nokia 6.2, prvý telefón z rady 6, so zadným trojitým fotoaparátom s umelou inteligenciou. Hladký chod vášho mobilného telefónu bez nadmerného sekania vám zas prinesie model Nokia 2.3, ktorý sa tiež môže popýšiť 4-jadrovým procesorom MediaTek Helio A22 s frekvenciou 2 GHz. 

Nestarnúcou klasikou s obľúbenou hrou „Snake“  je legendárny tlačítkový mobil Nokia 3310, ktorého pôvodný dizajn bol upravený do dnešnej podoby. Vďaka veľkým tlačidlám a veľkým písmenám aj číslam na displeju sa z neho budú tešiť aj babka s dedkom.

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore