Optoma ZH506e

Cena:
2 379,00 €

Splátková kalkulačka - spočítať
Späť na NAY Extra kartu 47,58 €

Doprava zadarmo

Odporúčame tieto služby

Predĺžená záruka

Získate istotu bezplatnej opravy tovaru aj po skončení zákonnej záruky. Zobraziť viac informácií

Poistenie náhodného poškodenia

Získajte istotu bezplatnej opravy pri náhodnom poškodení. Zobraziť viac informácií

POPIS PRODUKTU

Výkonný profesionálny projektor Optoma ZH506e v bielom prevedení je ideálny pre premietanie kvalitného obrazu vo vysokom rozlíšení vo veľkých priestoroch. Disponuje Full HD rozlíšením (1920 x 1080) a vysokým kontrastom až 300000:1, ktorý prináša ostrý obraz a vynikajúce vyobrazenie farieb. Projektor sa vyznačuje kompatibilitou s vysokým dynamickým rozsahom HDR a 4K. Vysoká svetelnosť objektívu dosahuje perfektných 5500 ANSI lúmenov. Zariadenie sa pýši 1,6-násobným zoomom, IP5X certifikátom odolnosti proti prachu, možnosťou vertikálnej rotácie projektora, funkciou Auto Keystone, korekciou rohov či vertikálnym posunom objektívu. Skvelý zvuk bude prúdiť zo zabudovaných reproduktorov s výkonom 10 W. Súčasťou je diaľkový ovládač.

Zobraziť celý popis

 • Výpredaj
 • Doprava zadarmo
Popis produktu

Dlhá životnosť

Technológia DuraCore zaručuje vynikajúcu životnosť zariadenia, ktoré sa pýši implementáciou pokročilých techník chladenia laserovými diódami a inovatívnym dizajnom odolným voči prachu. Projektor je testovaný a certifikovaný podľa normy IEC 60529 s odolnosťou voči prachu IP5X, čo je dôležité pre bezúdržbovú prevádzku v náročných prostrediach.

Skvelý obraz

Projektor ponúka ostré a detailne obrázky z obsahu HD bez zmenšenia alebo kompresie s rozlíšním 1080p. Vychutnáte si tak sledovanie Blu-ray filmov, vysielanie v HD či hranie videohier v tej najlepšej kvalite. Vďaka technológii Optoma HDR uvidíte objekty detailnejšie a hlbšie ako pri pohľade z okna. Projektor  s vysokým kontrastom vám poskytne jasnejšie biele a bohaté čierne farby, vďaka čomu obrázky ožívajú a text je jasný a zreteľný. Projektor prináša spoľahlivý farebný výkon vhodný pre akýkoľvek obsah a prostredie. Od presných farieb sRGB pre realistické obrázky až po živé pútavé prezentácie.

Flexibilita premietania

Možnosť vertikálneho posunu objektívu poskytuje širšiu škálu možností umiestnenia projektora, veľkostí obrazovky a zjednoduší inštaláciu. Funkcia korekcie štyroch rohov umožní každý roh obrazu jednotlivo skrútiť a vytvoriť dokonalý štvorcový obraz, čo je ideálne na stohovanie obrazu, nerovné steny alebo ak je potrebné umiestniť projektor pod uhlom. Funkcia Auto Keystone automaticky upravuje lichobežníkový efekt, keď je projektor mimo osi, aby sa vytvoril zarovnaný obraz. Projektor umožňuje aj projekciu na výšku otočením zariadenia o 90° a 360°projekciu, teda premietanie obrázkov v rozsahu 360°pozdĺž horizontálnej osi projektora.

Užitočné funkcie

 • Protokol PJLink - je zabudovaný do projektora, čo umožňuje jednoduchú inštaláciu pomocou ovládacích systémov kompatibilných s PJLink.

 • Telnet - Tento model je schopný prijímať príkazy cez telenet, čo umožňuje jednoduchú inštaláciu pomocou ovládacích systémov kompatibilných s Telnet.

 • Plne 3D – projektor dokáže zobraziť skutočný 3D obsah z takmer akéhokoľvek zdroja 3D, vrátane grafických kariet kompatibilných s 3D, vysielania 3D a serverov médií 3D.

 • USB Power - Port USB-A použite na napájanie hardvérového kľúča HDMI, ako je napríklad Google Chromecast.

 • AV Mute - Udržujte kontrolu nad svojou prezentáciou pomocou AV mute. Ak to nie je potrebné, nasmerujte pozornosť publika z obrazovky tak, že obrázok zatemníte.

 • Rýchle pokračovanie - Táto funkcia umožňuje okamžité opätovné zapnutie projektora, ak bol náhodne vypnutý.

 • Automatické vypnutie - Aby sa šetrila energia, funkcia „automatické vypnutie“ automaticky vypne projektor po uplynutí stanoveného času, ak sa nepoužíva.

 • Priame zapnutie - Projektor sa okamžite zapne, keď sa do zariadenia dostane napájanie.

 • Priame vypnutie - Vypnite projektor okamžite alebo priamo zo siete. To znamená, že pred vypnutím projektora nemusíte čakať, až vychladne.

 • 24/7 prevádzka – projektor je navrhnutý tak, aby fungoval 24 hodín denne v štandardnej orientácii. Ideálne pre aplikácie, kde sa vyžaduje predĺženie doby používania. Za 24 hodín.

Hore

Parametre produktu

Základné parametre

iWi-Fi: Nie
iPočet HDMI portov: 2
iRozlíšenie: 1920x1080
Typ technológie: DLP
Kontrastný pomer: 300000:1
Životnosť lampy: 30 hod.

Ďalšie vlastnosti

Značka: Optoma
iSmart: Nie

Konektivita

iWi-Fi: Nie
iBluetooth: Nie
iPočet HDMI portov: 2
iPočet VGA portov: 1

Fyzické vlastnosti a farba

Farba: biela
Šírka: 374 mm
Výška: 117 mm
Hmotnosť: 5500 g
Hĺbka: 302 mm

Obsah balenia

Obsah balenia: diaľkové ovládanie , projektor

Pamäť

iSlot pre pamäťovú kartu: Nie

Display/Grafika

iTyp rozlíšenia: Full HD
iRozlíšenie: 1920x1080

Projektor

Typ technológie: DLP
Svietivosť projektoru: 5500 lumen
Kontrastný pomer: 300000:1
Životnosť lampy: 30 hod.

Hlučnosť

Maximálna hlučnosť: 28 dB

Reproduktory

Vstavané reproduktory: Áno

Funkcie

i3D kompatibilita: Áno

Ďalšie parametre

Osvetlenie: laserové
Min. uhlopriečka: 28,2 "
Max. uhlopriečka: 300 "

Ostatné

Kód produktu: E1P1A2SWE1Z3

Všetky parametre

Hore

Príslušenstvo ku tomuto produktu

Hore

Vyberáme z NAY magazínu

Všetky články NAY magazínu

Hore