Odvoz a likvidácia starých spotrebičov

Chcete sa zbaviť starého spotrebiča? Pomôžeme vám s tým.

2560 x 720 ODVOZ A LIKVIDÁCIA STARÝCH SPOTREBIČOV

Ako sa môžem zbaviť starého spotrebiča?

  • Prineste ho k nám -  Starý spotrebič môžete priniesť do ktorejkoľvek predajne NAY a my tovar pošleme na ekologickú likvidáciu. (Zoznam predajní nájdete tu)
  • Objednajte si NAY dopravu  - Nemáte možnosť priniesť starý spotrebič do predajne? Zabezpečíme jeho odvoz pri doručení nového spotrebiča v rámci služby NAY Doprava.

{accordeon Aký spotrebič môžem priniesť?}

  • Malý elektroodpad a elektroodpad zo svetelných zdrojov
    Do tejto kategórie spadá tovar s vonkajším rozmerom do 25 cm. Ide obvykle o žiarovky, žiarivky a malé elektrospotrebiče ako hriankovače, fény, kanvice, holiace strojčeky, smartfóny a podobne. Tieto môžete kedykoľvek priniesť do našej predajne a my ich prevezmeme a zabezpečíme ich odovzdanie na ekologickú likvidáciu.
  • Ostatný elektroodpad
    Ide o spotrebiče s vonkajším rozmerom nad 25 cm, ako napríklad vysávače, chladničky, televízory a podobne, ktoré môžete priniesť do ktorejkoľvek predajne na Slovensku. Tieto spotrebiče môžeme a sme povinný zo zákona prevziať len pri nákupe nového spotrebiča rovnakého druhu. Čiže starú práčku pri nákupe novej, starú chladničku len pri nákupe novej a podobne. {/accordeon}

{accordeon Podmienky odvozu starého spotrebiča}

  • Pokiaľ nemáte možnosť priniesť starý spotrebič do predajne, zabezpečíme jeho odvoz pri dovoze nového spotrebiča rovnakého druhu v rámci služby NAY Doprava. Stačí, ak si pri kúpe tovaru zvolíte možnosť doručenia „NAY doprava“. Naži zamestnanci vám pri doručení nového tovaru starý spotrebič bezplatne odvezú na ekologickú likvidáciu
  • Starý spotrebič nemusíte nosiť dole z poschodia, v rámci NAY Dopravy ho znesieme my. Starý spotrebič však musí byť pripravený na odvoz tak, aby nedošlo ku škode na majetku alebo zdraví. To znamená, že musí byť odpojený a očistený, v prípade práčky vypustená voda, v prípade chladničiek a mrazničiek odmrazené a suché.  

Viac o NAY Doprave domov {/accordeon}