Zvážte aj tento produkt

Vysokokvalitný projektor Epson EB-2165W v bielej farbe prináša vynikajúci jas pre dokonalé prezentácie s funkciou prezentovania s gestami a ďalšími intuitívnymi a jednoducho použiteľnými funkciami. Disponuje mimoriadnym jasom až 5500 lumenov. Dokáže premietať škálovateľný obraz až do veľkosti 300 palcov. Projektor ponúka natívne rozlíšenie WXGA (1280 x 800). Taktiež ponúka viaceré možnosti pripojenia, ako napríklad dva porty HDMI či bezdrôtové streamovanie a zdieľanie pomocou projekcie z viacerých počítačov, alebo pomocou aplikácie Epson iProjection. Projektor využíva technológiu Epson 3LCD pre čo najdokonalejší zážitok z obrazu.

Základné parametre

 • Wi-Fi: Áno
 • Počet HDMI portov: 2
 • Rozlíšenie: 1280x800

Podrobný popis

Zobraziť produkt

Hore

Popis produktu

Skutočné detaily - projektor 4K Ultra HD

Ponorte sa do sveta Ultra HD. UHD51 poskytuje fantastickú domácu zábavu s pôsobivým obrazom v 4K kvalite. Vychutnajte si vynikajúcu farebnú hĺbku, krištáľovo čisté detaily a vysoký kontrast, aby ste dosiahli úžasne pohlcujúci zážitok. Tento kompaktný projektor UHD, ktorý je vybavený inovatívnymi technológiami a vlastnosťami, sa môže pochváliť kompatibilitou s vysokým dynamickým rozsahom (HDR), podporou HDCP 2.2 a sofistikovaným spracovaním rámcovej interpolácie PureMotion, ktoré eliminuje rozmazanie pohybom alebo chvenie obrazu. Farebné koliesko RGBRGB poskytuje presné a verné farebné podanie 100% Rec.709 - ideálne pre opätovné vytvorenie zážitku z veľkej obrazovky doma.

4K UHD rozlíšenie

Vďaka viac ako ôsmim miliónom pixelov prináša rozlíšenie Ultra HD 4K štyrikrát viac detailov ako Full HD, aby poskytovalo ostrejšie, realistickejšie obrázky a bohatšie farby - čo vám umožní sedieť bližšie k obrazovke a vychutnať si ešte pohlcujúcejší zážitok.

HDR kompatibilný

Projektory kompatibilné s Optoma HDR, ktoré sú schopné prijímať a zobrazovať meta dáta HDR, vám umožnia vidieť oveľa viac detailov a textúr. Objekty vyzerajú pevnejšie a vyzerajú reálnejšie a ďalšie detaily vytvárajú väčší zmysel pre hĺbku. Je to ako pozerať sa cez okno.

Úžasné farby

Sledujte svoje filmy, televízne programy a hrajte hry v ohromujúcich farbách v akomkoľvek prostredí. Projektory Optoma poskytujú spoľahlivý výkon vhodný pre akýkoľvek obsah a prostredie. Tieto domáce projektory sú schopné reprodukovať farebný rozsah Rec.709, medzinárodný štandard HDTV, ktorý zaručuje presnú reprodukciu filmových farieb presne tak, ako to zamýšľal režisér. Alebo viac sýtych farieb pre úderne vyzerajúci obraz, vynikajúci pre hry a animované filmy.

Technológia dynamickej čiernej

Táto funkcia dodáva vášmu obrazu väčšiu hĺbku plynulým nastavením výkonu žiarovky na základe informácií o svetlosti jednotlivých snímok; na vytvorenie ohromujúceho vysokého kontrastného pomeru. Jasné scény pôsobia ostro a zreteľne, zatiaľ čo tmavé scény zostávajú podrobné s hlbokou čiernou a výnimočnými detailmi svetla a tieňov.

PureMotion

Vďaka sofistikovanej technológii interpolácie snímok pokročilé spracovanie riadenia pohybu eliminuje rozmazanie pohybu alebo chvenie obrazu, a to aj vo vysokorýchlostných akčných sekvenciách.

Podpora 3D

Projektory Optoma dokážu zobraziť skutočný 3D obsah z takmer ľubovoľného zdroja 3D, vrátane 3D prehrávačov Blu-ray, 3D vysielania a herných konzol najnovšej generácie.

Špecifické funkcie

 • Systém správy farieb (CMS) - Zobrazujte presné realistické farby, aby čo najlepšie zodpovedali vášmu prostrediu. Táto jedinečná vlastnosť vám poskytuje flexibilitu na jemné doladenie nastavení farieb pre dosiahnutie optimálnej presnosti.

 • Režimy ISF - Táto funkcia umožňuje uložiť kalibrované nastavenia denného a nočného režimu pre čo najvyšší možný zážitok zo sledovania.

 • Dva vstupy HDMI - Vďaka dvom vstupom HDMI sa môžete jediným káblom ľahko pripojiť k svojej hernej konzole, set-top boxu, notebooku, PC, prehrávaču Blu-ray alebo streameru médií. 

 • Vertikálny posun objektívu - Zjednodušte inštaláciu vertikálnym posunom objektívu, ktorý poskytuje širšiu škálu možností umiestnenia projektora. Uľahčuje to umiestnenie projektora do miestnosti a umožňuje širšiu škálu možností veľkosti plátna.

 • Integrovaný reproduktor - Doplňte svoj zážitok z domácej zábavy pohodlím výkonného vstavaného reproduktora pre výnimočnú kvalitu zvuku a jednoduché nastavenie bez potreby nákladných externých reproduktorov.

 • 24s - Väčšina filmov sa sníma rýchlosťou 24 snímok za sekundu (fps). Na zachovanie čistoty pôvodného obrazu môžu projektory Optoma prijímať zdroje s vysokým rozlíšením pri 24 fps, aby zobrazovali filmy presne tak, ako to zamýšľal režisér.

 • USB napájanie - Na napájanie adaptéra HDMI, napríklad Google Chromecast, použite port USB-A.

Technické vlastnosti

 • Technológia projektora: DLP

 • Natívne rozlíšenie: UHD (3840 x 2160)

 • Jas: 2400 ANSI lúmenov

 • Kontrastný pomer: 500 000:1

 • Formát zobrazenia: 16:9 (natívny), 4:3 (kompatibilný)

 • Zdroj svetla: lampa

 • Životnosť: 4000 hodín (jasný režim), 10 000 hodín (Eco), 15 000 hodín (dynamický režim)

 • Projekčná vzdialenosť: 1,2 – 8,1 m

 • Veľkosť obrazovky: 34,1“ – 302,4“ (0,87 m – 7,68 m)

 • Vstupy: 2 x HDMI 2.0, 1 x VGA (YPbPr / RGB), 1 x zvuk 3,5 mm

 • Výstupy: 1 x audio 3,5 mm, 1 x S / PDIF, 1 x USB-A napájanie 1,5A

 • Ovládanie: 1 x služba USB-A, 1 x RS232, 1 x RJ45, 1 x 12V spúšť

 • Reproduktor: 2 x 5 W

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iPočet HDMI portov: 2
iRozlíšenie: 3840x2160
Typ technológie: DLP
Kontrastný pomer: 1:500 000
Životnosť lampy: 4000 hod.

Ďalšie vlastnosti

Značka: Optoma

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 2
iPočet VGA portov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: čierna
Šírka: 393 mm
Výška: 282 mm
Hmotnosť: 5400 g
Hĺbka: 118 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: nap.káb, DO, batérie

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Display/Grafika

iRozlíšenie: 3840x2160

Projektor

Typ technológie: DLP
Svietivosť projektoru: 2 lumen
Kontrastný pomer: 1:500 000
Životnosť lampy: 4000 hod.

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 25 dB

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Ďalšie parametre

Osvetlenie: halogénové

Ostatné

Kód produktu: E1P0A16BE1Z1

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore