Optoma ML1050ST+


Projektor, DLP Technológia, Osvetlenie: LED, 1280x800 px, 1 000, 1:20 000, Životnosť lampy: 20 000 h, Slot pre pamäťovú kartu, Vstavané reproduktory, VGA 1 ×, DVI 0 ×, HDMI 1 ×, Kompozitný video vstup 0 ×, biela. Viac info


Cena 749,99 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 15,00 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Výkonný DLP projektor Optoma ML1050ST+ v čierno-bielom farebnom prevedení s LED zdrojom svetla sa vďaka kompaktným rozmerom stane príjemným spoločníkom mnohých cestovateľov a poľahky sa zmestí aj do príručnej tašky. Dokáže premietať obraz v rozmedzí 50“ – 100“ (1,27 m – 2,54 m) s krátkou projekčnou vzdialenosťou 0,86 až 1,72 metra a špecifikom je rýchle automatické zaostrenie AF. Zariadenie ponúka kvalitné WXGA rozlíšenie (1280 x 800), svietivosť 1000 LED lúmenov, integrovaný reproduktor, kontrastný pomer 20 000:1, vstavaný prehrávač médií či možnosť bezdrôtovej prezentácie z USB kľúčov pomocou zabudovaného prehliadača dokumentov. Taktiež poskytne skvelý farebný výkon (presné farby sRGB) a vysoký kontrast (jasnejšie biele a bohaté čierne farby) pre čo najlepšie zobrazenie premietaného obsahu.

Ultrakompaktný LED projektor

Tento ultraprenosný LED projektor je vybavený automatickým zaostrovaním (pre plynulé nastavenie) a bol navrhnutý s objektívom s krátkou projekčnou vzdialenosťou, aby bol flexibilnejší na schôdzky, prezentácie alebo filmy aj na cestách. Tento malý projektor s nízkou hmotnosťou je vybavený prehrávačom médií, zabudovaným reproduktorom, natívnym prehliadačom dokumentov, slotom pre kartu microSD a pripojením USB. Vstup HDMI umožňuje pripojenie k najnovším zariadeniam alebo možnosť prezentovať bezdrôtovo z mobilného zariadenia pomocou bezplatnej aplikácie HDCast Pro a voliteľného bezdrôtového adaptéra USB. 

Krátka projekčná vzdialenosť

S objektívom s krátkou projekčnou vzdialenosťou môžete premietať pôsobivý 100 palcový obraz z krátkej vzdialenosti. To vám umožní umiestniť projektor bližšie k stene a znížiť tak tiene, aby bola projekcia čo najlepšia. 

LED technológia

Vysoko kvalitné LED osvetlenie poskytuje zvýšenú účinnosť na udržanie konzistentného jasu, vynikajúci farebný výkon, okamžité zapnutie/vypnutie a mimoriadnu životnosť.

 

Úžasné farby

Tento projektor poskytuje spoľahlivý farebný výkon vhodný pre akýkoľvek obsah a prostredie. Od presných farieb sRGB pre realistický obraz až po žiarivé a pútavé prezentácie. Zariadenie disponuje aj konkrétnym režimom zobrazenia, ktorý bude vyhovovať vašim potrebám. Ideálne pre rôzne grafické a video prezentácie.

Vynikajúci kontrast

Dodajte svojmu obrazu väčšiu hĺbku pomocou projektora s vysokým kontrastom. V porovnaní s konkurenčnými technológiami vám projektory Optoma DLP poskytnú jasnejšiu bielu a bohatú čiernu farbu, obrázky ožijú a text bude jasný – ideálne pre obchodné a vzdelávacie aplikácie. 

Automatické zaostrenie AF

Projektor poskytne rýchlejšie bezproblémové a pohodlné nastavenie. Pomocou super rýchleho automatického laserového zaostrovania si môžete vychutnať ostrý obraz za pár sekúnd. 

Natívny prehliadač

Poskytujte prezentácie priamo z projektora bez potreby prenosného počítača pomocou zabudovaného prehliadača fotografií a dokumentov. Jednoducho skopírujte svoje súbory Word, Excel, PowerPoint, PDF alebo JPEG na USB kľúč alebo microSD a zobrazte ich na veľkej obrazovke. 

Vstavaný prehrávač médií

Poskytujte prezentácie priamo z projektora bez potreby prenosného počítača pomocou zabudovaného prehrávača médií. Jednoducho skopírujte svoje dokumenty, obrázky a videá na USB flash disk/kartu microSD a zobrazte ich na veľkej obrazovke. 

Bezdrôtové prezentácie

Okamžite sa pripojte a prezentujte bezdrôtovo z počítača, Macu alebo mobilného zariadenia pomocou bezplatnej aplikácie HDCast Pro (k dispozícii pre Windows, MacOS, Android a iOS) a voliteľného bezdrôtového USB kľúča. Aplikácia vám dáva možnosť bezdrôtovo zdieľať a prezentovať dokumenty a fotografie.

Skvelé funkcie

 • Integrovaný reproduktor - Výkonný vstavaný reproduktor poskytuje výnimočnú kvalitu zvuku a jednoduché nastavenie bez potreby nákladných externých reproduktorov.

 • MHL - Pripojte svoj smartfón alebo tablet prostredníctvom jediného kábla pomocou MHL a premeňte svoj projektor na inteligentný displej. Budete si môcť prezerať prezentácie a dokumenty, streamovať videá a zdieľať fotografie na veľkej obrazovke.

 • Vysoké rozlíšenie pri 24 fps – Väčšina filmov sníma rýchlosťou 24 snímok za sekundu (fps). Na zachovanie čistoty pôvodného obrazu môžu projektory Optoma prijímať zdroje s vysokým rozlíšením pri 24 fps, aby zobrazovali filmy presne tak, ako to zamýšľal režisér. 

 • Priame napájanie – Keď je jednotka napájaná, projektor sa okamžite zapne. To eliminuje potrebu manuálneho zapínania projektora pomocou diaľkového ovládača alebo klávesnice, ideálne pre použitie v miestnostiach s „hlavným“ vypínačom. 

 • Priame vypnutie – Vypnite projektor okamžite alebo priamo zo siete. To znamená, že pred vypnutím projektora nemusíte čakať na jeho vychladnutie. 

 • Prevádzka 24/7 – Projektor bol navrhnutý tak, aby fungoval 24 hodín denne v štandardnej orientácii. Perfektné pre aplikácie, kde sa vyžaduje dlhodobé používanie. 

Technické vlastnosti

 • Technológia projektora: DLP

 • Natívne rozlíšenie: WXGA (1280 x 800)

 • Jas: 1000 LED lúmenov

 • Kontrastný pomer: 20 000:1

 • Formát zobrazenia: 16:10 

 • Zdroj svetla: LED

 • Veľkosť obrazovky: 50“ – 100“ (1,27 m – 2,54 m)

 • Projekčná vzdialenosť: 0,86 - 1,72 metra

 • Rozhranie: 1x HDMI 1.4 a 3D support + MHL, 1x microSD card, 1x VGA (YPbPr/RGB), 1x Audio 3,5mm, 1x USB-A reader

 • Reproduktor: 1x 1 W

 • Obsah balenia: taška na prenášanie, napájací kábel, diaľkové ovládanie, batérie, univerzálny kábel, príručka

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 1280x800
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 1:20 000
Životnosť lampy 20 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Optoma ML1050ST+

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené

Ako pracujeme s recenziami