Služby k produktu

 • Doprava zadarmo Doprava zadarmo

  Objednávku nad 60€ vám bezplatne dovezieme domov.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Strhujúce situácie

Posuňte hranice svojej fantázie o krok ďalej a užite si virtuálnu realitu prostredníctvom okuliarov Oculus Rift HD. Spolu s nimi sa dostanete priamo do hry a užijete si ohromné realistické spracovanie. Predstavujú úplne novú revolúciu hrania hier, ktorá si okamžite získa Vaše sympatie. V porovnaní s inými podobnými zariadeniami je práve Oculus Rift HD rýchlejší, detailnejší a podstatne lacnejší. Len jednoduchý pohybom hlavy možno preskúmať všetky detaily. 

Špičkové spracovanie

Zobrazovanie informácií zvlášť pre pravé oko a zvlášť pre ľavé oku je v réžii displeja s jemným rozlíšením FullHD. Jednoducho tak vytvoríte trojrozmerný obraz, ktorý Vás vždy očarí. Celkový dej i precítenie z hry umocňuje vysoká miera detailov, vysoký jas, kontrast či živé podanie farieb. Ďalšou prednosťou je aj niekoľkonásobná latencia. Vďaka snímaniu s minimálnou odozvou sa môžete tešiť na zážitok, ktorý pôsobí mimoriadne realisticky. Reakcie na každý Váš pohyb sú veľmi rýchle za každých okolností.

Úplne iná perspektíva

Pozri sa na svet aj z iného uhľa. Popustite svoju fantáziu a nechajte sa ňou unášať. So širokým zorným polom sa im len ťažko niekto vyrovná. Vyznačuje sa viac ako 90° vertikálne a až 110° horizontálne. O všetkom, čo sa deje okolo Vás budete mať stále prehľad. Rovnako ako aj v bežnom ponímaní. Nakoľko podporuje mnoho herných titulov, každý z Vás si vyberie pre seba tú najvhodnejšiu, teda tú, ktorá ho najviac baví. 

Ohromná kvalita 

Prenos obrazu do headsetu sa uskutočňuje prostredníctvom klasického rozhrania DVI alebo HDMI. Žiadne špeciálne káble tak nebudú nutné. Potrebný bude len bežný notebook s určitými minimálnymi požiadavkami, ktorý s Oculus Rift HD premeníte razom na hernú virtuálnu realitu. Nezáleží na tom, či budete sledovať VR filmy, hrať hry alebo sa prenesiete na krásne, Vami vybrané miesto. Vždy to bude pre Vás pocit jedinečný a mimoriadne intenzívny. Vizuálnu vernosť a široké pole viditeľnosti zabezpečuje aj vysoká obnovovacia frekvencia a displej s technológiou „low persistance“

Systémové požiadavky:

 • Grafická karta: nVidia GTX970 / AMD R9 290 ekvivalentná alebo výkonnejšia
 • CPU: Intel i5-4590 ekvivalentný alebo výkonnejší
 • Operačná pamäť: 8GB RAM a viac
 • Video výstup: HDMI 1.3 alebo novší
 • USB porty: 3x USB 3.0 + 1x USB 2.0
 • OS: Windows 7 SP1 64bit alebo novší

Hore

Parametre produktu

Ďalšie vlastnosti

Značka: Oculus

Fyzické vlastnosti a farba

Šírka: 170 mm
Výška: 310 mm
Hmotnosť: 4000 g
Hĺbka: 400 mm

Ostatné

Kód produktu: WMVR103640011T

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore