Nový iPad v NAY Elektrodom

Oficiálny predaj nového iPadu začne na Slovensku v predajniach NAY Elektrodom 23.marca 2012 o 10.00 hod., v rovnakom termíne ako v Maďarsku, Rakúsku, Českej Republike a iných okolitých krajinách.

Po veľkom úspechu tabletov iPad a iPad2, prichádza iba týždeň po svetovej premiére do predajní NAY Elektrodom nový iPad. Najvýraznejšou zmenou oproti predchodcom je revolučný Retina displej, ktorý pri rovnakej uhlopriečke disponuje takmer dvojnásobným rozlíšením 2048 x 1536 pixelov. Nový iPad využíva 5 megapixelovú kamerou iSight a extrémne rýchle bezdrôtové prenosy. Apple vylepšil aj grafickú časť procesora a v novom iPade použil čip A5X. Pribudla aj výkonnejšia štvorjadrová grafická karta.

„Sme radi, že nový iPad prichádza aj do predajní NAY Elektrodom, a to iba týždeň po svetovej premiére, naraz s okolitými krajinami.“ uviedol Ľuboš Bojo, riaditeľ nákupu spoločnosti NAY a.s. . „Radi by sme uspokojili záujem všetkých zákazníkov, počet nových iPadov je však zatiaľ obmedzený. Ďalšie kusy očakávame o 2 až 3 týždne.“

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.