Nothing ear 1 transparentné


Zabudovaný mikrofón: Áno, Štýl nosenia: do uší, Výdrž batérie: 5 hod.,


Cena 99,00 €

1,98 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Bezdrôtové slúchadlá Nothing ear 1 v transparentnom prevedení s bielo-čiernymi časťami, do uší, zabudovaný mikrofón, vodeodolnosť IPX4, Bluetooth 5.2, aktívne tlmenie hluku, kompatibilita s OS Android 5.1 a vyššie/iOS 11 a vyššie, výdrž 5 hodín/34 hodín s nabíjacím puzdrom, v balení nadstavce vo veľkosti S/M/L, nabíjacie puzdro a USB-C kábel

Čistý zvuk pre jedinečný zážitok

Slúchadlá Nothing ear 1 zaujmú na prvý pohľad netradičným dizajnom, ktorý spája kombináciu čierno-bielych komponentov a transparentného povrchu pre zvýraznenie majstrovstva technológie. Kvalitný reproduktor sa postará o výnimočný zvukový zážitok. Slúchadlá sú vyrobené z kvalitného odolného materiálu, ktorý dobre odoláva vode a potu (IPX4). 

Jednoduché používanie a ergonomické prevedenie

Slúchadlá sa po spárovaní so zariadením ovládajú veľmi jednoducho. Počúvanie sa automaticky zastaví pri vybratí slúchadlá z ucha. Následným vložením slúchadla späť do ucha sa prehrávanie opäť spustí. Ultraľahká konštrukcia slúchadiel zabezpečuje pohodlné nosenie počas celého dňa. Vetracie otvory uvoľnujú tlak a ergonomický tvar slúchadiel spolu so silikónovými koncovkami zabezpečuje maximálne prispôsobenie každému uchu.

Aktívne potlačenie hluku

Slúchadlám nechýba funkcia aktívneho potlačenia hluku ANC, ktorá minimalizuje vplyv nežiadúcich okolitých šumov a vy si tak môžete vychutnávať vašu obľúbenú hudbu kdekoľvek. Jediným stlačeným tlačidla môžete znovu aktivovať transparentný režim, ktorý prináša okolitý ruch naspäť k vám.

Výdrž až 34 hodín

Slúchadlá poskytujú až 5 hodín počúvania hudby na jedno nabitie. Dlhšie používanie dosiahnete jednoduchým vložením slúchadiel do nabíjacieho puzdra, ktoré ich pripraví na ďalšie používanie. Vďaka nemu sa výdrž slúchadiel posúva až na 34 hodín. Samotné puzdro následne môžete nabiť prostredníctvom USB-C alebo bezdrôtovo.

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Zabudovaný mikrofón Áno
Štýl nosenia do uší
Výdrž batérie 5 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Nothing ear 1 transparentné

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené