Optoma UHD42


Wi-Fi: Nie, Počet HDMI portov: 2, Rozlíšenie: 3840x2160, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 1:500 000, Životnosť lampy: 4000 hod.,


Cena 1 389,00 €

27,78 € Späť na NAY Extra kartu: Zobraziť nápoveď


Popis produktu

Výkonný DLP projektor Optoma UHD42 v bielom prevedení ponúka množstvo inovatívnych funkcií a technológií, vďaka ktorým si vychutnáte domácu projekciu s fantastickým UHD rozlíšením (3840 x 2160). Projektor dokáže premietať obraz v rozmedzí 34,1“ – 302,4“ (0,87 m – 7,68 m) s projekčnou vzdialenosťou 1,2 – 8,1 m. Pýši sa svietivosťou 3400 ANSI lúmenov (výborný obraz aj za denného svetla), kontrastným pomerom 500 000:1, rýchlou obnovovaciou frekvenciou 240 Hz či životnosťou lampy až 10 000 hodín v Eco režime. Je plne kompatibilný s technológiou HDR a HLG, ktorá prináša jasnejší obraz a sýte farby a podporuje premietanie 3D obsahu. Milovníci hier isto ocenia herný režim plný intenzívnych farieb, maximálnych kontrastov a najjemnejších detailov. Disponuje vertikálnym posunom objektívu, USB napájaním (pre adaptér HDMI), automatickým vypnutím, integrovaným reproduktorom s výkonom 10 W a širokým rozhraním pre pripojenie externých zariadení.

Projektor 4K UHD pre domácu zábavu a hranie hier

Ponorte sa do sveta hier v rozlíšení Ultra HD, živého športu, televíznych programov a filmov. Model UHD42 poskytuje pôsobivý obraz v kino kvalite 4K a bleskovú rýchlu obnovovaciu frekvenciu 240 Hz, aby ste dosiahli plynulé hranie. Televízni a filmoví fanúšikovia si môžu tiež vychutnať vynikajúcu farebnú hĺbku, krištáľovo čisté detaily a iskrivý kontrast, ktoré vám poskytnú ohromujúci zážitok. Tento štýlový projektor plný inovatívnych technológií a funkcií sa môže pochváliť kompatibilitou s vysokým dynamickým rozsahom (HDR) a HLG, Full 3D a HDMI 2.0. Dodáva sa dokonca s 1,3-násobným priblížením a vertikálnym posunom objektívu pre ľahkú inštaláciu. Ideálne na vychutnávanie si životnej zábavy na veľkej obrazovke v akomkoľvek obytnom priestore.

Zábava na veľkej obrazovke

Pomocou projektora môžete vytvárať a prezerať obsah oveľa väčší ako ktoromkoľvek televízore. Môžete vytvoriť obrovskú až 300" obrazovku. Ideálne na opätovné vytvorenie pohlcujúceho zážitku z kina v pohodlí domova. (* Veľkosť obrazovky závisí od dostupného priestoru (veľkosť steny a vzdialenosť) a okolitých svetelných podmienok.)

Skvelá viditeľnosť

Tento všestranný projektor pre domácu zábavu kombinuje vysoký jas a živé farby pre realistické obrazy v dobre osvetlenom prostredí - ideálne na sledovanie televíznych programov, športov, filmov alebo hranie s rodinou alebo priateľmi kedykoľvek počas dňa.

4K UHD rozlíšenie

Vďaka viac ako ôsmim miliónom pixelov prináša rozlíšenie Ultra HD 4K štyrikrát viac detailov ako Full HD, aby poskytovalo ostrejšie, realistickejšie obrázky a bohatšie farby - čo vám umožní sedieť bližšie k obrazovke a vychutnať si ešte pohlcujúcejší zážitok.

Kompatibilné s HDR a HLG

Schopný prijímať a zobrazovať obsah HDR10 aj HDR Hybrid Log Gamma (HLG). Tento projektor Optoma vám umožní vidieť oveľa viac detailov a textúr. Objekty vyzerajú pevnejšie a realistickejšie a ďalšie detaily vytvárajú väčší zmysel pre hĺbku.

Úžasné farby

Sledujte svoje filmy, televízne programy a hrajte hry v ohromujúcich farbách v akomkoľvek prostredí. Projektory Optoma poskytujú spoľahlivý výkon vhodný pre akýkoľvek obsah a prostredie. Tieto domáce projektory sú schopné reprodukovať farebný rozsah Rec.709, medzinárodný štandard HDTV, ktorý zaručuje presnú reprodukciu filmových farieb presne tak, ako to zamýšľal režisér. Alebo viac sýtych farieb pre úderne vyzerajúci obraz, vynikajúci pre hry a animované filmy.

Podpora 3D

Projektory Optoma dokážu zobraziť skutočný 3D obsah z takmer ľubovoľného zdroja 3D, vrátane 3D prehrávačov Blu-ray, 3D vysielania a herných konzol najnovšej generácie.

Plynulý pohyb 240 Hz

Vychutnajte si ultrajemný plynulý pohyb a znížené oneskorenie. Vysoká obnovovacia frekvencia uľahčuje sledovanie akcie a dáva vám väčšiu šancu zasiahnuť cieľ skôr. Ideálne pre rýchle akčné hry.

Hrací mód

Herný režim optimalizuje váš projektor na maximálny kontrast a živé farby tak, aby zachytil každý detail - a zostáva vám čas sústrediť sa na víťazstvo.

Veľký obraz

Zapojte sa do hry a užite si pohlcujúci zážitok v životnej veľkosti s veľkou obrazovkou až do 300". Vďaka väčšej ploche rozdelenej obrazovky si dokonca vychutnáte hry pre viacerých hráčov.

Špecifické funkcie

 • Systém správy farieb (CMS) - Zobrazujte presné realistické farby, aby čo najlepšie zodpovedali vášmu prostrediu. Táto jedinečná vlastnosť vám poskytuje flexibilitu na jemné doladenie nastavení farieb pre dosiahnutie optimálnej presnosti.

 • Režimy ISF - Táto funkcia umožňuje uložiť kalibrované nastavenia denného a nočného režimu pre čo najvyšší možný zážitok zo sledovania.

 • Vertikálny posun objektívu - Zjednodušte inštaláciu vertikálnym posunom objektívu, ktorý poskytuje širšiu škálu možností umiestnenia projektora. Uľahčuje to umiestnenie projektora do miestnosti a umožňuje širšiu škálu možností veľkosti plátna.

 • Dva vstupy HDMI - Vďaka dvom vstupom HDMI sa môžete jediným káblom ľahko pripojiť k svojej hernej konzole, set-top boxu, notebooku, PC, prehrávaču Blu-ray alebo streameru médií. 

 • Vylepšené hranie - Vylepšené hranie optimalizuje váš projektor znížením oneskorenia vstupu na 15,70 ms pre bleskurýchle časy odozvy.

 • Integrovaný reproduktor - Doplňte svoj zážitok z domácej zábavy pohodlím výkonného vstavaného reproduktora pre výnimočnú kvalitu zvuku a jednoduché nastavenie bez potreby nákladných externých reproduktorov.

 • 24s - Väčšina filmov sa sníma rýchlosťou 24 snímok za sekundu (fps). Na zachovanie čistoty pôvodného obrazu môžu projektory Optoma prijímať zdroje s vysokým rozlíšením pri 24 fps, aby zobrazovali filmy presne tak, ako to zamýšľal režisér.

 • USB napájanie - Na napájanie adaptéra HDMI, napríklad Google Chromecast, použite port USB-A.

 • Podsvietený diaľkový ovládač - Podsvietené diaľkové ovládače sú vyvinuté pomocou jemných bielych LED diód na rozsvietenie tlačidiel, vďaka ktorým je vidieť a pracovať, najmä v tme.

 • Úprava farby steny - Pomocou nastavenia „Farba steny“ môžete meniť premietaný obraz na základe farby vašej steny. Vďaka šiestim možnostiam, z ktorých si môžete vybrať, môžete ľahko upraviť nastavenia tabuli, svetlo žltých, svetlozelených, svetlo modrých, ružových a sivých stien a získať tak najpresnejší farebný rozsah.

Technické vlastnosti

 • Technológia projektora: DLP

 • Natívne rozlíšenie: UHD (3840 x 2160)

 • Jas: 3400 ANSI lúmenov

 • Kontrastný pomer: 500 000:1

 • Formát zobrazenia: 16:9 (natívny), 4:3 (kompatibilný)

 • Zdroj svetla: lampa

 • Životnosť: 4000 hodín (jasný režim), 10 000 hodín (Eco), 15 000 hodín (dynamický režim)

 • Projekčná vzdialenosť: 1,2 – 8,1 m

 • Veľkosť obrazovky: 34,1“ – 302,4“ (0,87 m – 7,68 m)

 • Vstupy: 1 x HDMI 2.0, 1 x HDMI 1.4a 3D podpora, 1 x VGA (YPbPr / RGB), 1 x Audio 3,5 mm

 • Výstupy: 1 x audio 3,5 mm, 1 x S / PDIF

 • Ovládanie: 1 x USB-A napájanie 1,5 A, 1 x USB-A služba, 1 x RS232, 1 x 12V spúšť

 • Reproduktor: 1 x 10 W

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Počet HDMI portov 2
Rozlíšenie 3840x2160
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 1:500 000
Životnosť lampy 4000 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Optoma UHD42

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené