Nový rozmer vo vysávaní: PUREi9

Nový rozmer vo vysávaní: PUREi9

Ani vy nepovažujete vysávanie za obľúbenú činnosť? Objavte nový rozmer vo vysávaní - robotický vysávač Electrolux PUREi9.

Vysávajte, kdekoľvek ste

Upratovanie už nikdy nebude ako predtým. Zoznámte sa s novým robotickým vysávačom Electrolux PUREi9, ktorý sa pýši najmodernejšími funkciami, vysokou samostatnosťou a mimoriadnym výkonom. Vďaka mobilnej aplikácii ho môžete ovládať odkiaľkoľvek, aby ste sa vrátili vždy do perfektne upratanej domácnosti. Venujte sa namiesto vysávania tomu, čo vás naozaj baví.

Skvelá orientácia v priestore

Vďaka špičkovej navigačnej technológii 3D Vision System™ sníma vysávač PUREi9 okolitý priestor, aby sa vyhol nábytku a ďalším bariéram, zachytil každú smietku a nikde neuviazol.

Ovládanie pomocou mobilnej aplikácie

Už nemusíte byť doma, keď príde čas upratovania. PUREi9 môžete vďaka prehľadnej mobilnej aplikácii naprogramovať a spustiť kedykoľvek a odkiaľkoľvek.

Hladké zdolávanie prekážok

PUREi9 hravo prekoná okraje kobercov, prahy a ďalšie nerovnosti. Elegantne si poradí s prekážkami až do výšky 2,2 cm, aby bolo upratovanie úplne perfektné.

Revolučný trojuholníkový tvar

Inovatívny trojuholníkový tvar Trinity Shape™ zabezpečí, že PUREi9 bez ťažkostí odstráni prach a ďalšie nečistoty z rohov, pozdĺž stien a z iných horšie dostupných miest.

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.