Nová éra Galaxy AI

Názov

Galaxy AI je tu 

Ďalšia veľká vec je tu. Prichádza umelá inteligencia Galaxy AI. Vytvorená presne pre teba, aby popustila uzdu tvojej kreativite, zvýšila tvoju produktivitu a odomkla pred tebou svet nových možností. V tvojich rukách bude umelá inteligencia ľudskejšia, spoľahlivejšia, zmysluplnejšia a bezpečnejšia naprieč všetkými zariadeniami.

Život sa pred tebou otvorí vďaka Galaxy AI.CIRCLE TO SEARCH

Zakrúžkuj. Vyhľadaj. Nájdi.

Je tu nový spôsob vyhľadávania – Circle to Search with Google. Či už sa jedná o obrázok, ktorý nájdeš online, alebo ho odfotíš, zakrúžkuj perom S Pen alebo len svojim prstom, čo ťa zaujíma. Výsledky sa dozvieš okamžite a jedným ťahom.

Názov


SIMULTÁNNY PREKLAD

Prelož svoje hovory okamžite

Jednoducho telefonuj bez obmedzenia. Funkcia Simultánny preklad tvoj hovor okamžite preloží a pomôže ti prekonať jazykové bariéry. Je to ako mať svojho vlastného tlmočníka.

Názov

ASISTENT FOTOGRAFIÍ

Pozdvihni každý snímok
na novú úroveň vďaka AI

Vytvor fotografie podľa svojich predstáv vďaka funkcii Asistent fotografií. Pohybuj s objektmi, približuj, otáčaj a upravuj svoje fotografie pomocou AI.

Názov

TLMOČNÍK

Prelož svoje konverzácie
okamžite

Už nebudeš potrebovať tlmočníka, keď sa budeš baviť s cudzincom.
Svoje konverzácie si v reálnom čase jednoducho preložíš na svojom telefóne. Len stlač tlačidlo a Galaxy AI ti všetko preloží. Jazykové bariéry pre teba už nebudú žiadnou prekážkou.

Názov

Udržuj plynulú konverzáciu s Galaxy Buds

Prekladanie osobných konverzácií v reálnom čase nikdy nebolo jednoduchšie. Stačí, ak použiješ funkciu Tlmočník na svojom zariadení Galaxy. So slúchadlami Galaxy Buds navyše budeš mať voľné ruky, takže ľahko vyjadríš svoj názor aj rečou tela. A nebudeš musieť podávať telefón tam a naspäť.

Názov

Ako čo najlepšie využiť Galaxy AI

Zobraziť celý playlist
 

Zoznám sa s Galaxy AI v tvojich zariadeniach


Smart telefóny - séria Galaxy S


Smart telefóny - séria Galaxy Z

Tablety

Galaxy Buds


Objav Galaxy AI

Banner A

 

 

Banner A