Optoma WU334

  • Doprava zadarmo
  • Výpredaj

Wi-Fi: Nie, Počet HDMI portov: 1, Rozlíšenie: 1920x1200, Typ technológie: DLP, Kontrastný pomer: 20000:1, Životnosť lampy: 3500 hod. Viac info


Cena 469,00 €

Prihlásiť sa / Registrovať sa a získať 9,38 € späť na ďalší nákup: Zobraziť nápoveď


Top príslušenstvo

Bežná cena
Zadarmo
Nay Extra cena Zadarmo

Ukázať všetko príslušenstvo

Popis produktu

Projektor Optoma WU334 v bielej farbe ponúka ohromujúce a farebné snímky dokonca aj v plne osvetlenom prostredí. Určený je pre sledovanie televíznych programov, športu, filmov či hranie akčných hier na veľkej obrazovke. Projektor disponuje natívnym rozlíšením WUXGA (1920 × 1200). Má jasné zobrazenie, je prenosný a ľahký, čím tvorí dokonalý projektor pre domácu zábavu aj vo Full 3D projekcii. Pomocou pokročilého farebného kolieska je tento projektor schopný poskytnúť výnimočnú farebnú presnosť pri reprodukcii farieb vo všetkých vašich filmoch, televíznych reláciách a hrách. Vysoký kontrastný pomer až 20000 : 1 prináša ostrý obraz a vynikajúce zobrazenie farieb. Vysoká svetelnosť objektívu dosahuje výborných 3600 ANSI lúmenov.

Perfektné parametre

Projektor je vybavený tou najlepšou a najkvalitnejšou technológiou. WUXGA rozlíšenie (1920 x 1200) a optimalizovaný svetelný výkon 3600 ANSI lumenov spoločne s kontrastným pomerom až 20000 : 1 tvoria dokonalé zobrazenie akéhokoľvek obrazu. Projektor je vybavený aj 2 W reproduktorom a jeho spotreba v pohotovostnom režime je len 0,5 W. 

OPTOMA-HD27e-FHD_04

Technológia DLP

Projektor ponúka zábavu, čistý ostrý obraz, skvelú čitateľnosť a verné farby vďaka špičkovej technológii DLP. DLP technológia využíva milióny malých zrkadiel na maximalizáciu dostupného svetelného výkonu, zatiaľ čo prirodzená rýchlosť a vysoký kontrast ANSI lúmenov fungujú v dokonalej harmónii. DLP projektory sa zároveň vyznačujú vysokými kontrastnými pomermi pre bezchybné vykresľovanie malých textov a jemných čiar.

OPTOMA-HD27e-FHD_03

Dokonalé farby

Sledujte svoje filmy, televízne relácie a hrajte hry s úžasnými farbami v akomkoľvek prostredí. Projektory Optoma vám poskytujú spoľahlivý výkon vhodný pre akýkoľvek prehrávaný obsah v akomkoľvek prostredí. Domáce projektory OPTOMA dokážu poskytnúť dokonalo živé a reálne farby. Alebo poskytnú viac nasýtených farieb pre perfektný obraz, skvelý pre hranie hier a animované filmy.

OPTOMA-HD27e-FHD_02

Úspora energie

Projektor obsahuje funkcie na úsporu energie, ktoré šetria energiu a predlžujú životnosť lampy. Pre dosiahnutie maximálnej životnosti lampy 15000 hodín, by mal projektor pracovať v režime STD a časovač vypnutia by mal byť povolený na automatické vypnutie projektora. Povolením úsporného režimu sa zabezpečí minimálna spotreba energie a keď sa projektor nepoužíva je jeho spotreba len <0,5 W.

OPTOMA-HD27e-FHD

Parametre produktu

Kľúčové parametre produktu

Wi-Fi Nie
Počet HDMI portov 1
Rozlíšenie 1920x1200
Typ technológie DLP
Kontrastný pomer 20000:1
Životnosť lampy 3500 hod.

Hodnotenie

0,0 / 5

0 recenzií Optoma WU334

0% Kvalita
Nehodnotené

0% Hodnota za peniaze
Nehodnotené