Olympus TG-5 červený

Zobraziť

Výpredaj - 8 %
Doprava zadarmo

Uhlopriečka ("): 3 ", Wi-Fi: Áno, GPS: Áno, 3D kompatibilita: Nie, Max.rozlíš.videa: 3840x2160, Vodotesný: Áno, Optický zoom: 4, Rozlíšenie: 12 mpx, Stabilizácia obrazu: optická, Hľadáčik: Nie, Min.ohnisková vzdialenosť: 25 mm,

Farba


Cena 439,00 €

Zľava 8% z pôvodnej ceny: 479,00 € Zobraziť nápoveď

8,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Zadarmo
Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Digitálny fotoaparát OLYMPUS TG-5 v červenej farbe je vybavený 1/2,33-palcovým CMOS obrazovým snímačom s efektívnym rozlíšením 12 MPx a filtrom primárnych farieb (RGB). Širokouhlý objektív prináša štvornásobný optický zoom a ohniskovú vzdialenosť 4,5-18 mm. Umožňuje zaznamenávanie videa vo vysokej kvalite 4K s frekvenciou 20 snímkov za sekundu. K dispozícii je 16 scénických režimov pre automatické prispôsobenie konkrétnym podmienkam. Fotoaparát má prispôsobený 3-palcový LCD displej s ochranným panelom a rozlíšením 460 000 bodov. Je odolný voči pádom, mrazu, tlaku a vode. Poskytuje Wi-Fi pripojenie, micro HDMI port, GPS a podporu SD/SDHC/SDXC kariet.

Zachyťte viac okamihov 

Aby skvelý pohyb vyzeral skvele, je potrebné zachytiť každý detail v tom pravom okamihu. Špičková zobrazovacia technológia fotoaparátu Olympus TG-5 vám to umožní jednoducho. Rýchly obrazový procesor TruePic VIII bude nahrávať videá v úchvatnom 4K rozlíšení alebo vytvárať fantastické spomalené zábery vo FullHD rozlíšení so snímkovou frekvenciou 120fps. Vychutnajte si dynamiku každého jednotlivého pohybu alebo vytvorte zábery úchvatných scén v úžasnom vysokom rozlíšení. 

Odolný fotoaparát 

Fotografovanie v nepriaznivých podmienkach zvládne Olympus TG-5 veľmi hravo. Vďaka svojmu odolnému prevedeniu môžete vytvoriť nádherné zábery zimnej krajiny aj vo veľmi nízkych teplotách do -10°C. Vytvorte obľúbené selfie pod vodnou hladinou do 15m alebo odfoťte ryby či zaznamenajte video. Fotoaparát je odolný aj voči pádom a tlaku. S výberom užívateľských režimov si užijete množstvo zábavy. Tie jednoducho prispôsobíte vašim podmienkam. 

Praktické pripojenia

Pomocou technológie Wi-Fi vstavanej v Olympus TG-5 a aplikácie Ol.Share jednoducho importujete z fotoaparátu do smartfónu snímky a dáta snímačov prostredia ako je kompas, manometer a teplomer. V aplikácii Ol.Track vytvoríte prepojenia medzi informáciami o prostredí a snímkami. Zdieľajte s priateľmi svoje zážitky presne tak, ako si ich pamätáte. Vo fotoaparáte nájdete aj praktické rozhranie micro HDMI, ktoré vám umožní zdieľať snímky na zobrazovacie zariadenia. 

Veľký LCD displej 

Digitálny fotoaparát Olympus TG-5 má veľký LCD displej s vysokým rozlíšením a veľkosťou uhlopriečky 3 palce. Zobrazuje živé farby a vysoký kontrast, pre čo najpresnejšiu reprodukciu snímky. S obrazovým procesorom TruePic VIII a rýchlym snímačom prispôsobí clone objektívu. Výsledkom sú fotografie a videá s realistickým obrazom. Displej zobrazí aj namerané hodnoty senzorov. Dostatočne veľká obrazovka umožní jednoduché ovládanie s tlačidlami v Menu.  

Obsah balenia: LI-92B batéria, CB-USB12-USB kábel, F-5AC sieťový zdroj, pútko

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Uhlopriečka (") 3 "
Wi-Fi Áno
GPS Áno
3D kompatibilita Nie
Max.rozlíš.videa 3840x2160
Vodotesný Áno
Optický zoom 4
Rozlíšenie 12 mpx
Stabilizácia obrazu optická
Hľadáčik Nie
Min.ohnisková vzdialenosť 25 mm

Hodnotenie

5,0 / 5

1 recenzia Olympus TG-5 červený

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené