Nutribullet Select NB200DG


Smoothie mixér, Príkon: 1000 W, Počet rýchlostí: 2, Pulzný spínač, Objem: 0,9 l, Počet nádob: 2, Drtenie ľadu, Hmotnosť: 1,9 kg. Viac info


Cena 99,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 2,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

4,7 / 5

93.3% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

6 + nakupů

Zobraziť 6 recenzií

Popis produktu

Smoothie mixér Nutribullet Select NB200DG s maximálnym výkonom 1000W a objemom nádoby 0,9litra dokáže pripraviť 1 alebo 2 porcie vášho obľúbeného kokteilu.

Nutribullet Select NB200DG

 • Jednoduché čistenie
 • Čepele z nerezovej ocele
 • Príkon: 1000 W
 • Objem nádoby: 0,9 litra
 • Počet rýchlostí: 2
 • Pulzný spínač
 • Drtenie ľadu
 • Farba: Grafitová

Výkonný a všestranný mixér Nutribullet Select umožní pripraviť výživné koktaily, džúsy, husté polievky a mnoho ďalších zdravých pokrmov a nápojov v priebehu chvíle. Odolný 1000 W motor, šesťnožová čepeľ a 2 rýchlostné stupne s pulznou funkciou zaručujú presné spracovanie aj tých najtvrdších surovín.

Zdravá strava bez problémov

S mixérom Nutribullet sa stane starosť o zdravú výživu, vysnívanú postavu a pohodlie pri stravovaní oveľa jednoduchšou záležitosťou ako kedykoľvek predtým. Rýchla a jednoduchá príprava koktailov dovolí zaradenie zdravých surovín do každodenného jedálnička. Stačí si iba vybrať svoje obľúbené ovocie a zeleninu, prípadne ich ešte doplniť aromatickými bylinkami a korením, napr. čerstvou mätou, petržlenovou vňaťou, čiernym korením alebo superpotravinami, ako sú chia semienka, orechy alebo brusnice. Mixér Nutribullet rýchlo rozmixuje aj tie najtvrdšie suroviny.

Extrakcia na najvyššej úrovni

Proces získavania maximálnej nutričnej hodnoty zo surovín, čiže Extrakcia, slúži na to, aby boli všetky získané živiny pre telo čo najlepšie stráviteľné a vstrebateľné. Mixéry Nutribullet suroviny dôkladne rozdrvia na jemné častice. Extrakčné čepele vytvárajú cyklónový efekt, vďaka ktorému narúšajú štruktúru tvrdých stoniek, zŕn a vlákien, pričom uvoľňujú vitamíny a minerály v nich obsiahnuté. 

Nerezová ocel použitá na čepele 

Pri porovnaní s tradičnými odšťavovačmi a mixérmi, Nutribullet extrahuje o poznanie viac živín zo spracovaných surovín. Unikátny dizajn šiestich extrakčných nožov z nerezovej ocele zaisťuje cyklónový efekt, ktorý zaručuje rozdrvenie tvrdých semien, stoniek a šupiek, aby sa uvoľnili všetky vitamíny a mikroelementy, ktoré sa v nich ukrývajú.

Príprava nápojov nezaberie veľa miesta

Kompaktný tvar zaisí, že mixér zaberie málo miesta na kuchynskej linke a nájde si miesto aj v menších kuchyniach. Dá sa ľahko pribaliť na výlet alebo dovolenku. Minimalistický, štýlový dizajn s prepracovanými detailmi sa hodí do tradičných aj moderných interiérov.

Ľahko sa používa a ešte ľahšie čistí

Používanie mixéra je ľahké, intuitívne a stačia len tri kroky. Stlačenie, otočenie a následne mixovanie. Čistenie mixéra tiež nie je zložité a zaberie len chvíľu. Všetko okrem čepele a motorovej základne je možné vložiť do umývačky alebo ručne umyť v teplej vode so saponátom na riad. Po vysušení jednotlivých častí je Nutribullet opäť pripravený na použitie.

Bezpečná manipulácia

Nutribullet má pre zaistenie úplnej bezpečnosti pri používaní systém, ktorý mixér nespustí, kým nádoba a čepele nie sú pevne pritlačené k sebe. Mixér bol vyrobený z odolných materiálov ako sú Tritan a nerezová oceľ, aby spoľahlivo slúžil dlhé roky. Materiály použité na výrobu Nutribullet mixérov boli vybrané tak, aby mohli prísť do kontaktu s potravinami. Aj samotná štruktúra extraktora je bez použitia BPA.

Spoľahlivé príslušenstvo

Sada praktického príslušenstva zabezpečí, že sa rozmixujú aj tie najtvrdšie suroviny do zdravých koktailov, pást, hummusov, krémových polievok, omáčok, dipov alebo palaciniek, a to v priebehu niekoľkých sekúnd.

Obsah balenia

 • Telo mixéra s výkonom 1 000 W
 • Džbán: 900 ML
 • Šálka: 700 ML
 • Nože so 6-krídlovou čepeľou
 • Uzatvárateľné veko

 

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Objem 0.9 L
Počet rýchlostí 2
Príkon 1000 W

Návody a manuály

Hodnotenie

4,7 / 5

6 recenzií Nutribullet Select NB200DG

93.3% Kvalita
Výborná

90% Hodnota za peniaze
Výborná

Ako pracujeme s recenziami

Jana

22. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáKatarina

10. 1. 2023

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VynikajúcaDušan

24. 10. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Vynikajúca

Hodnota za peniaze VýbornáJaroslav

9. 9. 2022

Celkové hodnotenie

Kvalita Výborná

Hodnota za peniaze Výborná