Olympus E-M10 Mark III čierna + 14-42mm II R

Zobraziť

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Uhlopriečka: 3 ", GPS: Nie, 3D kompatibilita: Nie, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Rozlíšenie: 16.1 mpx, Hľadáčik: elektronický, Formát snímača: micro 4/3 Viac info

Farba


Cena 449,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 8,98 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Digitálny fotoaparát Olympus E-M10 III s objektívom Digital ED 14-42 mm 1: 3.5-5.6 II R v čiernej farbe vám umožní kreatívne vyhotovovať fotografie v rôznych režimoch pri rozličných svetelných podmienkach. Využíva snímač 4/3‘‘ Live MOS s 16,1 MPx. Disponuje vstavanou 5-osou stabilizáciou obrazu a hľadáčikom s 2,36 mil. bodov. Videozáznamy môžete nahrávať v 4K, Full HD alebo HD kvalite. 3-palcový sklopný displej je možné ovládať dotykom. Pre jednoduché nastavenie režimov slúži otočné tlačidlo s možnosťami pre vyhotovenie čo najlepšej snímky. K dispozícií má aj bezdrôtové pripojenie Wi-Fi, blesk a ďalšie užitočné funkcie.

Získajte viac z vašich snímkov

Objavte krásu čistých a ostrých snímkov aj videa vďaka fotoaparátu Olympus E-M10 III, ktorý disponuje 5-osou stabilizáciou obrazu. Nechajte sa uchvátiť nadčasovým dizajnom  Olympus E-M10 III. Spája klasický a moderný dizajn do jedného zariadenia. Užite si intuitívne používanie s ergonomickým úchytom, starostlivo umiestnenými tlačidlami a prepínačmi a sklopným LCD displejom. Rýchle zaostrovanie zachytí a spracuje scénu, tak aby ste v každej situácii získali ten najlepší snímok. Vďaka integrovanej technológii Wi-Fi môžete s Olympus E-M10 III rýchlo zdieľať svoje fotografie.  

Vyberte si najlepší uhol

Využite skvelú scénu naplno z rôznych uhlov fotografovania. Sklopný LCD displej sa jednoducho prispôsobí akejkoľvek úlohe. Spoločne s pohodlným zobrazením na LCD tak získate tvorivú kontrolu. Občas je v zložitejšej situácii lepšie použiť dotykovú obrazovku. S dotykovým AF si len vyberiete miesto, na ktoré chcete zaostriť, a dotykom na obrazovku vyhotovíte skvelú fotografiu.

 

Správne svetlo a perfektný pohľad

Vstavaný blesk vám dáva ďalší zdroj svetla pri snímaní v horších svetelných podmienkach alebo v tme. Stačí len pohnúť prepínačom a blesk automaticky vyskočí. Elektronický hľadáčik vždy rýchlo poskytne presný náhľad scény. Automatické úpravy jasu a úplná kreatívna kontrola nad vašimi snímkami vám umožní vždy vyhotoviť ten najlepší záber a vyťažiť zo snímku maximum.

Kompaktný dizajn

Zažite maximálny komfort pri prenášaní a fotografovaní spolu s  Olympus E-M10 III. Dajte si ho cez rameno a vezmite ho všade so sebou. Fotoaparát pohodlne vojde do dlane a je tak ľahký, že takmer zabudnete, že ho nosíte. V čiernej farbe pôsobí elegantne. Kombinuje klasický dizajn fotoaparátu s modernými prvkami do kompaktných veľkostí.

Prepínač a režimy snímania

  • Auto – jednoduché automatické snímanie. S týmto režimom si môžete užiť každú chvíľu a nechať fotoaparát ostro a čisto zaznamenať každý moment. Presne upravuje všetky nastavenia s ohľadom na situáciu.
  • SCN – skvelý obraz scény. V režime SCN si zvolíte scénu napríklad Portrét alebo Nočný snímok – a fotoaparát vyhotoví úžasné fotografie.
  • AP – S deviatimi možnosťami režimu pokročilej fotografie AP – napríklad živé kompozičné fotografovanie a HDR – môžete v snímkach omnoho lepšie vyjadriť svoju kreativitu.
  • ART – 15 umeleckých filtrov, vrátane filtru Bleach Bypass vám umožní rozšíriť vaše kreatívne možnosti. Dodajte vašim fotografiám alebo ich sériám štipku vlastného prejavu.
  • Rýchla tvorba videa – Stlačením tlačidla prejdete od vyhotovovania fotografií ku nahrávaniu videa. Štyri režimy videa, naviac s voliteľnými efektami, vám umožnia pridať k vašim spomienkam emócie.
  • M, S, A, P – Široká škála automatických a manuálnych režimov vám dodáva tvorivú slobodu a individuálnu kreatívnu kontrolu nad výsledným snímkom.

Objektív

V balení sa nachádza aj objektív M.Zuiko Digital ED 14 42 mm 1:3.5 5.6 II R v čiernej farbe, ktorý poskytuje vysokú kvalitu obrazu. Podporuje ovládanie na diaľku z mobilných zariadení. S ohniskovou vzdialenosťou 14 - 42 mm vyhotovíte fotografie vo vysokom rozlíšením. Najkratšia zaostrovacia vzdialenosť je 0,2m. Maximálna clona je 1:3:5 a minimálna 1:22. Disponuje asferickým ED členom a Super HR optickým členom

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka 3 "
GPS Nie
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Rozlíšenie 16.1 mpx
Hľadáčik elektronický
Formát snímača micro 4/3

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Olympus E-M10 Mark III čierna + 14-42mm II R

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené