Mobilné telefóny Nokia

Spoločnosť Nokia, ktorá od svojho vzniku prešla mnohými vzostupmi a pádmi, je vďaka vysokej kvalite a špičkovému výkonu svojich zariadení stále populárna aj dnes. Či už si vyberiete rokmi overenú klasiku, alebo vsadíte na moderný dizajn, mobilné telefóny Nokia vás určite nesklamú.

Aplikované filtre

Zmazať všetky filtre

289,00 € - 329,00 €
Cena
Doprava zadarmo
Štítok
Full HD+
Rozlíšenie displeja
4 GB
Operačná pamäť RAM

Zobrazujeme 1 výsledok Použite filter pre spresnenie požiadaviek.

Nokia X10 zelený

Hodnocení: 0 z 5, počet hodnocení: 0

Nokia X10 zelený

Uhlopriečka: 6.67 ", Operačná pamäť RAM: 4 GB, Kapacita: 128 GB, Rozlíšenie displeja: Full HD+


289,00 €

O kategórii

Legendárny model Nokia 3310

Nebolo to tak dávno, keď spoločnosť Nokia predstavila svoj legendárny model Nokia 3310. Ten sa stal nielen najpopulárnejším GSM telefónom, ale jedným z najúspešnejšie predávaných telefónov vôbec. Na trh bol uvedený v roku 2000 a predalo sa neuveriteľných 126 miliónov kusov.

Mobilné telefóny Nokia. Aký si vybrať? 

Smartfóny Nokia, ktoré vyrába fínska spoločnosť HMD Global, lákajú nielen priaznivou cenou, ale aj svojou vysokou spoľahlivosťou. Ak patríte k milovníkom kvalitných fotografií, potom vás určite zaujme model Nokia 6.2, prvý telefón z rady 6, so zadným trojitým fotoaparátom s umelou inteligenciou. Hladký chod vášho mobilného telefónu vám zas prinesie model Nokia X20, ktorý sa tiež môže popýšiť 8-jadrovým procesorom Snapdragon 480 5G s frekvenciou 2 GHz. 

Nestarnúcou klasikou s obľúbenou hrou „Snake“  je legendárny tlačítkový mobil Nokia 3310, ktorého pôvodný dizajn bol upravený do dnešnej podoby. Vďaka veľkým tlačidlám a veľkým písmenám aj číslam na displeju sa z neho budú tešiť aj babka s dedkom.