Obchodníci ponúkajú aj možnosť vrátenia darčeka

Nie každý darček poteší. Spoločnosť NAY preto špeciálne v tomto vianočnom období pripravila pre zákazníkov, ktorým sa nepodarilo vyhovieť vkusu svojich blízkych, službu vrátenia darčeka. Stačí, ak zakúpený tovar zákazníci prinesú naspäť do predajne do 6.1.2011, v originálnom balení, spolu s dokladom o zaplatení a môžu ho vymeniť za iný alebo im bude vrátená hotovosť.

Nežiaduci darček možno vrátiť vo všetkých predajniach NAY Elektrodom na Slovensku až do 6.1.2011, podmienkou je priniesť so sebou aj pokladničný blok. Vrátený tovar musí byť nepoužívaný, nepoškodený a v originálnom balení. „Tento krok je v súlade s našou firemnou stratégiou, v rámci ktorej sa snažíme vyhovieť očakávaniam zákazníkov v maximálnej možnej miere a neustále zlepšovať kvalitu ponúkaných služieb. Nie všetci zákazníci vyberú pre svojho blízkeho vhodný darček. Niektorí sú dokonca obdarovaní dvoma rovnakými darčekmi. Hoci službu výmena tovaru do 14 dní od nákupu ponúkame počas celého roka, práve v tomto období vychádzame v ústrety aj zákazníkom, ktorí nakúpili skôr a spomínanú lehotu by nestihli,“ vysvetľuje František Vámoši, vedúci oddelenia marketingu.

Pokiaľ ide o internetový predaj, aj tu platí možnosť vrátenia peňazí alebo výmeny tovaru za iný. Je potrebné, aby zákazník nahlásil vrátenie tovaru prostredníctvom e-mailu či telefonátu najneskôr 6.1.2011 a fyzicky ho doručil do predajne v priebehu dvoch pracovných dní, teda do 8.1.2011. Rovnakú možnosť spoločnosť ponúka aj pri nákupe na splátky. „Pri tovaroch, ktoré boli platené splátkovým úverom, je potrebné obratom zrušiť zmluvu v splátkovej spoločnosti a postupovať ako pri bežnom vrátení tovaru na splátky do 7 dní. Nezáleží na tom, či tovar bol alebo zatiaľ nebol splatený. Vo vianočnom období sa naši zákazníci nemusia obávať žiadnych sankcií za odstúpenie od zmluvy,“ dodáva František Vámoši. V oboch prípadoch nákupu platí, že tovar musí spĺňať podmienky, teda aby bol nepoužitý a mal nepoškodený obal.

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.