Onkyo TX-RZ720 čierny

0 Pridaj vlastné hodnotenie (0)

 • Výpredaj − 24 %
 • Doprava zdarma

Výrobca: Onkyo
Onkyo

Cena v predajni:

679,00 €

Rezervácia je zadarmo

Pôvodná cena: 899,00 €
Ušetríte: 24 %
Späť na NAY Extra kartu 13,58 €
Na splátky mesačne spočítať od 67.9 €

Cena v e-shope:

679,00 €

Doprava zdarma

Pôvodná cena: 899,00 €
Ušetríte: 24 %
Späť na NAY Extra kartu 13,58 €
Na splátky mesačne spočítať od 67.9 €

Na sklade v e-shope 1 ks Kedy bude produkt v predajni?

Príplatkové služby

Predĺžená záruka

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Príplatkové služby

Poistenie náhodného poškodenia

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

7.2-kanálový sieťový prijímač A/V ONKYO TX-RZ720 v čiernom prevedení s výkonom 175 W na kanál (pri 6 Ω, 1 kHz, 1% THD) prijíma a rozpoznáva najrôznejšie nosiče zvukového formátu a vie s nimi pracovať. Obsahuje dekódery zvuku Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS:X, DTS-HD Master Audio ™, DSD, DVD-Audio, Super Audio CD (SACD), Multichannel PCM a ďalšie. Umožňuje prenos video signálu v 4K rozlíšení. Funkcia AccuEQ umožní kalibráciu zvuku v miestnosti pomocou kalibračného mikrofónu. Receiver umožňuje bezdrôtový stream hudby prostredníctvom Bluetooth alebo Wi-Fi technológie, pomocou funkcie AirPlay či Google Cast. Nechýba multizónové prehrávanie, FM rádio a množstvo vstupných a výstupných konektorov.

Zobraziť celý popis

Služby k produktu

 • Doprava s vynáškou zadarmo Doprava s vynáškou zadarmo

  Objednávku nad 40€ vám bezplatne dovezieme domov a vynesieme až do bytu.

 • Komfortná doprava domov Komfortná doprava domov

  Objednávku vám doručíme vo vami vybranom termíne aj cez víkend. Tovar rozbalíme, umiestnime na požadované miesto. Obalový materiál odvezieme.  

 • NAY Extra klub NAY Extra klub

  S klubovou kartou nakupujete výhodnejšie. Užívate si výhody a benefity určené pre našich verných zákazníkov.

 • Podporujeme Dobrého anjela Podporujeme Dobrého anjela

  Pri kúpe tohto výrobku môžete v rámci objednávky prispieť na projekt Dobrý anjel.

Hore

Popis produktu

Výnimočný zvuk a obraz bez kompromisov

Prémiové prijímače ONKYO TX-RZ720 prinášajú výrazný nárast dynamiky, detailu a presnosti hudobných a filmových zvukových nahrávok pre zážitok z počúvania, ktorý má hlboké emocionálne vplyvy. Model TX-RZ720 obsahuje vysokokvalitné komponenty, ako sú veľké fitračné kondenzátory, ktoré poskytujú vysoký okamžitý prúd pre rýchle prechodové charakteristiky a širokopásmovú frekvenčnú odozvu od 5 Hz. Technológia VLSC ™ na hlavných predných kanáloch a obvody bez fázového posunu objasňujú detaily zvuku. Distribúcia zvuku do ďalšej miestnosti a analógový zvuk vrátane streamingu so zabudovanými zariadeniami Chromecast a DTS Play-Fi® (povolené s budúcou aktualizáciou firmvéru) bezdrôtovým reproduktorom NCP-302 cez FireConnect ™ s podporou Blackfire.

Prečo si zakúpiť ONKYO TX-RZ720?

AV prijímače série RZ disponujú prirodzeným, farebným a dynamickým zvukom, plným detailov. Modernizovaná konštrukcia používa masívny napájací sieťový transformátor a filtračné kondenzátory s kapacitou 10,000 μF. Koncové stupne sú osadené diskrétnymi súčiastkami a používajú slabú spätnú väzbu. Receiver TX-RZ720 je tak schopný dodať vysoký okamžitý výkon pre rýchle dynamické špičky, výborné rozlíšenie detailov a mohutné basy s dolnou frekvenciou od 5 Hz.

Prehrávanie zvuku v ďalších miestnostiach

Výstupy pre reproduktory a linkové výstupy 2. zóny umožnia z prijímača vytvoriť riadiace centrum domácej zábavy, ktoré umožnia súčasný počúvanie hudby z rôznych zvukových zdrojov v niekoľkých miestnostiach.

VLSC ™ pre zvukové spracovanie s nízkym šumom

Firma Onkyo vyvinula pre spracovanie zvuku obvod Vector Linear Shaping Circuitry (VLSC), ktorý zvuku zachováva jeho pôvodnú kvalitu. Na rozdiel od konvenčných procesorov, VLSC úplne odstraňuje pulzný šum, generovaný pri D/A konverzii. Zvukové signály sú tak prenášané s extrémne veľkou presnosťou.

Riadiace centrum zvuku

Receiver TX-RZ720 nie je len výkonné domáce kino, ale aj riadiaca centrála zábavy celej domácnosti. Môže sa pochváliť podobnou konštrukciou, ako majú firemné audiofilné komponenty. Oddelené analógové a digitálne obvody, masívny napájací transformátor, obrovské filtračné kondenzátory, diskrétnymi súčiastkami osadené rýchle výkonnové stupne bez fázového posuvu majú zásluhu na excelentnej dynamike. Funkcie prístroja a nastavenia zvuku je možno ovládať bezdrôtovo pomocou aplikácie v smatphone alebo tablete.

THX® Select pre referenčný zvuk

Tento AV receiver má obvody navrhnuté a skonštruované s dôrazom na maximálnu zvukovú kvalitu aj pri vysokom výkone. Spĺňa certifikáciu pre referenčný priestorový zvuk THX® Select ™ (Cinema Referencie sound). Je ideálny pre miestnosti do posluchovej vzdialenosti približne 3 metre a objemom približne 57 metrov kubických.

Dolby Atmos

Nová technológia Dolby Atmos prechádza od kódovania jednotlivých kanálov k vyspelejšiemu zvuku v 3D priestore. Vďaka tomu získali tvorcovia možnosť sprostredkovať zvukovú informáciu presne podľa svojho zámeru. Teraz si vďaka TX-RZ720 môžete túto prevratnú technológiu vychutnať aj vy v pokoji svojej izby alebo vlastného domáceho kina. Okrem štandardného osadenie 5.1 môžete zapojiť ešte celkom 2 stropné reproduktory, z ktorých budete počuť napríklad vtáčí spev, dážď alebo zvuk vrtuľníka nad svojimi hlavami. Prítomnosť Dolby True HD a ostatných kodekov je potom samozrejmosťou.

DTS: X

Posledným výdobytkom na poli surround systémov je kódovanie DTS:X a DTS Neural:X založené na objektoch, ktoré dokáže umiestniť zdroj zvuku kamkoľvek do 3D priestoru, do ľubovoľnej vzdialenosti a smeru. Spolu s kódovaním DTS:X je TX- RZ720 vybavený tiež DTS-HD Master Audio a ďalšími DTS technológiami.

Kvalitný zosilňovač s certifikátom THX®

Certifikácia THX garantuje v domácom posluchovom priestore rovnako vysokú hlasitosť a nízke skreslenie zvuku ako v komečním kine. K dosiahnutiu certifikácie THX musia podstúpiť zosilňovače najťažšie nezávislé laboratórne testovanie na uspokojenie požiadaviek THX.

Prémiový prevodník pre 384 kHz/32-bit Hi-Res Audio

Onkyo A/V receivery sú určené pre jednoduché a univerzálne prehrávanie súborov s vysokým rozlíšením vrátane DSD 5.6 MHz a FLAC 192 kHz/24-bit. Vysoko kvalitný prevodník DAC AK4458 od Asahi Kasei zaistí najlepší možný výkon z ľubovoľného formátu pre transparentný a vysoko realistický zvuk.

Podpora 4K Ultra videa s 4K60p, HDCP2.2

Tento AV receiver plne podporuje najnovšie HDMI štandardy. Vďaka prenosu 4K videa so 60 snímkami za sekundu si môžete vychutnať plnú kvalitu videa s vysokým rozlíšením 4K, bez poklesu kvality obrazu. Receiver tiež podporuje štandard ochrany autorských práv HDCP2.2 pre prenos 4K videa.

Bluetooth, Wi-Fi, Goggle Cast, AirPlay, Spotify

Goggle Cast a AirPlay oslobodí hudbu z Vášho smartphonu a pomocou aplikácie ju môžete streamovať priamo do vášho domáceho kina. Bezproblémové je tiež prehrávanie hudby z PC buď cez Bluetooth alebo domácu sieť. Ponúka sa tiež počúvanie internetových rádií a hudobných služieb Spotify a mnoho ďalších.

Zdieľajte svoje 4K videa v dvoch nezávislých zónach

Využite druhý HDMI výstup pre pripojenie druhého TV alebo displeja v ďalšej izbe. Môžete prehrávať 4K a FullHD videa z prehrávačov médií pripojených k receiveru a hlavne nezávisle na prvom HDMI výstupe. Ovládať druhú zónu môžete jednoducho pomocou mobilného telefónu.Pomocou aplikácie pre tablety a smartphony možno ovládať prehrávanie a voliť zdroj signálu v druhej a tretej zóne.

Zvuk v celom dome - Technológia FireConnect - Multi-room Audio

Aktualizácia firmvéru receivera umožňuje poslať bezdrôtovo zvuk z akéhokoľvek zdroja signálu, pripojeného k prijímaču - od gramofónu až po streaming audio cez rozhranie FireConnect ™ do bezdrôtového reproduktora, umiestneného kdekoľvek v domácnosti. Prehrávanie možno potom jednoducho riadiť pomocou aplikácie v smartfóne. FireConnect ™ od Blackfire Research Corp. je stabilný protokol bezdrôtového prenosu zvuku, ktorým sa prenáša zvuk z akéhokoľvek zvukového zdroja pripojeného k receiveru do bezdrôtových reproduktorov.

Zvuková Kalibrácia AccuEQ s Technológiou AccuReflex

Kalibrácia AccuEQ koriguje akustiku miestnosti na docielenie perfektne vyladeného priestorového zvuku. AccuReflex vyrovnáva fázu z horných efektových reproduktorov tak, aby zvuk od nich prišiel rovnako, ako z ostatných reproduktorov. Výsledkom je kompaktná reprodukcia filmových zvukových stôp s presne vytvoreným zvukovým priestorom.

Funkcie spracovania signálu

• Podpora HDMI pre 4K/60Hz, HDR10, HLG, Dolby Vision, 3D, kanál pre návrat zvuku (ARC), DeepColor ™, x.v.Color ™, LipSync, Dolby Atmos, Dolby TrueHD, DTS: X, DTS-HD Master Audio ™, DSD, DVD-Audio, Super Audio CD (SACD), Multikanálové PCMC
• AKM (AK4458) 384 kHz/32-bitový viackanálový DAC prevodník
• Technológia PLL (Phase Locked Loop) - technológia čistenia jitteru S/PDIF zvuku
• 32-bitové spracovanie digitálnych signálov
• Režimy počúvania THX pre filmy, hudbu a hry
• Režimy DSP pre hry: Rock, Sports, Action a RPG
• Divadelno-dimenzionálna virtuálna priestorová funkcia
• Priamy režim reprodukcie zvuku v blízkosti pôvodnej kvality zdroja

Pripojovacie konektory

• 7 vstupov HDMI (6 zadných, 1 predný), hlavný HDMI výstup a výstup zóny 2
• Napájaný port USB (5 V, 1 A) pre prehrávanie zvuku
• 2 vstupy kompozitného videa
• 2 komponentné video vstupy
• 3 digitálne audio vstupy (2 optické a 1 koaxiálne)
• 6 analógových audio CINCH vstupov + predný AUDIO 3,5 mm
• Vstup Phono (MM) a predzosilňovač pre gramofón
• 2 výstupy pre subwoofer
• Vstup LAN s podporou riadenia IP pre systémy domácej automatizácie a nastavenie pomocou pripojeného počítača
• Sériový vstup RS-232 pre externé ovládacie príkazy
• IR vstup pre diaľkové ovládanie
• 3,5 mm vstup pre mikrofón na kalibráciu zvuku
• 6,35 mm konektor slúchadiel (predný)

Ďalšie vlastnosti

• Nastavenie spodnej medznej frekvencie pre každý kanál (40/50/60/70/80/90/100/120/150/180/200 Hz)
• Ovládanie synchronizácie A/V (5 ms až 500 ms)
• Grafické používateľské rozhranie s prekrytým zobrazením na obrazovke (OSD) cez rozhranie HDMI
• Stručný návod na obsluhu prostredníctvom grafického rozhrania a schéma jednoduchého pripojenia na zadnom paneli
• Ekonomické funkcie prenosu a pohotovostného režimu v sieti HDMI
• Stmavenie zobrazenia displeja v 3 režimoch jasu
• 40 predvolených predvolieb FM/RDS a AM
• Jednoduché diaľkové ovládanie v plnej veľkosti
• referenčný zvuk THX ® Certified Select ™
• Dynamické zvukové zosilnenie s výkonom 175 W/kanál, frekvenčný rozsah 5 Hz-100 kHz a VLSC ™ na predných hlavných kanáloch
• Podporuje 5.2.2-kanálové prehrávanie Dolby Atmos ® a DTS: X ™ (vyžaduje update firmwaru)
• 7 vstupov HDMI ® (1 predný + 6 zadné)/hlavný výstup/zóna 2 výstup HDMI . Predný vstup HDMI nepodporuje 4K/60p/4: 4: 4/24-bit
• Podpora formátov Dolby Vision ™, HDR10, HLG a 4K/60p Pass-through a HDCP 2.2
• Pripravené pre zabudované zariadenie Chromecast a DTS Play-Fi ® (vyžaduje update firmwaru)
• 5 GHz/2,4 GHz Wi-Fi ®, AirPlay, Spotify ®, Deezer,TuneIn
• THX Certified Select pre referenčnú kvalitu zvuku
• Konektory HDMI podporujúce technológie Dolby Vision, HDR10, HLG, BT.2020, 4K/60 Hz prechod a HDCP 2.2
• Zóna 2 HDMI (4K/60Hz/HDCP 2.2) pre distribuované video
• Podporuje 5.2.2-kanálové prehrávanie Dolby Atmos a Dolby Surround Upmixing
• DTS:X Reprodukcia zvuku založená na objektoch a DTS Neural: X ™ Upmixing pre staršie zvukové stopy
• Akustická kalibrácia miestnosti AccuEQ s nastavením fázy AccuReflex pre reproduktory s funkciou Dolby Atmos
• Pripravený pre aplikáciu Onkyo Controller
• 5 GHz/2,4 GHz integrované Wi-Fi pre stabilné sieťové pripojenie
• Vstavaná bezdrôtová streamingová platforma Chromecast
• DTS Play-Fi zdieľa hudbu z aplikácií na prijímač a bezdrôtové reproduktory
• Streamovanie zvuku AirPlay z aplikácií iTunes a iPad, iPhone a iPod touch
• Podporuje Hi-Res Audio vrátane Direct DSD 11,2 MHz, DSD 5.6 MHz/2.8 MHz, 192 kHz/24 bitové FLAC, WAV, AIFF a ALAC, Dolby ® TrueHD
• Podporuje služby Spotify, TuneIn a Deezer
• Rozhranie FireConnect ™ s viacerými miestnosťami a analógové rozvody zvuku na podporované bezdrôtové reproduktory
• Bezdrôtová technológia Bluetooth® pre mobily, prenosné počítače a počítače (Verzia 4.1 + LE, profil: A2DP v1.2, AVRCP v1.3)
• Pokročilý nástroj na optimalizáciu hudby zlepšuje kvalitu komprimovaného digitálneho zvuku, vrátane Bluetooth Audio
• 480i De-interlacing (480i až 480p) pre staršie formáty videa
• výkon 175 W/kanál (6 Ω, 1 kHz, 1% THD, 1 kanál, IEC)
• H.C.P.S. (Vysokovýkonový napájací zdroj) EI transformátor
• VLSC ™ (Vector Linear Shaping Circuitry) Technológia filtrovania šumu pre Všetky kanály
• Obvod zosilňovania bez fázového posunu pre jasnosť a detail
• Obvody s diskrétnym výstupným výkonovým stupňom pre nízke skreslenie

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Počet kanálov: 7
Výkon na kanál: 175 W
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 7
HDMI výstupy: 2

Ďalšie vlastnosti

Značka: Onkyo
Počet kanálov: 7

Konektivita

iWi-Fi: Áno
iBluetooth: Áno
Výstup pre slúchadlá: Áno
iEthernet / LAN pripojenie: Áno
Počet digitálnych vstupov: 3
Počet analógových vstupov: 7
iAirplay: Áno
HDMI vstupy: 7
HDMI výstupy: 2

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 43,5 cm
Výška: 17,7 cm
Hĺbka: 37,8 cm
Hmotnosť: 10,5 Kg

Obsah balenia

Obsah balenia: diaľ. ovládač

Zvuk

Audio dekódery: DOLBY Atmos, DTS:X
Výkon na kanál: 175 W

Rádio

DAB: Nie

Ostatné

Kód produktu: TX-RZ720-B

Všetky parametre

Hore

Recenzie

Hodnotenia zákazníkov

Buďte prvý, kto vloží recenziu k tomuto produktu.

0%
zatiaľ nehodnotené

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore