Odvoz a likvidácia starých spotrebičov

Chcete sa zbaviť starého spotrebiča? Pomôžeme vám s tým.

Odvoz a likvidácia starých spotrebičov

Najčastejšie prípady ekologickej likvidácie:

 • likvidácia malého elektroodpadu a elektroodpadu zo svetelných zdrojov
 • likvidácia ostatného elektroodpadu, ktorý prinesiete do predajne
 • likvidácia ostatného elektroodpadu s odvozom od vás z domu

Doplňujúce informácie

 • Likvidácia malého elektroodpadu a elektroodpadu zo svetelných zdrojov
  Do tejto kategórie spadá tovar s vonkajším rozmerom do 25 cm. Ide obvykle o žiarovky, žiarivky a malé elektrospotrebiče ako hriankovače, fény, kanvice, holiace strojčeky, smartfóny a podobne. Tieto môžete kedykoľvek priniesť do našej predajne a my ich prevezmeme a zabezpečíme ich odovzdanie na ekologickú likvidáciu.
 • Likvidácia ostatného elektroodpadu, ktorý prinesiete do predajne
  Ide o spotrebiče s vonkajším rozmerom nad 25 cm, ako napríklad vysávače, chladničky, televízory a podobne, ktoré môžete priniesť do ktorejkoľvek predajne na Slovensku. Tieto spotrebiče môžeme a sme povinný zo zákona prevziať len pri nákupe nového spotrebiča rovnakého druhu. Čiže starú práčku pri nákupe novej, starú chladničku len pri nákupe novej a podobne.
 • Likvidácia ostatného elektroodpadu s odvozom od vás z domu
  Nemáte možnosť priniesť starý spotrebič do predajne? Zabezpečíme jeho odvoz pri dovoze nového spotrebiča rovnakého druhu v rámci služby Komfortná doprava domov. Starý spotrebič nemusíte nosiť dole z poschodia, v rámci Komfortnej dopravy domov ho znesieme my. Následne zabezpečíme jeho odovzdanie na ekologickú likvidáciu. Starý spotrebič však musí byť pripravený na odvoz tak, aby nedošlo ku škode na majetku alebo zdraví. To znamená, že musí byť odpojený a očistený, v prípade práčky vypustená voda, v prípade chladničiek a mrazničiek odmrazené a suché.

   

  Viac o komfortnej doprave domov

Všetko o nákupe