Obchodník roka s elektronikou je NAY Elektrodom. Celkovo aj medzi e-shopmi.

Obchodník roka s elektronikou je NAY Elektrodom. Celkovo aj medzi e-shopmi.

NAY Elektrodom sa stal víťazom súťaže MasterCard Obchodník roka 2014. V 2. ročníku zvíťazil hneď v dvoch kategóriách. Vyhral v kategórii Obchodník s elektronikou 2014 aj v kategórii Obchodník s elektronikou 2014 – e-shop.

„V prvom rade ďakujeme zákazníkom. Je to pre nás veľký úspech najmä preto, že o ňom rozhodli oni. Ako mimoriadne ocenenie vnímame, že nás vyniesli na prvé miesto aj v kategórii e-shopov. Ostatné roky sme venovali množstvo úsilia, aby sme kvalitu služieb, poradenstvo a servis, ktorý od nás zákazníci očakávajú v kamenných predajniach, preniesli v maximálnej možnej miere aj do nášho e-shopu. To, že sme vyhrali obe kategórie je pre nás signál, že to robíme správne. Budeme sa snažiť prvenstvo obhájiť aj budúci rok,“ povedal Martin Ohradzanský, generálny riaditeľ spoločnosti NAY, a.s.

Ocenenia Obchodník roka 2014 podporované generálnym partnerom MasterCard Europe boli udelené subjektom, ktoré získali najlepšie hodnotenie v rozsiahlom reprezentatívnom výskume spoločnosti INCOMA GfK. Hodnotenými parametrami bolo spontánne menovanie najlepšej predajne, počet nakupujúcich a miera ich vernosti predajni, dôvera zákazníkov a spokojnosť s vybranými parametrami, ktorými boli sortiment, kvalita, personál, služby a usporiadanie. Keďže organizátori súťaže sa neustále snažia ju inovovať a skvalitňovať, v tomto ročníku hodnotili zákazníci nielen kamenné predajne, ale aj e-shopy. Aj v tejto kategórií si prvenstvo odniesol NAY Elektrodom.

 

Produkty v akcii

Zobrazujeme 0 výsledkov Použite filter pre spresnenie požiadaviek.