Optoma EH334

  • Doprava zadarmo

Projektor, DLP Technológia, Osvetlenie: halogénové, 1920x1080 px, 3600, 20000:1, Životnosť lampy: 3500 h, Smart: Nie, 3D kompatibilita: Áno, Slot pre pamäťovú kartu: Nie, Vstavané reproduktory: Áno, VGA 1 ×, DVI 0 ×, HDMI 1 ×, Kompozitný video vstup 1 ×, Bluetooth: Nie, Wi-Fi: Nie, biela. Viac info


Cena 805,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 16,12 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


0% splátky bez akontácie 10 × 80,60 €

Podrobnosti splátok

Ďalšie splátkové možnosti

Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Projektor Optoma EH334 v bielej farbe ponúka ohromujúce a farebné snímky dokonca aj v plne osvetlenom prostredí. Určený je pre sledovanie televíznych programov, športu, filmov či hranie akčných hier na veľkej obrazovke. Projektor má jasné zobrazenie, je prenosný a ľahký, čím tvorí dokonalý projektor pre domácu zábavu vo Full HD kvalite - dokonca aj v 3D zobrazení. Pomocou pokročilého farebného kolieska je tento projektor schopný poskytnúť výnimočnú farebnú presnosť pri reprodukcii farieb vo všetkých vašich filmoch, televíznych reláciách a hrách. Vysoký kontrastný pomer až 20000 : 1 prináša ostrý obraz a vynikajúce zobrazenie farieb. Vysoká svetelnosť objektívu dosahuje výborných 3600 ANSI lúmenov.

Perfektné parametre

Projektor je vybavený tou najlepšou a najkvalitnejšou technológiou. Full HD rozlíšenie (1920 x 1080) a optimalizovaný svetelný výkon 3600 ANSI lúmenov spoločne s kontrastným pomerom až 20000 : 1 tvoria dokonalé zobrazenie akéhokoľvek obrazu. Projektor je vybavený aj 2 W reproduktorom a jeho spotreba v pohotovostnom režime je len 0,5 W. 

OPTOMA-HD27e-FHD_04

Technológia DLP

Projektor ponúka zábavu, čistý ostrý obraz, skvelú čitateľnosť a verné farby vďaka špičkovej technológii DLP. DLP technológia využíva milióny malých zrkadiel na maximalizáciu dostupného svetelného výkonu, zatiaľ čo prirodzená rýchlosť a vysoký kontrast ANSI lúmenov fungujú v dokonalej harmónii. DLP projektory sa zároveň vyznačujú vysokými kontrastnými pomermi pre bezchybné vykresľovanie malých textov a jemných čiar.

OPTOMA-HD27e-FHD_03

Dokonalé farby

Sledujte svoje filmy, televízne relácie a hrajte hry s úžasnými farbami v akomkoľvek prostredí. Projektory Optoma vám poskytujú spoľahlivý výkon vhodný pre akýkoľvek prehrávaný obsah v akomkoľvek prostredí. Domáce projektory OPTOMA dokážu poskytnúť dokonalo živé a reálne farby. Alebo poskytnú viac nasýtených farieb pre perfektný obraz, skvelý pre hranie hier a animované filmy.

OPTOMA-HD27e-FHD_02

Úspora energie

Projektor obsahuje funkcie na úsporu energie, ktoré šetria energiu a predlžujú životnosť lampy. Pre dosiahnutie maximálnej životnosti lampy 15000 hodín, by mal projektor pracovať v režime STD a časovač vypnutia by mal byť povolený na automatické vypnutie projektora. Povolením úsporného režimu sa zabezpečí minimálna spotreba energie a keď sa projektor nepoužíva je jeho spotreba len <0,5 W.

OPTOMA-HD27e-FHD

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 1920x1080
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 20000:1
Životnosť lampy 3500 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Optoma EH334

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené